Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 29-30/1/2022 (με γιατρούς και παρατηρητές)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 29.01.2022

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

——————————————

Αετός Βασιλικών – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Βασιλικών – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Σιουραντάνης Κωνσταντινος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

ΑΟ Καρδίας – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Αμπελοκήπων – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 15.30

– Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς

ΜΑΣ Αγχιάλου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Αγχιάλου – ώρα: 15.30

– Γιατρός:Τελιος Χρυσοβαλάντης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Κανονιέρηδες – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γ.τ. Ελευθ. – Γιατρός:Νταλάρας Αθανασιος

ΑΣ Νεάπολης – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Γουγουλη Χριστίνα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Πυλαίας – Πανόραμα

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.30

– Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος

ΑΕ Φιλύρου – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Ακρίτες Συκεών – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.30

– Γιατρός:Στεφάνου Αφροδίτη

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Μακεδονικός Λητής – Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο: Λητής – ώρα: 15.30

– Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Νίκη Μεσημερίου – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 15.30

– Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Ομόνοια Σίνδου – Μ.Αλέξ. Ελλήνων 3-0 α.α.

Φίλιππος Ελεούσας – Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Ελεούσας – ώρα: 15.30

– Γιατρός:Μουρατίδου Χρ.-Μαρία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Εθνικός Μετεώρων – Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 15.30

– Γιατρός:Χατζηπαυλίδης Δημήτριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Μαρτίου – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεημων

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.30

– Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.30

– Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.30

– Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Αίολος Ευόσμου 2014 – Σταυραετός Ευξεινούπολης

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.30

– Γιατρός:Κυρκου Αννα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Ακαδ.Πρωταθλητών Πεύκων – Δράση Αρδαμερίου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

΄Ηφαιστος Θέρμης – Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.30

– Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Μαραθώνας Υποδομή 1926 – Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.30

– Γιατρός:Βαφείδου Κυριακή

Αναγέννηση Νέων Επιβατών – Αστέρια

Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Κεραυνός Μονοπηγάδου – Δόξα Τούμπας

Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 15.30

– Γιατρός:Σαριδάκης Γιώργος

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Σεμερτζής, Στανούδης, Ποντίκης, Θεοχαρίδης.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Αηδονίδου, Καρολίδου, Σουρβίνος, Βογιατζής.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 30.01.2022

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

——————————————

Θερμαϊκός Θέρμης – Δόξα Δράμας

Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 15.00

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

——————————————

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Μακεδονικός

Γήπεδο: Μηχανιώνας – ώρα: 15.00

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΕ Λευκίμμης

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 12.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

——————————————

Δόξα Πενταλόφου – Ιωνικός

Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Θύελλα Περιστερώνα – Κεραυνός Ωραιοκάστρου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΠΑΟ Ξυλούπολης – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Ξυλούπολης – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Καμπανιακός

Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

——————————————

Παύλος Μελάς – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Περγέλης Παναγιώτης

Μαραθώνας – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Σαριδάκης Γιώργος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Μακεδονικός Γέφυρας – ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 15.30

– Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς

Ελευθεριακός – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Μούρτης Χρήστος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

ΠΟ Ξηροκρήνης – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 10.30

– Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 11.00

– Γιατρός:Παφίλης Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Κισσός Χορτιάτη – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 11.00

– Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Αρης Θεσσαλονίκης – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Τζέκος Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Στανούδης Δημήτριος – Γιατρός:Γούτη Χριστίνα

Νίκη Ηρακλείου – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 15.30

– Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Αρης Καβαλαρίου – Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο: Καβαλαρίου – ώρα: 11.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Μέντεκας Καλαμαριάς – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00

– Γιατρός:Σαριδάκης Γιώργος

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Πάπριτσα Ράντε – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Δόξα Αγ.Παύλου – Μελιτέας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00

– Γιατρός:Μαργαριτίδου Χαρίκλεια

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Ορφέας Σουρωτής – ΠΑΟΚ

Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 15.30

– Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Δόξα Τριλόφου – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Οδυσσέας Κορδελιού – Μαγνησιακός

Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος

ΑΟ Θράκης – Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Αστραπή Δενδροποτάμου – Ρουβίκωνας

Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος

Ελπίδες Αμπελοκήπων – ΑΟ Νέας Ευκαρπίας

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 13.30

– Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00

– Γιατρός:Λαγγίδης Αγγελος

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γ.τ.Ελευθ. – Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Ενωση Συκεών – Ατλας Μενεμένης

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Δεληγιώργη Μαρία

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.30

– Γιατρός:Γρηγορίου Δημήτριος

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.30

– Γιατρός:Μαργαριτίδου Χαρίκλεια

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.30

– Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 15.30

– Γιατρός:Σουρβίνος Σπυρος

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 11.30

– Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Αστραπή Μεσαίου – Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών

Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 15.30

– Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Πέρα

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 13.15

– Γιατρός:Κωλέτση Ισμήνη

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Προοδευτική

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Καρολίδου Αικατερίνη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ 1 – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Τσεκούρας Μιχαήλ – Γιατρός:

Απόλλων Καλαμαριάς – Αριστοτέλης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 10.30

– Γιατρός:Φλώρου Μαρία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΟ Μεσήμβριας – Νίκη Νεοχωρούδας

Γήπεδο: Μεσήμβριας – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Μακεδών Ευόσμου – Νέα Πολιτεία Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00

– Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Μακεδονία Ευκαρπίας – Διάπλασις

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 15.30

– Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος

Αναγέννηση Προχώματος – Αστέρας Κορδελιού

Γήπεδο: Προχώματος – ώρα: 15.30

– Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ/κης – ΑΣ Αγ.Παύλου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.30

– Γιατρός:Αχλάτης Βλάσιος

Φοίνικας Σχολαρίου – ΠΑΟΚ Πολίχνης

Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 11.30

– Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος

Φοίνικας Τούμπας – Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:Αχλάτης Βλάσιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Επταπυργίου – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 16.00

– Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ:Βλαχούδης, Σεμερτζής, Αλβανός, Ιωαννίδης Αρ.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

10.30 – 11.30: Παπαδάκης, Σαριδάκης, Τερζίδης, Βογιατζής.

15.30 – 16.30: Ζησόπουλος, Μουρατίδου, Φλώρου, Στεφάνου Αφρ.

Περισσότερα Άρθρα