Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Πρόγραμμα αγώνων υποδομών Σαββάτου 23/11/2019 (με γιατρούς)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 23 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2003 και νεότεροι)
Κ17 – 1ος όμιλος (6η αγωνιστική)
——————————
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 12.30
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.
Αχιλλέας Περαίας – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
ΑΟ Καρδίας – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.
ΠΑΟΚ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1)
Γήπεδο: ΜΑΤΤΑ (ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ) – ώρα: 11.30
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

Κ17 – 2ος όμιλος (6η αγωνιστική)
——————————
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Μαραθώνας
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΟΥΤΖΟΥΡΟΥΝΗΣ Α.
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΄Ηφαιστος Θέρμης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑ Α.
ΑΕ Κρήνης – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.

Κ17 – 3ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
Εθνικός Πυλαίας – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
Πανόραμα – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.

Αρης Θεσσαλονίκης – Αστέρια
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
Μελιτέας – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.

ΡΕΠΟ: ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Κ17 – 4ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΠΟΜΠΟΡΑΣ Θ.
Ελπίδες Συκεών – Ελπίδες Αμπελοκήπων
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ Ε.
Εθνικός Μετεώρων – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΛΕΤΣΙΟΣ Δ.
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.

ΡΕΠΟ: ΑΣ Νεάπολης / ANDRE VIEIRINHA

Κ17 – 5ος όμιλος (6η αγωνιστική)
——————————
Νίκη Ευκαρπίας – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Γ.
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2)
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΡΗΓΚΟΣ Δ.
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Κεραυνός Κολχικού —— 3 – 0 α/α

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Βασιλουδίου – ώρα: 12.15
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

Κ17 – 6ος όμιλος (6η αγωνιστική)
——————————
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΡΗΓΚΟΣ Δ.
Εσπερος Τερψιθέας – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: BALOUSHA M.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) – ΑΕ Νέων Σίνδου
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΠΟΜΠΟΡΑΣ Θ.

ΠΑΟ Κουφαλίων – Ιωνικός
Γήπεδο: Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 ΝΕΑΝΙΔΩΝ (2003 και νεότερες)

Κ16 ΝΕΑΝΙΔΩΝ (1η αγωνιστική)
————————–
Αρης Θεσσαλονίκης – ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 09.00

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 10.30

ΡΕΠΟ: ΕΡΜΗΣ ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 (2004 και νεότεροι)

Κ16 – 1ος όμιλος (6η αγωνιστική)
——————————
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – Ερμής Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
ΠΑΟΝ Επιβατών – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: ΠΑΟΝΕ (Παραλία) – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

Κ16 – 2ος όμιλος (6η αγωνιστική)
——————————
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΤΖΙΩΤΖΙΟΥ Χ.
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1)
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑ Α.

Κ16 – 3ος όμιλος (6η αγωνιστική)
——————————
ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ (1)/ CELESTE – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΡΗΓΚΟΣ Δ.
Δόξα Ρετζικίου – Μακεδονικός
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 13.00
Γιατρός: ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ Ε.
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΜΠΟΥΡΕΚΑ Ρ.
Αγροτικός Αστέρας – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΙΣ
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Π.

Κ16 – 4ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
Ντίνος Κούης – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.
Μακεδών Ευόσμου – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ (2)/ CELESTE – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΡΗΓΚΟΣ Δ.

Κ16 – 5ος όμιλος (6η αγωνιστική)
——————————
Αθλητική Εκπαίδευση – Καμπανιακός
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 11.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Μαγνησιακός – Φίλιππος Παλαιοκάστρου
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 12.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ – 2007 – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ Ν.
Ατέρμων – Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ Ν.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -15 (2005 και νεότεροι)

Κ15 – 1ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
Αετός Βασιλικών – Πανόραμα
Γήπεδο: Βασιλικών – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2) – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ / JOGA BONITO
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.

Απόλλων Καλαμαριάς – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
Μπέμπηδες 2000 – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.

ΡΕΠΟ: ΠΑΟΝ Επιβατών

Κ15 – 2ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μαραθώνας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου- ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ Α.
ΠΑΟΚ – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΑΤΣΑΦΟΥΡΟΥ Ε.
ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (1) – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑ Α.
Μακεδόνες – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ Α.

