Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 30 & 31 Ιανουαρίου

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 30.01.2016
Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————
ΠΑΟΚ – Α.Ε. Γλυφάδας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 13.00
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Νίκη Μεσημερίου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ματσιάτσος Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————————
Αξιός Ανατολικού – ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δουζδαμπάνης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

Ομόνοια Σίνδου – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Περιβόλης Πασχάλης – Α’Βοήθ.: Μαργαριτίδου Ευαγγελία

Ελευθεριακός – Ιωνικός
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Α’Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————————
Ομόνοια Σταυρούπολης – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: ’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Α’Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος

ΑΕ Φαλήρου – Πέρα
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

Κεραυνός Αγίου Παύλου – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Ακρίτες Συκεών – Αναγέννηση 2005
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Α’Βοήθ.: Τσάλιος Νικόλαος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————————
Ατρόμητος Τριαδίου – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σωτηριάδης Αναστάσιος – Α’Βοήθ.: Βαλσαμίδης Χαράλαμπος

Αστέρας Ραιδεστού – Μαραθώνας
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Μάρκου Κωνσταντίνος

ΑΕ Κρήνης – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Νερατζίδης Χρήστος – Α’Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Μπαλίκος Νικόλαος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Προχώματος – ΑΣ Μενεμένης
Γήπεδο: Προχώματος – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης

Νίκη Νεοχωρούδας – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Νεοχωρούδας – ώρα: 15.30
Α’Βοήθ.: Καρυπιάδης Λάζαρος

Μακεδονικός Μοναστηρίου – Μ.Αλέξ. Βραχιάς
Γήπεδο: Μοναστηρίου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σαλονικίδης Βασίλης – Α’Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Ελπίδες Χαλάστρας – ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 15.30
Α’Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 15.30
Α’Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 18.00
Α’Βοήθ.: Παυλίδης Τριαντάφυλλος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Κανονιέρηδες – Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Α’Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Διαμαντίδης Παναγιώτης – Α’Βοήθ.: Νάκουτη Ελένη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Ερμής Μηχανιώνας – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 15.30
Α’Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Ιπποκράτης Σουρωτής – Αριστοτέλης
Γήπεδο: Σουρωτής (Εγκ.Λόλα) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μιχούλιας Νίκος – Α’Βοήθ.: Παπαδόπουλος Γεώργιος

Νίκη Κερασιάς – Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αλεβίζος Νίκος – Α’Βοήθ.: Παπαδήμος Κωνσταντίνος

Αετός Βασιλικών – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Βασιλικών – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Τρίγλινος Νίκος – Α’Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος

Μέντεκας Καλαμαριάς – Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σιάμης Νίκος – Α’Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΣ Βασιλούδι – Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Βασιλουδίου – ώρα: 15.30
Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

ΑΕ Αγ.Γεωργίου – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Ασπροβάλτας – ώρα: 15.30
Α’Βοήθ.: Λιαντζάκης Χρήστος

Αετός Ανω Σταυρού – Φλόγα Λαγκαδικίων ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΟ Ξηροκρήνης – Μπέμπηδες Ιωνίας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Σπυρίδης Χριστόφορος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
Μέγας Αλέξανδρος 2014 – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βατσικούρας Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Ελ Αμίν Ζουχίρ

Αναγέννηση Επταπυργίου – Μαντουλίδης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 17.30
Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Δόξα Λακκιάς – Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Λακκιάς – ώρα: 15.30
Α’Βοήθ.: Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
Μακεδονία Καλαμωτού – Μ.Αλέξ.Νυμφόπετρας
Γήπεδο: Καλαμωτού – ώρα: 15.30
Α’Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Φλόγα Κοκκαλούς – Εθνικός Προφήτη ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Μελισσουργός
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 15.30
Α’Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα

ΑΝΑΠΛ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Βαλανίκας, Ζησόπουλος, Κεχαγιά Δεσπ., Λυμπεριάδης, Συμεωνίδης, Χαρατσίδης.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 31.01.2016
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21h αγωνιστική)
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκλήπων (χόρτο) – ώρα: 15.00
Καμπανιακός – Εθνικός Γαζώρου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΑΠΕ Λαγκαδά – Εβρος Σουφλίου
Γήπεδο: Λαγκαδά – ώρα: 15.00
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————
Οδυσσέας Κορδελιού – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Α’Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη

Μακεδονικός – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Αίας Ευόσμου – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Κουγιουμτσίδου Νίκη

Ιάσων Αυγής – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Θερμαϊκός Θέρμης – Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

ΓΣ Ηλιούπολης – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: ’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Α’Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————————
Μακεδονικός Γέφυρας – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Λυμπεριάδης Πέτρος

