Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Πρόγραμμα αγώνων υποδομών Σαββατοκύριακου 30/11-1/12 και 4/12/2019 (ορθή επανάληψη)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2003 και νεότεροι)

Κ17 – 1ος όμιλος (6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
Αχιλλέας Περαίας – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: ΠΕΡΑΙΑΣ – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΑΟΚ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) —— 0 – 3 α/α

Κ17 – 1ος όμιλος (3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
Ορφέας Σουρωτής – ΠΑΟΚ ——– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 04-12-2019
Γήπεδο: ΜΑΤΤΑ (ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ) – ώρα: 15.30
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.

Κ17 – 2ος όμιλος (6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

ΑΕ Κρήνης – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΑΤΣΑΦΟΥΡΟΥ Ε.

Κ17 – 3ος όμιλος (8η αγωνιστική)
——————————
Αστέρια – Μελιτέας
Γήπεδο: Αγ. Γεωργίου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑ Α.
Αχιλλέας Τριανδρίας – Πανόραμα
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Γ.
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
ΑΕ Ρετζικίου – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.30
Γιατρός: ΜΠΟΜΠΟΡΑΣ Θ.

ΡΕΠΟ: Αρης Θεσσαλονίκης

Κ17 – 4ος όμιλος (8η αγωνιστική)
——————————
Ελπίδες Σταυρούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 09.00

Αστέρας Αμπελοκήπων – Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
ΑΣ Νεάπολης/ ANDRE VIEIRINHA – Ελπίδες Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ Ε.
ΡΕΠΟ: Εθνικός Μετεώρων

Κ17 – 5ος όμιλος (5η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ Α.

Κ17 – 6ος όμιλος (6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 11.00
Γιατρός: ΑΝΕΣΤΙΑΔΟΥ Ε.
ΠΑΟ Κουφαλίων – Ιωνικός ——– 0 – 3 α/α

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 (2004 και νεότεροι)

Κ16 – 1ος όμιλος (6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————

ΠΑΟΝ Επιβατών – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: ΠΑΟΝΕ ΠΑΡΑΛΙΑ – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.

Κ16 – 2ος όμιλος (2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΤΖΙΩΤΖΙΟΥ Χ.

Κ16 – 3ος όμιλος (ΡΕΠΟ)

Κ16 – 4ος όμιλος (8η αγωνιστική)
——————————
Ελπίδες Ηλιούπολης – Μακεδών Ευόσμου ——– 0 – 3 α/α

ΑΕ Ευόσμου – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: BALOUSHA M.
Δόξα Ελπίδας – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ELARBI S.
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ – Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 13.30
Γιατρός: ELARBI S.

ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ (2)/ CELESTE – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ——– 3 – 0 α/α

Κ16 – 5ος όμιλος (6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
Αθλητική Εκπαίδευση – Καμπανιακός
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΙΟΥΛΤΖΗΣ Ι.
Μαγνησιακός – Φίλιππος Παλαιοκάστρου
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΙΟΥΛΤΖΗΣ Ι.
ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ – 2007 – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα ) – ώρα: 11.30
Γιατρός: ΖΑΪΜΗΣ Τ.
Ατέρμων – Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα ) – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΖΑΪΜΗΣ Τ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -15 (2005 και νεότεροι)

Κ15 – 1ος όμιλος (8η αγωνιστική)
——————————
Αναγέννηση Ρυσίου – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: ΡΥΣΙΟΥ – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.
Πανόραμα – ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2)
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
ΠΑΟΝ Επιβατών – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ / JOGA BONITO
Γήπεδο: ΠΑΟΝΕ (Παραλία) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.

ΡΕΠΟ: Απόλλων Καλαμαριάς

Κ15 – 2ος όμιλος (8η αγωνιστική)
——————————
Εθνικός Πυλαίας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
Μαραθώνας – ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00
Γιατρός: ΤΖΙΩΤΖΙΟΥ Χ.
Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΑΤΣΑΦΟΥΡΟΥ Ε.
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Αγ. Γεωργίου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑ Α.
Μακεδόνες – ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (1)
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.

Κ15 – 3ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
ΑΕ Φιλύρου – Ελπίδες Συκεών ——- 0 – 3 α/α

Κισσός Χορτιάτη – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
ΑΕ Ρετζικίου – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΜΠΟΜΠΟΡΑΣ Θ.
ΡΕΠΟ: – ΑΣ Νεάπολης /ANDRE VIEIRINHA

Κ15 – 4ος όμιλος (ΡΕΠΟ)

Κ15 – 5ος όμιλος (6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (1) – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1)
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 09.00
Γιατρός: USORE B.

