Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Πρόγραμμα αγώνων υποδομών Τετάρτης 19 & Σαββάτου 22 Απριλίου

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΤΕΤΑΡΤΗ 19 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ

ΝΕΩΝ – ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 ( 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ.
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα :19.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ – ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 – (1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα :17.30

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΜΙΚΡΑΣ – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) ώρα : 18.00
Α΄ Βοήθειες ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΟ Ν. ΕΠΙΒΑΤΩΝ – ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
Γήπεδο ΠΑΟΝΕ ΠΑΡΑΛΙΑ ώρα : 17.00
Α΄ Βοήθειες ΜΠΑΛΙΚΟΣ
ΠΑΟΚ 2004 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα : 13.00

ΠΕΜΠΤΗ 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (16 Ομάδων) – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η ΑΓΩΝ. ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
ΣΑΝΤΟΣ 2004 – ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2005
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα: 19.00

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 22 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΝΕΩΝ – ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 ( Επαναληπτικοί)
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ ΜΙΚΡΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΧΟΡΤΟ) ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΠΑΛΙΚΟΣ
ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. – ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΖΙΟΛΑ Τ.
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 – (1ος ΑΓΩΝΑΣ)
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα : 13.30
Α΄ Βοήθειες :ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2001 – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – (Επαναληπτικός) —– 26 -04 -2017
Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :16.00

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1)
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΕΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (17-24 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα :10.30

ΝΕΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (17-24 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ

ΝΕΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (25-32 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΣΑΝΤΟΣ (3)
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ Χ.

ΝΕΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (25-32 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

Ντίνος Κούης – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (33-40 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

Πυρσός Αγίας Τριάδας – Πανόραμα
Γήπεδο ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (33-40 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 4η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1) – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΙΟ) ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΥΛΙΔΟΥ

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (41 – 48 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – (1 αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ0

Ηφαιστος – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3)
Γήπεδο ΑΓ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΔΡΟΥΓΟΥ

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (41- 48 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – (3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
Εθνικός Μετεώρων – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΜΕΤΕΩΡΩΝ ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΥΛΙΔΟΥ
ΓΣ Ηλιούπολης – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΟΓΙΑΣ

ΝΕΩΝ- Β΄ΦΑΣΗ (49 – 56 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – (3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
ΑΕ Πυλαίας – Νικόπολη ΑΜΣ
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (57- 64 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – (1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΜΑΒΟΛΗ)
Θερμαϊκός Θέρμης – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (57 – 64 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ– (2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
Αστέρας Αμπελοκήπων – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΟΓΙΑΣ

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (65- 70 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – (1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
ΑΕ Κρήνης – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες: ΛΙΟΛΙΟΣ
ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (65 – 70 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ– (1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
FC ΤΟΥΜΠΑΣ – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα :15.00
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

— // —
— 3–

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ – ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 – (Επαναληπτικοί)

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – (Επαναληπτικός 26 -04 -2017)
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα :18.30

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΜΙΚΡΑΣ
Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (ΠΑΛΙΟ) ώρα : 16.00
Α΄ Βοήθειες ΤΣΑΤΣΑΛΗΣ
ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΠΑΟ Ν. ΕΠΙΒΑΤΩΝ
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΟΚ 2004 ——————- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 23-04 2016
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα :15.00
Α΄ Βοήθειες ΔΡΟΥΓΟΥ
ΠΑΙΔΩΝ- Γ΄ΦΑΣΗ (17-24 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ– (2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΒΑΛΑΝΙΚΑΣ

ΠΑΙΔΩΝ- Β΄ΦΑΣΗ (33-40 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ–(2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
Πυρσός Θεσσαλονίκης – Αγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα : 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ

ΠΑΙΔΩΝ- Β΄ΦΑΣΗ (41-48 ομάδων)1ος ΟΜΙΛΟΣ –(3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
Θερμαϊκός Θέρμης – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΙΔΩΝ- Β΄ΦΑΣΗ (41-48 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ- (2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
Κισσός Χορτιάτη – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο ΧΟΡΤΙΑΤΗ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ- Β΄ΦΑΣΗ (48-56 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ–(2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
Πανόραμα – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο ΠΑΝΟΡΑΜΑ (ΠΛ) ώρα :14.00
Α΄ Βοήθειες :ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ

— // —
— 4 —

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (16 Ομάδων) – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα :10.30
Α΄Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (16 Ομάδων) – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα :10.30
Α΄Βοήθειες :ΤΖΙΟΛΑ Τ.
Μπέμπηδες 2000 – ΣΑΝΤΟΣ 2004
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :13.30
Α΄Βοήθειες :ΛΙΟΛΙΟΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (16 Ομάδων) – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα :13.30
:
Ντίνος Κούης – Μακεδονικός
Γήπεδο ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ ώρα :09.00
:

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (16 Ομάδων) – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
Πρωταθλητές Πεύκων – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα :09.00
Α΄Βοήθειες :ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 1 – Πρωτέας Ευόσμου
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛ) ώρα :12.00

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ(29 – 32 Ομάδων) – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
Εθνικός Πυλαίας – Ακαδημία Ποδ. Κούδας
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα :12.00
Α΄Βοήθειες ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
— // —
— 5 –
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 Β ΦΑΣΗ (32 ΟΜΑΔΩΝ)

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – Αξιός Ανατολικού: – ώρα :10.00
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: – ώρα :08.55

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
ΑΟ Μεσήμβριας – Σάντος: – ώρα :16.20
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA: – ώρα :14.00

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ
Μπέμπηδες 2000 – Μπέμπηδες Ιωνίας: – ώρα :12.45
ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ (ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ) – Ντίνος Κούης: – ώρα :10.15
Α΄ Βοήθειες ΤΣΑΛΙΟΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
Αίας Ευόσμου – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005: – ώρα :15.10
ΠΑΟΔ – ΜΑΣ Αγχιάλου: – ώρα :17.30

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ
Εθνικός Λαγυνών – Ελπίδες Ηλιούπολης: – ώρα :11.05
ΑΕ Ευόσμου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας: – ώρα :11.05

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ
Ακρίτες Συκεών – ΜΥΓΔΟΝΑΣ ΛΗΤΗΣ: – ώρα :08.55
ΑΕ Ρετζικίου – Κεραυνός Κολχικού: – ώρα :10.00

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ
ΠΑΟΚ 2006 – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΜΠΤΗ 27-4-17 ΩΡΑ 19.00 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΤ. ΚΟΥΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2005 – ΑΕ Φαλήρου: – ώρα :11.30 (ΣΑΒΒΑΤΟ FF.)

Α΄Βοήθειες ΤΣΑΛΙΟΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ
ΑΕ Νέων Σίνδου – Δόξα Αδένδρου: – ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/4 ώρα : 11.00 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΕΣ
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (2) – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2004: – ώρα :12.10 (ΣΑΒΒΑΤΟ)

Περισσότερα Άρθρα

Καταστροφές στο γήπεδο της Ελεούσας!

Σοβαρές ζημιές υπέστη το γήπεδο της Ελεούσας μετά τη πρόσφατη κακοκαιρία και τη δυνατή βροχόπτωση που έπεσε στην ευρύτερη περιοχή.

Η νέα ομάδα του Μανώλη Λαφτσίδη!

Μπορεί να βρίσκεται στην ΑΕ Ευόσμου ως τεχνικός διευθυντής ωστόσο η αγάπη του για το ποδόσφαιρο τον κρατάει ακόμα μέσα στους αγωνιστικούς