Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 6 & 7 Φεβρουαρίου

ΣΑΒΒΑΤΟ 06.02.2016
FOOTBALL LEAGUE ΝΕΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————
Αγροτικός Αστέρας – Τρίκαλα
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————
Μέντεκας Καλαμαριάς – Βασίλισσα Θράκης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00
– Α’Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
——————————————
Φοίνικας Πολίχνης – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Α’Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος

A  ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
——————————————————
Μακεδονικός Γέφυρας – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Διαμαντίδης Παναγιώτης – Α’Βοήθ.: Λυμπεριάδης Πέτρος

ΑΟ Μεσήμβριας – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Μεσήμβριας – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Νικολαίδης Απόστολος – Α’Βοήθ.: Μαργαριτίδου Ευαγγελία

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χριστοδουλίδης Αντώνης – Α’Βοήθ.: Παυλίδης Τριαντάφυλλος

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Δόξα Αδένδρου
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Παπαδόπουλος Βασίλειος

Ιωνικός – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Πετρωτού – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Α’Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
——————————————————
Ενωση Συκεών – ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Περιβόλης Πασχάλης – Α’Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος – Α’Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος

Πέρα – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.45
Παρατηρητής: Νερατζίδης Χρήστος – Α’Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Μελιτέας – Αναγέννηση 2005
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Τσολάκης Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Ταχάρ Χεμσί

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
——————————————————
Ατρόμητος Τριαδίου – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ματσιάτσος Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

ΠΑΟΝ Επιβατών – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αλεβίζος Νίκος – Α’Βοήθ.: Μάρκου Κωνσταντίνος

Μαραθώνας – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

Αναγέννηση Ρυσίου – Φοίνικας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Χελιδόνια – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βατσικούρας Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Ελ Αμίν Ζουχίρ

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Τριγλινός Νίκος – Α’Βοήθ.: Μπαλίκος Νικόλαος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
——————————————————
Αστέρας Ανάληψης – Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Ανάληψης – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Α’Βοήθ.: Κιούρκα Ζωή

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Α’Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα

Αστραπή Μεσαίου – ΜΑΣ Στίβου
Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής – Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 15.30
– Α’Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης

Εθνικός Μαλγάρων – Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σαλονικίδης Βασίλης – Α’Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
Ελπίδες Σταυρούπολης – Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Α’Βοήθ.: Σπυρίδης Χριστόφορος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: ’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Καφαδάρης Νίκος – Α’Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος

Κισσός Χορτιάτη – Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 15.30
– Α’Βοήθ.: Πιπύρος Δημήτριος

Ντίνος Κούης – Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.30
– Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Ελλήσποντος Κριθιάς – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Κριθιάς – ώρα: 15.30
– Α’Βοήθ.: Νάκουτη Ελένη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
Ιπποκράτης Σουρωτής – Ερμής Μηχανιώνας
Γήπεδο: Σουρωτής (Εγκ.Λόλα) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μιχούλιας Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Πυρσός Αγίας Τριάδας – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Δόξα Τριλόφου – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Τριλόφου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Λάμπρου Μαρία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Αγ.Γεωργίου – ΑΣ Βασιλούδι
Γήπεδο: Ασπροβάλτας – ώρα: 15.30 – Α’Βοήθ.: Λιαντζάκης Χρήστος

ΠΑΟΚ Σταυρού – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 15.30 – Α’Βοήθ.: Λιαμάς Σταύρος

Φλόγα Λαγκαδικίων – Βρασίδας Βρασνών ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
——————————————————
Θρίαμβος Παρθενίου – Εύοσμος 2006
Γήπεδο: Παρθενίου – ώρα: 15.30 – Α’Βοήθ.: Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Μπέμπηδες Ιωνίας – Απόλλων Καστανά
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ.Ιωνίας) – ώρα: 15.30
– Α’Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη

Δάφνη Ακροποτάμου – ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Ακροποτάμου – ώρα: 15.30
– Α’Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
——————————————————
Κυψέλη Νεάπολης – Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Ιωαννίδης Ανέστης – Α’Βοήθ.: Σελιώνη Υπατία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
——————————————————
Μαντουλίδης – Μέγας Αλέξανδρος 2014
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 17.30
– Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
——————————————————
Μ.Αλέξ.Νυμφόπετρας – Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Νυμφόπετρας – ώρα: 15.30
– Α’Βοήθ.: Συμεωνίδης Παναγιώτης

Εθνικός Προφήτη – Μακεδονία Καλαμωτού
Γήπεδο: Προφήτη – ώρα: 15.30
– Α’Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος

Φλόγα Κοκκαλούς – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ:
15.30 – 20.00: Βλαχούδης, Μαρκόπουλος, Ναζίρης, Σέλκος, Σιμιτζίδης, Σκουφός, Σταμάτης Αθ.
ΑΝΑΠΛ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
15.30 – 20.00: Καρύδα, Παπαγρηγορίου, Παπαδόπουλος Γ., Φαντίδου, Χαρατσίδης, Χορόζογλου.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 07.02.2016
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκλήπων (χόρτο) – ώρα: 15.00
Καμπανιακός – Εθνικός Γαζώρου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΑΠΕ Λαγκαδά – Εβρος Σουφλίου
Γήπεδο: Λαγκαδά – ώρα: 15.00
Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————
Αρης Θεσσαλονίκης – Τρίκαλα
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
——————————————
ΠΑΟ Κουφαλίων – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δουζδαμπάνης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Χαρατσίδης Χρήστος

