Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Πρόγραμμα αγώνων υποδομών 13 και 14 Οκτωβρίου 2018

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα των αγώνων των ακαδημιών για το σαββατοκύριακο (13-14/10).

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (ΕΦΗΒΩΝ 2002 και νεότεροι)
Κ-17 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 2η αγωνιστική)

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΝΕΟ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΕΝΤΕΡΙΔΗΣ Ι.
Ελευθεριακός – ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΔΕΡΒΕΝΗΣ Π.
Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή – Ιωνικός
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ABUHAMDAN H.
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο ΑΓ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.
ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ABUHAMDAN H.
Κ17 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 2η αγωνιστική)

ΑΕ Αμπελοκήπων – Μακεδονικός
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤ.
Κεραυνός Κολχικού – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΚΟΛΧΙΚΟΥ ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
Μακεδονικός Λητής – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο ΛΗΤΗΣ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
Κανονιέρηδες – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΔΕΡΒΕΝΗΣ Π.
Νίκη Ευκαρπίας – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ ΑΘ.

Κ-17 – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 2η αγωνιστική)

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΑΤΣΗΣ Δ.
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΡΕΣΑΝ Ι.
ΑΕ Ρετζικίου – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
Μελιτέας – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 16.30
Α΄ Βοήθειες : ΕΛ ΑΜΙΝ Ζ.

Κ-17 – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 2η αγωνιστική)

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ Μ.
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 18.30
Α΄ Βοήθειες : ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.
Πανόραμα – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο ΠΑΝΟΡΑΜΑ (ΠΛ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
Γήπεδο ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΑΤΣΗΣ Δ.

Κ-17 – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 2η αγωνιστική)

ΑΣΠ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΑΤΣΗΣ Δ.
Μαραθώνας – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
Αστέρια – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΣΤΡΑΤΗΣ Μ.
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

Κ-17 – 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 2η αγωνιστική)

Ορφέας Σουρωτής – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο ΣΟΥΡΩΤΗΣ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες :ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

Ακαδημίες Μίκρας – ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ —- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/10/2018
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.
ΠΑΟΚ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
Γήπεδο ΜΑΤΤΑ (ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
Αχιλλέας Περαίας – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΑΝΩ ΠΕΡΑΙΑΣ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΝΗΣ Δ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 (ΝΕΩΝ 2003 και νεότεροι)

Κ-16 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 2η αγωνιστική)

Κανονιέρηδες – Ιωνικός
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΔΕΡΒΕΝΗΣ Π.
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2)
Γήπεδο ΚΥΜΙΝΩΝ ώρα: 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.
ΑΕ Νέων Σίνδου – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο ΟΜΟΝΟΙΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ώρα: 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.
ΑΤΕΡΜΩΝ – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΓ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ ΝΤ.
Αναγέννηση Προχώματος – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.

Κ-16 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 2η αγωνιστική)

Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 16.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ Δ.
Κεραυνός Κολχικού – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1)
Γήπεδο ΚΟΛΧΙΚΟΥ ώρα: 12.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΔΕΡΒΕΝΗΣ Π.
Εθνικός Ευόσμου – Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΓΟΥΛΑ ΕΛ.
Αθλητική Εκπαίδευση – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ώρα: 12.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.
Κ-16 – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 2η αγωνιστική)

Φοίνικας Πολίχνης – Μακεδονικός
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.

Νίκη Ευκαρπίας – Όλυμπος Δενδροποτάμου ———- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ/ΠΑΟΚ ΓΥΝ.ΟΜΑΔΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Ι.
ΑΜΣ Νικόπολη – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΒΡΕΚΙΔΟΥ Π.
Εθνικός Λαγυνών – ΑΣ Νεάπολης (ANDRE VIEΙRΙNΗA)
Γήπεδο ΛΑΓΥΝΩΝ ώρα: 12.30
Α΄ Βοήθειες : ΣΙΣΚΟΣ Φ.

Κ-16 – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 2η αγωνιστική)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – Αστέρια
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
Μπέμπηδες 2000 – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΣΤΡΑΤΗΣ Μ.
ΑΙΝΕΙΑΣ – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.
Ακρίτες Συκεών – Αριστοτέλης
Γήπεδο ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΕΟ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΓΙΟΥΛΑ ΣΙΑΡΚΟΥ Γ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1) – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1)
Γήπεδο ΚΑΡΔΙΑΣ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΙΡΜΙΓΚΑ Μ.
Κ-16 – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

Ηφαιστος Θέρμης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΚΑΡΔΙΑΣ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΙΡΜΙΓΚΑ Μ.
Ατρόμητος Τριαδίου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο PLANET ώρα: 18.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΕΝΝΗ ΑΛ. ΕΛ.
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο ΠΕΡΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ώρα: 11.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΝΗΣ Δ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)
Γήπεδο ΡΥΣΙΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΔΙΒΙΔΗΣ Γ.
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο PLANET ώρα: 16.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΕΝΝΗ ΑΛ. ΕΛ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -15 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΝΕΩΝ 2004)

K15 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Οδυσσέας Κορδελιού – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : BALOUSHA M.
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΝΕΟ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΕΝΤΕΡΙΔΗΣ Ι.
ΑΟ Μεσήμβριας – Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ώρα: 12.30
Α΄ Βοήθειες : ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.
Ελπίδες Σταυρούπολης – Ατέρμων
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.

ΡΕΠΟ: ΟΥΡΑΝΙΟΙ / CELESTE

K15 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Αστέρας Αμπελοκήπων – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤ.
Κυψέλη Νεάπολης – Φίλιππος Παλαιοκάστρου
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΡΕΣΑΝ Ι.
Μακεδονικός – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ ΑΘ.
Μακεδών Ευόσμου – Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΓΟΥΛΑ ΕΛ.

