Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 9 & 10 Απριλίου 2016

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 09.04.2016
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(33η αγωνιστική)
——————————————
ΠΑΟ Κουφαλίων – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Α’Βοήθ.: Χαρατσίδης Χρήστος

Θερμαϊκός Θέρμης – Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

Ιάσων Αυγής – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης

Αίας Ευόσμου – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Γαλεντέρης Δημήτριος

Μακεδονικός – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ματσιάτσος Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Οδυσσέας Κορδελιού – Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Ολυμπιακός Κυμίνων – Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Νικολαίδης Απόστολος – Α’Βοήθ.: Λυμπεριάδης Πέτρος

Δόξα Πενταλόφου – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Α’Βοήθ.: Πριτσίνη Φιλίππα

Φοίνικας Πολίχνης – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κοντόπουλος Στυλιανός – Α’Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΣ Νεάπολης – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Καλαϊτζίδης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Πέρα – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βατσικούρας Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος – Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Ενωση Συκεών – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χριστοδουλίδης Αντώνιος – Α’Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

Ομόνοια Σταυρούπολης – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: ’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Α’Βοήθ.: Μαργαριτίδου Ευαγγελία

ΑΕ Φαλήρου – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Α’Βοήθ.: Ταχάρ Χεμσί

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)
——————————————————
Ορφέας Σουρωτής – Χελιδόνια
Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Αναγέννηση Ρυσίου – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μιχούλιας Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Μαραθώνας – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Τσολάκης Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

ΠΑΟΝ Επιβατών – Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Αναγέννηση Επανομής – Φοίνικας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Παπαδόπουλος Βασίλειος

Ατρόμητος Τριαδίου – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Παπαδήμος Κωνσταντίνος

Αστέρας Ραιδεστού – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)
——————————————————
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Α’Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 1η αγωνιστική)
——————————————————
Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση – Καπετάν Αγρας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 19.00
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Ζαγαλιώτη Σοφία Χρύσα
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 1η αγωνιστική)
——————————————————
Μελισσουργός – Μακεδονία Καλαμωτού
Γήπεδο: Μελισσουργού – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ιωαννίδης Ανέστης – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

ΑΝΑΠΛ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: 17.00 – 21.00: Αργυροπούλου, Βαλσαμίδης, Κυριακίδης, Μουχσιάδης, Νάκουτη, Ουρσώφ, Συμεωνίδης.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10.04.2016
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(30ή αγωνιστική)
ΑΠΕ Λαγκαδά – Κοζάνη
Γήπεδο: Λαγκαδά – ώρα: 16.00
Καμπανιακός – Αρης
Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 16.00
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 16.00
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)
——————————————————
Αξιός Ανατολικού – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Μαργαριτίδου Ευαγγελία

Δόξα Ελπίδας – Ιωνικός
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Γαλεντέρης Δημήτριος

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Ελευθεριακός
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα

Αστέρας Αμπελοκήπων – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης

ΑΟ Μεσήμβριας – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Μεσήμβριας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Α’Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης

Μακεδονικός Γέφυρας – Δόξα Αδένδρου
Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Καστέας Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Σπυρίδης Χριστόφορος

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Γκέσος Χαρίλαος – Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)
——————————————————
Δόξα Αγ.Παύλου – Μελιτέας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Α’Βοήθ.: Αργυροπούλου Ευαγγελία

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)
——————————————————
Κεραυνός Κολχικού – Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Περιβόλης Πασχάλης – Α’Βοήθ.: Κολόκας Κωνσταντίνος

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Α’Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα

Αστέρας Ανάληψης – ΜΑΣ Στίβου
Γήπεδο: Ανάληψης – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Α’Βοήθ.: Νάκουτη Ελένη

ΑΕ Φιλύρου – Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Αστρεινίδης Θεμιστοκλής – Α’Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος

Δόξα Δρυμού – Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Δρυμού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος

ΠΑΟ Δορκάδας – Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Δορκάδας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Καμπαρμάκης Χρήστος – Α’Βοήθ.: Λιαντζάκης Χρήστος

