Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Πρόγραμμα αγώνων Τετάρτης 14 Οκτωβρίου

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 14.10.2015
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————
Αρης Θεσσαλονίκης – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Κλεάνθης Βικελίδης – ώρα: 16.00

Απόλλων Καλαμαριάς – Θύελλα Φιλώτα
Γήπεδο: Απόλλωνα Καλαμαριάς – ώρα: 16.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
——————————————————
Αξιός Ανατολικού – Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Διαμαντίδης Παναγιώτης – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δουζδαμπάνης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Δόξα Αδένδρου – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο: Αδένδρου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Φιλοξένης Συμεών – Α’Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης

ΑΕ Ευόσμου – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Νικολαίδης Απόστολος – Α’Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

Ελευθεριακός – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Α’Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη

Νίκη Ευκαρπίας – Ιωνικός
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Λυμπεριάδης Πέτρος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΣ Νεάπολης – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τριανταφυλλίδης Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος

ΑΕ Φαλήρου – Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μαρκόπουλος Μιχαήλ – Α’Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 18.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Πέρα
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βατσικούρας Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Εθνικός Πυλαίας – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος – Α’Βοήθ.: Αργυροπούλου Ευαγγελία

Αναγέννηση 2005 – Μελιτέας
Γήπεδο: ’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Οικονομίδης Αρης – Α’Βοήθ.: Σπυρίδης Χριστόφορος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
——————————————————
Ορφέας Σουρωτής – Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ματσιάτσος Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

Αστέρας Ραιδεστού – Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος

ΑΕ Κρήνης – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σιμιτζίδης Πασχάλης – Α’Βοήθ.: Μάρκου Κωνσταντίνος

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Μαραθώνας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τσολάκης Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Πιπύρος Δημήτριος

Φοίνικας Καλαμαριάς – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κοντόπουλος Στυλιανός – Α’Βοήθ.: Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Χελιδόνια
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σωτηριάδης Αναστάσιος – Α’Βοήθ.: Μαστρογιάννης Κων/νος

Αχιλλέας Περαίας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Περισσότερα Άρθρα

Ένας όμιλος στην Α1 τη σεζόν 2024-25

Την επαναφορά της Α1 της ΕΠΣ Μακεδονίας σε έναν (1) όμιλο από το έτος 2024-25 προανήγγειλε ο πρόεδρος της ένωσης κ.Σάββας Δημητριάδης,