ΡΕΠΟ: Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή

K15 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

ΑΕ Φαλήρου – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο PLANET ώρα: 14.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΕΝΝΗ ΑΛ. ΕΛ.
Πανόραμα – ΑΣ ΠΑΟΚ
Γήπεδο ΠΑΝΟΡΑΜΑ (ΠΛ) ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Εθνικός Πυλαίας – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ Μ.
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – Ερμής Καλαμαριάς
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΡΕΣΑΝ Ι.

ΡΕΠΟ: Αχιλλέας Τριανδρίας

K15 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
Αναγέννηση Επανομής – Μπέμπηδες 2000 —— ΑΝΑΒΟΛΗ

Απόλλων Καλαμαριάς – Αριστοτέλης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ – Μαραθώνας
Γήπεδο ΠΑΟΝΕ (ΠΑΡΑΛΙΑ ΠΕΡΑΙΑΣ) ώρα: 11.30
Α΄ Βοήθειες : ΔΙΒΙΔΗΣ Γ.
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 18.30
Α΄ Βοήθειες : ΛΑΛΛΑΣ Κ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (ΠΑΙΔΩΝ 2005 και νεότεροι)

K14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Ελπίδες Χαλάστρας – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΜΥΓΔΩΝΕΙΟ ώρα: 12.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΓ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ ΝΤ.
Αναγέννηση Προχώματος – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Γήπεδο ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ —- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/10/2018
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.

ΡΕΠΟ: ΠΑΟ Κουφαλίων
K14 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΜΥΓΔΩΝΑΣ 2007
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΣΙΣΚΟΣ Φ.
Δόξα Ρετζικίου – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΥΚΩΝ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΠΑΤΣΑΡΗΣ Σ.
Μακεδονικός Λητής – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο ΛΗΤΗΣ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

ΡΕΠΟ: Εθνικός Λαγυνών

K14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Αστέρας Αμπελοκήπων – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤ.
Ερμής Ευόσμου – Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : BALOUSHA M.
Ελπίδες Ηλιούπολης – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.
Εθνικός Ευόσμου – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΓΟΥΛΑ ΕΛ.

ΡΕΠΟ: Ελπίδες Σταυρούπολης

K14 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Ελπίδες Συκεών – Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΕΟ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΓΙΟΥΛΑ ΣΙΑΡΚΟΥ Γ.
ΑΜΣ Νικόπολη – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΒΡΕΚΙΔΟΥ Π.
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEΙRΙNΗA) – ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΡΕΣΑΝ Ι.

ΡΕΠΟ: ΒΑΟ

K14 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς ———- ΑΝΑΒΟΛΗ

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΣΑΝΤΟΣ
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΣΤΡΑΤΗΣ Μ.
Εθνικός Πυλαίας – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ Μ.
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Αστέρια
Γήπεδο ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΤΑΤΣΗΣ Δ.

ΡΕΠΟ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)

K14 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 —– ΑΝΑΒΟΛΗ

Μπέμπηδες 2000 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΣΤΡΑΤΗΣ Μ.
Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο ΚΑΡΔΙΑΣ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΕΝΝΗ ΑΛ. ΕΛ.
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Art Soccer School /Φίλιππος Θέρμης
Γήπεδο ΚΑΡΔΙΑΣ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΕΝΝΗ ΑΛ. ΕΛ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΠΑΙΔΩΝ 2005)

K14 (2005) – (1η αγωνιστική)

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : BALOUSHA M.
Ντίνος Κούης – ΠΑΟΚ
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ Δ.
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
Αρης Θεσσαλονίκης – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΜΕΓ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες : ΕΛ ΑΜΙΝ Ζ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -13 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΠΑΙΔΩΝ 2006)

K13 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
Ομόνοια Σίνδου – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ——— ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΜΣ Νικόπολη – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ώρα: 12.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΒΡΕΚΙΔΟΥ Π.
Δόξα Ρετζικίου – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΥΚΩΝ ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΠΑΤΣΑΡΗΣ Σ.
Ερμής Ευόσμου – Ιωνικός
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα: 16.30
Α΄ Βοήθειες : BALOUSHA M.
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ABUHAMDAN H.

K13 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Ελπίδες Σταυρούπολης – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) —– ΑΝΑΒΟΛΗ

Μακεδονικός – Αθλητική Εκπαίδευση
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΟΓΙΑΣ ΑΘ.
Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΡΗΣ (2007)
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤ.

ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2007) ——- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Ελπίδες Συκεών —- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/10/2018
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.
ΡΕΠΟ: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

K13 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ABUHAMDAN H.
ΑΕ Φαλήρου – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο PLANET ώρα: 15.15
Α΄ Βοήθειες : ΜΕΝΝΗ ΑΛ. ΕΛ.
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006) – ΑΣ ΠΑΟΚ
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ Μ.
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες : BALOUSHA M.
ΡΕΠΟ: ΑΣ ΑΡΗΣ (2006)

ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ. , ΙΝΤΖΙΔΗΣ ΙΠ. , ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ. , ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ. . ΡΙΖΝΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜ. , ΤΖΗΚΑΣ Ε.

Περισσότερα Άρθρα

Δημητριάδης: “Εντάσσουμε τις Δευτέρες, θα ξέρουν όλοι τον προγραμματισμό από τον Ιούλιο…”

Ο πρόεδρος της ΕΠΣΜ Σάββας Δημητριάδης μιλώντας στην τηλεόραση «Ατλας» και στον Δημήτρη Κανελλάκη αναφέρθηκε στον προγραμματισμό της νέας περιόδου, επαναλμβάνοντας όσα