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Καδιλτζόγλου Πασχάλης

ΑΕ Ευόσμου – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Νικός – Α’Βοήθ.: Πριτσίνη Φιλίππα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΣ Νεάπολης – Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Καλαϊτζίδης Δ. – Α’Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Ματσιάτσος Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Εθνικός Πυλαίας – Μελιτέας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος – Α’Βοήθ.: Κουσίδης Καριοφίλης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————————
Ορφέας Σουρωτής – Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Σπυρίδου Μαριάννα

Φοίνικας Καλαμαριάς – Χελιδόνια
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Τσολάκης Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Μαστρογιάννης Κων/νος
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κοντόπουλος Στυλιανός – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————————
Κεραυνός Κολχικού – Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Νάκουτη Ελένη

ΠΑΟ Δορκάδας – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Δορκάδας – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Καμπαρμάκης Χρήστος – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Αστέρας Ανάληψης
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Διαμαντίδης Παναγιώτης – Α’Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος

Αρης Καβαλαρίου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Καβαλαρίου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Α’Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος

Δόξα Ασσήρου – Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής – Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Μακεδονικός Ασκού – Διγενής Μονολόφου
Γήπεδο: Ασκού – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

ΜΑΣ Στίβου – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Στίβου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ιωαννίδης Ανέστης – Α’Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Μαγνησιακός – Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δουζδαμπάνης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Σπυρίδης Χριστόφορος

ΜΑΣ Αγχιάλου – Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Αγχιάλου – ώρα: 15.30 – Α’Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης

Ολυμπος Δενδροποτάμου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Περιβόλης Πασχάλης – Α’Βοήθ.: Βαλανίκας Ευριπίδης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών – Προοδευτική
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 09.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

ΑΕ Πυλαίας – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βατσικούρας Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία

Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Α’Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα
Ελπίδες Ηλιούπολης – Αίολος
Γήπεδο: ’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.15
Α’Βοήθ.: Καρυπιάδης Λάζαρος

Ελπίδα Τούμπας – Πανόραμα
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μαρκόπουλος Μιχαήλ – Α’Βοήθ.: Ταχάρ Χεμσί

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.30
Α’Βοήθ.: Παυλίδης Τριαντάφυλλος

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: ’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.30
Α’Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης

Δόξα Ρετζικίου – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 15.30
Α’Βοήθ.: Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Δόξα Αρετής – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Αρετής – ώρα: 15.30
Α’Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 11.30
Α’Βοήθ.: Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Μαρτίου – Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – ΓΣ Φοίνικα
Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δ. Θέρμης – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σωτηριάδης Αναστάσιος – Α’Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας – ώρα: 15.30
Α’Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος

ΑΣ Αρέθουσα – Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Αρέθουσας – ώρα: 15.30
Α’Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος

Διγενής Κρυονερίου – Φοίνικας Σχολαρίου
Γήπεδο: Κρυονερίου – ώρα: 12.00
Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου – ώρα: 15.30
Α’Βοήθ.: Συμεωνίδης Παναγιώτης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
Απόλλων Καστανά – Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Καστανά – ώρα: 15.30
Α’Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Μακεδών Ευόσμου – Εύοσμος 2006
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 13.00
Α’Βοήθ.: Πριτσίνη Φιλίππα

Θεσσαλονίκη – Δάφνη Ακροποτάμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Καφαδάρης Νίκος – Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Φίλιππος Ελεούσας – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο: Ελεούσας – ώρα: 15.30
Α’Βοήθ.: Χαρατσίδης Χρήστος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
Καπετάν Αγρας – Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Παπαδόπουλος Βασίλειος

Ορφέας Αγίας Τριάδας – Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Σελιώνη Υπατία

Πήγασος – ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 11.00
Α’Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος

Κυψέλη Νεάπολης – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.30
Α’Βοήθ.: Λάμπρου Μαρία

Σταυραετός Ευξεινούπολης – ΑΟ Θράκης ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 14.00
Α’Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Σάντος – Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 13.15
Α’Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
Νέστωρ Οσσας – Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο: Όσσας – ώρα: 11.30
Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Τρίτων Βόλβης – Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο: Βόλβης – ώρα: 15.30
Α’Βοήθ.: Λιαμάς Σταύρος

ΑΝΑΠΛ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
11.00 – 15.30: Βαλσαμίδης, Γεωργίου, Ζησόπουλος, Λυμπεριάδης, Νάκουτη, Συμεωνίδης.
15.30 – 19.30: Βαλσαμίδης, Γεωργίου, Καρύδα, Μουχσιάδης, Μαστρογιάννης, Ουρσώφ, Τσάλιος, Ριζνιοτόπουλος.

Περισσότερα Άρθρα