Κ15 – 3ος όμιλος (6η αγωνιστική)
——————————
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – ΑΕ Φιλύρου —— 3 – 0 α/α

Ελπίδες Συκεών – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ Ε.
ΑΣ Νεάπολης / ANDRE VIEIRINHA – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΠΟΜΠΟΡΑΣ Θ.
Πυρσός Θεσσαλονίκης – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
ΡΕΠΟ: Κισσός Χορτιάτη

Κ15 – 4ος όμιλος (6η αγωνιστική)
——————————
Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Αστέρας Αμπελοκήπων ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-11-2019
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 13.00
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.
Νίκη Ευκαρπίας – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Γ.
Ελπίδες Σταυρούπολης – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 09.00

Εσπερος Τερψιθέας – Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: BALOUSHA M.

Κ15 – 5ος όμιλος (6η αγωνιστική)
——————————
Εθνικός Ευόσμου – Μακεδονικός
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (1) – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-11-2019
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 10.00
Γιατρός:ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.
Δόξα Ελπίδας – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2)
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Γ.

Κ15 – 6ος όμιλος (6η αγωνιστική)
——————————
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
Ελευθεριακός – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (2)
Γήπεδο: Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ – ώρα: 11.30
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
ΡΕΠΟ: ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (2006 και νεότεροι)

Κ14 – 1ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ / JOGA BONITO
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.
ΠΑΟΝ Επιβατών – Αστέρας Ραιδεστού —– 0 – 3 α/α

ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ – Ακαδημίες Μίκρας
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΜΟΥΤΖΟΥΡΟΥΝΗΣ Α.

ΡΕΠΟ: ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2006)

Κ14 – 2ος όμιλος (6η αγωνιστική)
——————————
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2007)
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΤΖΙΩΤΖΙΟΥ Χ.
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1)
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΑΤΣΑΦΟΥΡΟΥ Ε.
Μπέμπηδες 2000 – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΑΤΣΑΦΟΥΡΟΥ Ε.

Κ14 – 3ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2) – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 17.30
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΒΑΟ – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΟ
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΜΠΟΥΡΕΚΑ Ρ.
Ελπίδες Συκεών – ΠΑΟΚ
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.00
Γιατρός: ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ Ε.
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 16.30
Γιατρός: ΤΖΙΩΤΖΙΟΥ Χ.

Κ14 – 4ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

Αστέρας Αμπελοκήπων – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΙΣ – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
Εθνικός Λαγυνών – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

Κ14 – 5ος όμιλος (6η αγωνιστική)
——————————
ΑΕ Ευόσμου – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.30
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 13.30

Πρωτέας Ευόσμου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-11-2019
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.30
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.
Κεραυνός Κολχικού – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

Κ14 – 6ος όμιλος (6η αγωνιστική)
——————————
Αθλητική Εκπαίδευση – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Ατέρμων
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
Ιωνικός – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΛΕΤΣΙΟΣ Δ.
Ακαδημία Οι Αετοί – ΑΣ Μύγδονας 2007
Γήπεδο: Καστανά – ώρα: 12.30
Γιατρός:ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -13 (2007 και νεότεροι)
Κ13 – 1ος όμιλος (ΡΕΠΟ)

Κ13 – 2ος όμιλος (1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – ΑΛΗΘΙΝΗ ΟΜΑΔΑ
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.

Κ13 – 3ος όμιλος (1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2007 (2)
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 10.30

Κ13 – 3ος όμιλος (2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

Εσπερος Τερψιθέας – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

Κ13 – 4ος όμιλος(ΡΕΠΟ)
ΑΜΣ Νικόπολη – Ομόνοια Σίνδου ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-11-2019
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 11.00
Γιατρός: BALOUSHA M.

Κ13 – 5ος όμιλος (1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 12.00

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Π.
Κ13 – 5ος όμιλος (3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————–
Μακεδονικός – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Γιατρός: ΜΠΟΥΡΕΚΑ Ρ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2007 και νεότερες)

Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (1η αγωνιστική)
—————————
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 12.00

Κισσός Χορτιάτη – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 13.00

Αρης Θεσσαλονίκης – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 12.00

ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗ – Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 13.00

Περισσότερα Άρθρα