ΑΟ Καρδίας – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σωτηριάδης Αναστάσιος – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Αχιλλέας Τριανδρίας – Μακεδονικός
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

Παύλος Μελάς – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Φωτιάδης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Πριτσίνη Φιλίππα

Θύελλα Περιστερώνα – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Περιστερώνας – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κοντόπουλος Στυλιανός – Α’Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Μακεδονικός Λητής – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Κιούρκα Ζωή

ΓΣ Ηλιούπολης – Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: ’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Πριτσίνη Φιλίππα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
——————————————————
Δόξα Ελπίδας – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Α’Βοήθ.: Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Ελευθεριακός
Γήπεδο: Βαθυλάκκου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
——————————————————
Ομόνοια Σταυρούπολης – ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: ’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Α’Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

Δόξα Αγ.Παύλου – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Επανομής – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Σπυρίδου Μαριάννα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟ Δορκάδας – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Δορκάδας – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Καμπαρμάκης Χρήστος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Δόξα Δρυμού – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Δρυμού – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης

ΑΕ Φιλύρου – Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νίκος – Α’Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα

Εθνικός Λαγυνών – Διγενής Μονολόφου
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
Μαγνησιακός – Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 11.30
– Α’Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη

ΑΣ Μενεμένης – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Α’Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Αστραπή Δενδροποτάμου – Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Βαλανίκας Ευριπίδης

Μ.Αλέξ. Βραχιάς – Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Βραχιάς – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σαλονικίδης Βασίλης – Α’Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Παπαδόπουλος Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Φωτιάδης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία

Εθνικός Μετεώρων – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Α’Βοήθ.: Συμεωνίδης Παναγιώτης

Προοδευτική – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Βατσικούρας Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Παπαδήμος Κωνσταντίνος

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Μ.Αλέξ. Ελλήνων
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Καφαδάρης Νίκος – Α’Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα
Εθνικός Αστέρας – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00
– Α’Βοήθ.: Παυλίδης Τριαντάφυλλος

Πανόραμα – Αίολος
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Μάρκου Κωνσταντίνος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
Ποντιακός Πολυδενδρίου – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 11.00
– Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Εθνικός Ευόσμου – Δόξα Αρετής
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Περιβόλης Πασχάλης – Α’Βοήθ.: Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Νίκη Ηρακλείου – Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής – Α’Βοήθ.: Λυμπεριάδης Πέτρος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μιχούλιας Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος

Αριστοτέλης – ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Κοντόπουλος Στυλιανός – Α’Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Σιμιτζίδης Πασχάλης – Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

ΓΣ Φοίνικα – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Αλεβίζος Νίκος – Α’Βοήθ.: Σελιώνη Υπατία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
Δάφνη Ευαγγελισμού – Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Ευαγγελισμού – ώρα: 15.30
– Α’Βοήθ.: Γαλεντέρης Δημήτριος

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Ανοιξίας – ώρα: 15.30
– Α’Βοήθ.: Σπυρίδης Χριστόφορος

Εθνικός Σοχού – Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο: Σοχού – ώρα: 15.30
– Α’Βοήθ.: Καρυπιάδης Λάζαρος

Φοίνικας Σχολαρίου – Αετός Ανω Σταυρού
Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 12.00
– Α’Βοήθ.: Καρυπιάδης Λάζαρος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
——————————————————
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Α’Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος

Θεσσαλονίκη – Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.30
– Α’Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
——————————————————
Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση – Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία

ΑΣ Αγ. Παύλος – Καπετάν Αγρας
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 15.30
– Α’Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα

ΠΑΟΚ Πολίχνης – Ορφέας Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: ’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.15
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Πήγασος
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 11.00
– Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
——————————————————
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κουκουβίνος Χριστόφορος – Α’Βοήθ.: Αργυροπούλου Ευαγγελία

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Χαρίλαος Επαμεινώνδας
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Τριγλινός Νίκος – Α’Βοήθ.: Βαλσαμίδης Χαράλαμπος

Κανάρης – Σάντος
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σιάμης Νίκος – Α’Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος

Αναγέννηση Επταπυργίου – Δόξα Λακκιάς
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00
– Α’Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
——————————————————
Δόξα Γερακαρούς – Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο: Γερακαρούς – ώρα: 15.30
– Α’Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος

ΠΑΟ Καρτερών – Τρίτων Βόλβης
Γήπεδο: Λευκοχωρίου – ώρα: 15.30
– Α’Βοήθ.: Νάκουτη Ελένη

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ:
11.00 – 20.00: Μαρκόπουλος, Ναζίρης, Παπαδημητρίου, Σκουφός, Σταμάτης Αθ., Χατζόπουλος.
ΑΝΑΠΛ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
11.00 – 15.30: Ιντζίδης, Καραμπούτας, Μακρίδης, Πιπύρος, Ριζνιοτόπουλος, Χατζησταυρίδης.
15.30 – 20.00: Ζησόπουλος, Κόγιας, Κουγιουμτσίδου, Λιαντζάκης, Ουρσώφ, Πιπύρος, Τζήκας, Τσαμαντουρίδης, Χατζησταυρίδης.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Περισσότερα Άρθρα