Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 30/9-1/10

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της ΕΠΣΜ για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 30/9-1/10.

 

Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 30/9 & 1/10/2017.

ΣΑΒΒΑΤΟ 30.09.2017

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
——————————————
Αναγέννηση Επανομής – Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
Ελπίδες Χαλάστρας – Ιωνικός
Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟ Δορκάδας – Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Καραχρυσάφη Σοφία

Ελευθεριακός – Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Πανόραμα – ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Θεοφίλου Γεωργία

ΑΕ Φιλύρου – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Δόξα Αγ.Παύλου – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
Αίας Ευόσμου – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ – Γιατρός:Ξυλάς Χρήστος

Χελιδόνια – Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Ταχάρ Χεμσί

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Ρυσίου – Μαραθώνας
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Τσάλιος Νικόλαος

ΑΕ Κρήνης – Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Ατρόμητος Τριαδίου – Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Ορφέας Σουρωτής – ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Μέγας Αλέξανδρος 2014 – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδημήτριου Αστέριος – Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
ΜΑΣ Αγχιάλου – ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο: Αγχιάλου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος – Γιατρός:Ουρσώφ Γεώργιος

Θρίαμβος Παρθενίου – Ορφέας Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Παρθενίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Θεοφίλου Γεωργία

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 19.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος – Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Κανονιέρηδες – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

ΠΟ Ξηροκρήνης – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Ξυλούρης Νικόλαος

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
Μέντεκας Καλαμαριάς – Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Αριστοτέλης
Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Τσατσαλής Δημήτριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
Δόξα Δρυμού – ΜΑΣ Στίβου
Γήπεδο: Δρυμού – ώρα: 17.00
– Γιατρός:Παράσχος Βασίλειος

Αρης Ξηροποτάμου – Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο: Ξηροποτάμου – ώρα: 17.00
– Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλεξόγλου, Δουβλέκης, Καμπαρμάκης, Παπαδημητρίου, Τομπουλίδης.
ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Γερόπουλος, Γιάκος, Ιντζίδης, Καρύδα, Λιαντζάκης, Μαστρογιάννης.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 01.10.2017

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————
ΑΟ Καρδίας – Πιερικός
Αγροτικός Αστέρας – Καμπανιακός

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
——————————————
Κεραυνός Κολχικού – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Ομόνοια Σίνδου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Ακρίτες Συκεών – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Ολυμπιακός Κυμίνων – Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

ΑΕ Ευόσμου – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

ΠΑΟ Κουφαλίων – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
Εθνικός Μετεώρων – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Δόξα Πενταλόφου – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος – Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου
Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος

Δόξα Ρετζικίου – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Μακεδονικός Γέφυρας – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Αγχιάλου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Γκαβανόζης Ευστάθιος

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
Αρης Καβαλαρίου – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Καβαλαρίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

ΑΕ Αμπελοκήπων – Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σπανίδης Ευθύμιος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
Θύελλα Περιστερώνα – Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Περιστερώνας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Εθνικός Σοχού – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Σοχού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Νεοχωρίτης Χρυσοβαλάντης – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Δόξα Ασσήρου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Ιωακείμ Κωνσταντίνος

Νίκη Ευκαρπίας – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Γιατρός:Τσατσαλής Δημήτριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
Μελιτέας – Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης – Γιατρός:Χοβαρδάς Κωνσταντίνος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
Μαγνησιακός – Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος – Γιατρός:Λιαντζάκης Χρήστος

Δόξα Ελπίδας – Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Γιάκος Ζαχαρίας

ΑΣ Μενεμένης – Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ – Γιατρός:Γιάκος Ζαχαρίας

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος – Γιατρός:Λιαβά Χριστίνα

Ολυμπος Δενδροποτάμου – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Νεοχωρίτης Χρυσοβαλάντης – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
Κεραυνός Αγίου Παύλου – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Προοδευτική – Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 13.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Σάντος Πανοράματος – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σταυρούλα

Εθνικός Αστέρας – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Μαυρίδης Ευστράτιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
Αίολος – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Γιατρός:Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Εθνικός Λαγυνών – Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 11.00
– Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μαστρογιάννης Κων/νος

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 11.30 – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Δόξα Τριλόφου – Πέρα
Γήπεδο: Τριλόφου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κεραμάρης Πέτρος – Γιατρός:Γκαβανόζης Ευστάθιος

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: ΒΑΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
Απόλλων Ζαγκλιβερίου – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Ευαγγελισμού – ώρα: 17.00
– Γιατρός: Παπανικολοπούλου Σταυρούλα

Νέστωρ Οσσας – Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Όσσας – ώρα: 11.30
– Γιατρός:Λιαντζάκης Χρήστος

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Ξυλούπολης – ώρα: 11.30
– Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης

Διγενής Κρυονερίου – Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο: Κρυονερίου – ώρα: 17.00
– Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλεξόγλου, Μπιλμπίλης, Τσολάκης, Φωτιάδης, Χατζηκυριάκος.

ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
11.00 – 13.30: Βαζακίδης, Ζησόπουλος, Καραμπούτας, Λουκοβίτης, Μουχσιάδης, Παράσχος.
17.00: Βαζακίδης, Μαυρίδης, Ξυλούρης, Ουρσώφ, Παράσχος, Τσατσαλής, Χορόζογλου.

Περισσότερα Άρθρα

ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα αγώνων της Τετάρτης 20/10/2021

ΤΕΤΑΡΤΗ 20.10.2021 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική) —————————————– ΠΑΟΚ – Ορφέας Σουρωτής Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα: 16.30 Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος

Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 23-24/10/2021

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 23.10.2021 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική) —————————————— ΑΕ Ευόσμου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: