Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 23 & 24 Ιανουαρίου

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 23.01.2016
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
——————————————
Ολυμπιακός Κυμίνων – Μακεδονικός
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δουζδαμπάνης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Γαλεντέρης Δημήτριος

ΑΟ Καρδίας – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Συμεωνίδης Παναγιώτης

Φοίνικας Πολίχνης – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Διαμαντίδης Παναγιώτης – Α’Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία

Δόξα Ελπίδας – Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γ. – Α’Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα

Ιωνικός – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Πετρωτού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Νικολαίδης Απόστολος – Α’Βοήθ.: Παπαδόπουλος Γεώργιος

Ομόνοια Σίνδου – Ελευθεριακός
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Μαργαριτίδου Ευαγγελία

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαρκόπουλος Μιχαήλ – Α’Βοήθ.: Κουσίδης Καριοφίλης

Πέρα – Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Νερατζίδης Χρήστος – Α’Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βατσικούρας Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Μελιτέας – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Ταχάρ Χεμσί

Ακρίτες Συκεών – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Α’Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟΝ Επιβατών – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Βαλσαμίδης Χαράλαμπος

Μαραθώνας – Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κοντόπουλος Στυλιανός – Α’Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

Αναγέννηση Ρυσίου – Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Χελιδόνια – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Φοίνικας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Μπαλίκος Νικόλαος

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σωτηριάδης Αναστάσιος – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Φιλύρου – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Περιβόλης Πασχάλης – Α’Βοήθ.: Αργυροπούλου Ευαγγελία

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος

Αστραπή Μεσαίου – Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Διγενής Μονολόφου – Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Μονολόφου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καμπαρμάκης Χρήστος – Α’Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
——————————————————
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Μαγνησιακός
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Χαρατσίδης Χρήστος

Εθνικός Μαλγάρων – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Λυμπεριάδης Πέτρος

ΑΕ Αμπελοκήπων – ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Α’Βοήθ.: Χαρατσίδου Ιζόλδη

Ελπίδες Χαλάστρας – Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Παπαδόπουλος Βασίλειος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
——————————————————
Ελπίδες Σταυρούπολης – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Α’Βοήθ.: Βαλανίκας Ευριπίδης

Αίολος – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Βατσικούρας Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Τσάλιος Νικόλαος

Ελπίδες Ηλιούπολης – Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: ’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Πριτσίνη Φιλίππα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
——————————————————
Κισσός Χορτιάτη – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος

Ελλήσποντος Κριθιάς – Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο: Κριθιάς – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Λιαντζάκης Χρήστος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
——————————————————
Πυρσός Αγίας Τριάδας – Ιπποκράτης Σουρωτής
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 17.00
Α’Βοήθ.: Ελ Αμίν Ζουχίρ

Δόξα Τριλόφου – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Τριλόφου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μιχούλιας Νίκος – Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

Αετός Βασιλικών – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Βασιλικών – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλεβίζος Νίκος – Α’Βοήθ.: Παπαδήμος Κωνσταντίνος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟΚ Σταυρού – ΑΣ Βασιλούδι
Γήπεδο: Μοδίου – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Λιαμάς Σταύρος

Φλόγα Λαγκαδικίων – Διγενής Κρυονερίου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
Θρίαμβος Παρθενίου – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Παρθενίου – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Νίκος – Α’Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
Καπετάν Αγρας – Πήγασος
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.30
Α’Βοήθ.: Καραμέτος Χρήστος

ΑΟ Θράκης – Πυρσός Θεσσαλονίκης ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Μέγας Αλέξανδρος 2014
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 17.30
Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
Μ.Αλέξ.Νυμφόπετρας – Φλόγα Κοκκαλούς
Γήπεδο: Νυμφόπετρας – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Μελισσουργός – Εθνικός Προφήτη
Γήπεδο: Μελισσουργού – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

ΑΝΑΠΛ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Ζαχομήτρος, Καρύδα Στεφ. Ασπ., Καρυπιάδης, Λιόλιος, Ουρσώφ, Παπαγρηγορίου.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 24.01.2016
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20ή αγωνιστική)
Αρης Θεσσαλονίκης – Καβάλα
Γήπεδο: Κλεάνθης Βικελίδης – ώρα: 15.00
Απόλλων Καλαμαριάς – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Γήπεδο: Απόλλωνα Καλαμαριάς – ώρα: 15.00
FOOTBALL LEAGUE ΝΕΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————
Αγροτικός Αστέρας – Α.Ε.Λ.
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
——————————————
ΠΑΟ Κουφαλίων – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Α’Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς

Δόξα Πενταλόφου – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Α’Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

Αχιλλέας Τριανδρίας – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τσολάκης Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

Παύλος Μελάς – Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Φωτιάδης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη