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Προχώματος – Μ.Αλέξ. Βραχιάς ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Εθνικός Μαλγάρων – ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Πριτσίνη Φιλίππα

Αστραπή Δενδροποτάμου – Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Α’Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης

ΑΣ Μενεμένης – Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Α’Βοήθ.: Χαρατσίδου Ιζόλδη

Μαγνησιακός – ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 11.30
Α’Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)
——————————————————
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 17.00
Α’Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος

Εθνικός Αστέρας – Αίολος
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Περιβόλης Πασχάλης – Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Πανόραμα
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Προοδευτική – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βατσικούρας Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία

Εθνικός Μετεώρων – Μ.Αλέξ. Ελλήνων
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Α’Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος

Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Νικολαίδης Απόστολος – Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Ιωάννης Παπάφης – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Βαλσαμίδης Χαράλαμπος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)
——————————————————
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.00
Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

Εθνικός Ευόσμου – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.30
Α’Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

Ντίνος Κούης – Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Α’Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος

Κισσός Χορτιάτη – Δόξα Αρετής
Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 11.30
Α’Βοήθ.: Συμεωνίδης Παναγιώτης

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 11.30
Α’Βοήθ.: Λιαντζάκης Χρήστος

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: ’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Καρυπιάδης Λάζαρος

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής – Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)
——————————————————
Ερμής Μηχανιώνας – ΓΣ Φοίνικα
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 14.30
Α’Βοήθ.: Μάρκου Κωνσταντίνος

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Πυρσός Αγίας Τριάδας – Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Αλεβίζος Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Αριστοτέλης – Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος-Σιούμας Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 14.30
Παρατηρητής: Κοντόπουλος Στυλιανός – Α’Βοήθ.: Σελιώνη Υπατία

Ιπποκράτης Σουρωτής – Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Σουρωτής (Εγκ.Λόλα) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μιχούλιας Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Παπαδόπουλος Γεώργιος

Θρίαμβος Ταγαράδων – ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Πλιάκης Ηλίας – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΣ Βασιλούδι – Φοίνικας Σχολαρίου
Γήπεδο: Βασιλουδίου – ώρα: 12.00
Α’Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος

Εθνικός Σοχού – Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο: Σοχού – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Νάκουτη Ελένη

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Φλόγα Λαγκαδικίων ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΠΑΟΚ Σταυρού – Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Γερούκης Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Δάφνη Ευαγγελισμού – Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Ευαγγελισμού – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος

ΑΕ Αγ.Γεωργίου – ΑΣ Αρέθουσα
Γήπεδο: Ασπροβάλτας – ώρα: 12.00
Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Ελλήσποντος Μαδύτου – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
Γήπεδο: Μαδύτου – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Κολόκας Κωνσταντίνος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 1η αγωνιστική)
——————————————————
Θεσσαλονίκη – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Παυλίδης Τριαντάφυλλος

Μακεδών Ευόσμου – ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κων/νος – Α’Βοήθ.: Παυλίδης Τριαντάφυλλος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 1η αγωνιστική)
——————————————————
Πήγασος – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 19.00
Παρατηρητής: Χριστοδουλίδης Αντώνιος – Α’Βοήθ.: Σπυρίδου Μαριάννα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 1η αγωνιστική)
——————————————————
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Λάμπρου Μαρία

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Χαρίλαος Επαμεινώνδας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 1η αγωνιστική)
——————————————————
Δόξα Γερακαρούς – Εθνικός Προφήτη
Γήπεδο: Γερακαρούς – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ιωαννίδης Ανέστης – Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

ΑΝΑΠΛ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: 11.00 – 14.00: Ανδρικόπουλος, Αργυροπούλου, Γεωργίου, Λιόλιος, Μαυρόπετρος, Φαντίδου.
14.30 – 20.00: Βαλσαμίδης, Καρυπίδης, Κόγιας, Λιόλιος, Μαυρίδης, Μουχσιάδης, Ουρσώφ, Ριζνιοτόπουλος, Συμεωνίδης, Χαρατσίδης

Περισσότερα Άρθρα