Κ15 – 6ος όμιλος (6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (2)
Γήπεδο: Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ – ώρα: 12.30
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (2006 και νεότεροι)
Κ14 – 1ος όμιλος (8η αγωνιστική)
——————————
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2006) – ΠΑΟΝ Επιβατών ——- 3 – 0 α/α

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ/ JOGA BONITO – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία ——– 0 – 3 α/α

Ακαδημίες Μίκρας – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Αστέρας Ραιδεστού – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.

ΡΕΠΟ: ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ
Κ14 – 2ος όμιλος (2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.

Κ14 – 3ος όμιλος (8η αγωνιστική)
——————————
ΠΑΟΚ – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΦΑΝΑΡΑ Π.
Εθνικός Πυλαίας – ΒΑΟ
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΟ
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΦΑΝΑΡΑ Π.
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2)
Γήπεδο :Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΑΤΣΑΦΟΥΡΟΥ Ε.

Κ14 – 4ος όμιλος (8η αγωνιστική)
——————————
Κανονιέρηδες – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΙΣ
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΑΝΕΣΤΙΑΔΟΥ Ε.
Ελπίδες Ηλιούπολης – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ Α.

Ελπίδες Σταυρούπολης – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Εθνικός Μετεώρων – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Γ.
Εθνικός Λαγυνών – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1)
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

Κ14 – 5ος όμιλος (5η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: Βασιλουδίου – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
Κ14 – 5ος όμιλος (6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
Κεραυνός Κολχικού – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

Κ14 – 6ος όμιλος (6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
Αθλητική Εκπαίδευση – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΙΟΥΛΤΖΗΣ Ι.
Ιωνικός – Ομόνοια Σίνδου ——— 0 – 3 α/α

Ακαδημία Οι Αετοί – ΑΣ Μύγδονας 2007
Γήπεδο: Καστανά- ώρα: 12.30
Γιατρός: ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -13 (2007 και νεότεροι)

Κ13 – 1ος όμιλος (6η αγωνιστική )
——————————
Απόλλων Καλαμαριάς – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2014
Γήπεδο: Αγ. Γεωργίου – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑ Α.
Θρίαμβος Ταγαράδων – ΑΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ——– 0 – 3 α/α

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.
Μπέμπηδες 2000 – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΦΑΝΑΡΑ Π.

Κ13 – 2ος όμιλος (6η αγωνιστική)

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
ΑΣ Νεάπολης / ANDRE VIEIRINHA- ΑΛΗΘΙΝΗ ΟΜΑΔΑ
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ Ε.
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ – ΠΑΟ Διοικητηρίου ——– ΑΝΑΒΟΛΗ
Κεραυνός Αγίου Παύλου – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Αγ. Γεωργίου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑ Α.

Κ13 – 3ος όμιλος (6η αγωνιστική)
——————————
ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 12.00

ΕΛΠΙΔΕΣ/ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2007 (2)
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 10.30

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 09.00

Ελπίδες Ηλιούπολης – Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ Α.
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΑΚΑΔ.Γ.ΚΟΥΔΑΣ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 16.30

Κ13 – 4ος όμιλος (6η αγωνιστική)
——————————
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00
Γιατρός: ELARBI S.
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ – ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ / CELESTE ——– ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΜΣ Νικόπολη – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου ——– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 01-12-2019
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 11.00
Γιατρός: ΧΡΙΣΤΕΛΙΑ Α.
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Ντίνος Κούης ——– ΑΝΑΒΟΛΗ

Κ13 – 5ος όμιλος (6η αγωνιστική)
——————————
ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 13.30

Αστέρας Αμπελοκήπων – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
ΑΕ Ευόσμου – Αίολος Ευόσμου 2014 /ACADEMICA
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: BALOUSHA M.
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 10.30
Γιατρός: USORE B.
ΠΑΟ Κουφαλίων – Μακεδονικός ——– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 01-12-2019
Γήπεδο: Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ – ώρα: 11.00
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2007 και νεότερες)

Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2η αγωνιστική)
—————————
Κισσός Χορτιάτη – ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL – ώρα: 14.00

Αρης Θεσσαλονίκης – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL – ώρα: 15.00

Εθνικός Μετεώρων – ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL – ώρα: 14.00

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Αγροτικός Αστέρας ——- ΑΝΑΒΟΛΗ

Περισσότερα Άρθρα

«Να κατακυρωθεί η βαθμολογία ως έχει…»

«Να κατακυρωθεί βαθμολογία ως έχει» είπε ο γραμματέας του Αετού Βασιλικών Λεωνίδας Γραμμένος, ο οποίος μέσω της εφημερίδας Μέτροσπορτ κάνει τη δική