Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Πρόγραμμα αγώνων Τετάρτης 7 Οκτωβρίου

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 07.10.2015
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————

Δόξα Πενταλόφου – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δουζδαμπάνης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Οδυσσέας Κορδελιού – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Μακεδονικός – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης

Αίας Ευόσμου – Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Νικολαίδης Απόστολος – Α’Βοήθ.: Πριτσίνη Φιλίππα

Ιάσων Αυγής – Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Α’Βοήθ.: Κιούρκα Ζωή

Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Μαστρογιάννης Κων/νος

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

Νίκη Μεσημερίου – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ματσιάτσος Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————————————
ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κοντόπουλος Στυλιανός – Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
Κεραυνός Κολχικού – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος

Δόξα Δρυμού – Αστέρας Ανάληψης
Γήπεδο: Δρυμού – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Καμπαρμάκης Χρήστος – Α’Βοήθ.: Νάκουτη Ελένη

ΠΑΟ Δορκάδας – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Δορκάδας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής – Α’Βοήθ.: Καραμέτος Χρήστος

Αρης Καβαλαρίου – Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Καβαλαρίου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Κολόκας Κωνσταντίνος

Αρης Ξηροποτάμου – Διγενής Μονολόφου
Γήπεδο: Ξηροποτάμου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Λιαμάς Σταύρος

Δόξα Ασσήρου – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης

ΜΑΣ Στίβου – Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Στίβου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σαργιαννίδης Αναστάσιος – Α’Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος

Περισσότερα Άρθρα