Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Πρόγραμμα αγώνων Τετάρτης 28 Οκτωβρίου 2015

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 28.10.2015
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

(Συνεχίζεται από το 38’ και με αποτέλεσμα 0-0)
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————————————
Αστέρας Αμπελοκήπων – Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Α’Βοήθ.: Παυλίδης Τριαντάφυλλος

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Βαθυλάκκου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Φιλοξένης Συμεών – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Νίκη Ευκαρπίας – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη
ς

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————————————
Ενωση Συκεών – ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σέλκος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Δόξα Αγ.Παύλου – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Α’Βοήθ.: ΦΑΝΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

Αναγέννηση 2005 – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: ’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ματσιάτσος Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————————————
Αναγέννηση Επανομής – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Αχιλλέας Περαίας – Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
Δόξα Δρυμού – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Δρυμού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Περιβόλης Πασχάλης – Α’Βοήθ.: Κιούρκα Ζωή

ΑΕ Φιλύρου – ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Α’Βοήθ.: Τσιόμπανου Φανή

Αστέρας Ανάληψης – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Ανάληψης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Διαμαντίδης Παναγιώτης – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Διγενής Μονολόφου – Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Μονολόφου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

Εθνικός Λαγυνών – ΜΑΣ Στίβου
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Α’Βοήθ.: Νάκουτη Ελένη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————————————
ΑΕ Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Οικονομίδης Αρης – Α’Βοήθ.: Παυλίδης Τριαντάφυλλος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————————————
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ιωαννίδης Ανέστης – Α’Βοήθ.: Σπυρίδης Χριστόφορος

Ιωάννης Παπάφης – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 17.00
Α’Βοήθ.: Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Ελπίδα Τούμπας – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χοροζόπουλος Βασίλειος – Α’Βοήθ.: Σπυρίδης Νικόλαος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————————————
Κανονιέρηδες – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Α’Βοήθ.: Τυρναβίτης Ορέστης

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Α’Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος

Δόξα Αρετής – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Αρετής – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαρκίδης Ευστράτιος – Α’Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο: ’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Τσάλιος Νικόλαος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————————————
Ερμής Μηχανιώνας – Ιπποκράτης Σουρωτής
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Βαλσαμίδης Χαράλαμπος

ΑΕ Μαρτίου – Αριστοτέλης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κοντόπουλος Στυλιανός – Α’Βοήθ.: Καραμέτος Χρήστος

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δ. Θέρμης – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Μέντεκας Καλαμαριάς – ΓΣ Φοίνικα
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σιμιτζίδης Πασχάλης – Α’Βοήθ.: Κουσίδης Καριοφίλης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————————————
Ελλήσποντος Μαδύτου – Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Μαδύτου – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Λιαμάς Σταύρος

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Λυμπεριάδης Πέτρος

Διγενής Κρυονερίου – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Κρυονερίου – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Περισσότερα Άρθρα

Στη Νίκη Ευκαρπίας ο Γιώργος Σαββίδης!

Μετά τον επιθετικό Χαράλαμπο Ζυγκερίδη, η Νίκη Ευκαρπίας προχώρησε σε ακόμη μία κίνηση στη μεταγραφική περίοδο, ενισχύοντας αυτή τη φορά τη μεσαία