Θύελλα Περιστερώνα – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Περιστερώνας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Α’Βοήθ.: Καρυπιάδης Λάζαρος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
Αστέρας Αμπελοκήπων – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Α’Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο: Βαθυλάκκου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

Νίκη Ευκαρπίας – Δόξα Αδένδρου
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
Δόξα Αγ.Παύλου – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Παυλίδης Τριαντάφυλλος

Αναγέννηση 2005 – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: ’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ματσιάτσος Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
Αχιλλέας Περαίας – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
Αστέρας Ανάληψης – Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Ανάληψης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος

Εθνικός Λαγυνών – Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Συμεωνίδης Παναγιώτης

Μακεδονικός Ασκού – ΜΑΣ Στίβου
Γήπεδο: Ασκού – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Α’Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
——————————————————
Αστραπή Δενδροποτάμου – Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Διαμαντίδης Παναγιώτης – Α’Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης

Μ.Αλέξ. Βραχιάς – Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Βραχιάς – ώρα: 15.00 – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σαλονικίδης Βασίλης – Α’Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
——————————————————
Προοδευτική – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Νίκος – Α’Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος

Εθνικός Αστέρας – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00
Α’Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος

Πανόραμα – Μ.Αλέξ. Ελλήνων
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαρκόπουλος Μιχαήλ – Α’Βοήθ.: Κουσίδης Καριοφίλης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
——————————————————
Ντίνος Κούης – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Περιβόλης Πασχάλης – Α’Βοήθ.: Πριτσίνη Φιλίππα

Εθνικός Ευόσμου – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γ. – Α’Βοήθ.: Τσάλιος Νικόλαος

Νίκη Ηρακλείου – Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής – Α’Βοήθ.: Κουγιουμτσίδου Νίκη

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: ’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Δόξα Αρετής – Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Αρετής – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
——————————————————
Αριστοτέλης – Ερμής Μηχανιώνας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Αστέριος – Α’Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 11.30
Α’Βοήθ.: Σελιώνη Υπατία

ΓΣ Φοίνικα – ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Α’Βοήθ.: Μάρκου Κωνσταντίνος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο: Ανοιξίας – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Εθνικός Σοχού – Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Σοχού – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης

Φοίνικας Σχολαρίου – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Ζαχομήτρος Φώτιος

Βρασίδας Βρασνών – ΑΣ Αρέθουσα
Γήπεδο: Βρασνών – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Λιαμάς Σταύρος

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Αετός Ανω Σταυρού
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Λιαντζάκης Χρήστος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
Απόλλων Καστανά – ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Καστανά – ώρα: 15.00 – Α’Βοήθ.: Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Μπέμπηδες Ιωνίας – Θεσσαλονίκη
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ.Ιωνίας) – ώρα: 15.00 – Α’Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Δάφνη Ακροποτάμου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Αργυροπούλου Ευαγγελία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση – Ορφέας Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.00 – Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

ΑΣ Αγ. Παύλος – Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 15.00 – Α’Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

ΠΑΟΚ Πολίχνης – Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: ’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00 – Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Σάντος
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 15.00 – Α’Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Αναγέννηση Επταπυργίου
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής – ώρα: 15.00 – Α’Βοήθ.: Μάρκου Κωνσταντίνος

Κανάρης – Δόξα Λακκιάς
Γήπεδο: …………………………………. – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βατσικούρας Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Μαντουλίδης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νίκος – Α’Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
Δόξα Γερακαρούς – Τρίτων Βόλβης
Γήπεδο: Γερακαρούς – ώρα: 15.00 – Α’Βοήθ.: Λυμπεριάδης Πέτρος

Νέστωρ Οσσας – Μακεδονία Καλαμωτού
Γήπεδο: Όσσας – ώρα: 11.30 – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

ΠΑΟ Καρτερών – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Λευκοχωρίου – ώρα: 11.30 – Α’Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος

ΑΝΑΠΛ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
11.00 – 15.00: Βαλανίκας, Ελ Αμίν Ζουχίρ, Λάμπρου, Μπαλίκος, Σπυρίδου Μαρ., Χαρατσίδου.
15.00 – 17.00: Μπαλίκος, Παπαδόπουλος Γ., Παυλίδου, Πριτσίνη, Σπυρίδης Χριστ., Σπυρίδου Μαρ., Τσαμαντουρίδης, Χαρατσίδου, Χορόζογλου.

Περισσότερα Άρθρα

Η νέα ομάδα του Γιώργου Τζόλα

Νέα πρόκληση για τον νεαρό coach, ο οποίος επιστρέφει και επίσημα στη δράση των ανδρικών πρωταθλημάτων. Ο Γιώργος Τζόλας ανακοινώθηκε πριν λίγη