Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 23&24/9

ΣΑΒΒΑΤΟ 23.09.2017

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Τσολάκης Δημήτριος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Ομόνοια Σίνδου – Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Ακρίτες Συκεών – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος – Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
Αξιός Ανατολικού – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λιμνιός Νικόλαος – Γιατρός:Λιαβά Χριστίνα

Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος – Γιατρός:Καραχρυσάφη Σοφία

Ιωνικός – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Φοίνικας Πολίχνης – Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Μαυρίδης Ευστράτιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟΚ Σταυρού – ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

ΑΣ Νεάπολης – Ελευθεριακός
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Καλαϊτζίδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Τσάλιος Νικόλαος

Αστραπή Μεσαίου – Πανόραμα
Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
Μακεδονικός Λητής – Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Ελλήσποντος Μαδύτου – Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Μαδύτου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σπανίδης Ευθύμιος – Γιατρός:Παυλίδου Καλίνα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΑΕ Φαλήρου – Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης – Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Αχιλλέας Περαίας – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος

Μέγας Αλέξανδρος 2014 – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Νεράτζης Χρήστος – Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————
Εθνικός Μαλγάρων – ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 17.00 – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————
Κεραυνός Αγίου Παύλου – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Ενωση Συκεών – Σάντος Πανοράματος
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σταυρ.

ΑΕ Πυλαίας – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Ομόνοια Σταυρούπολης – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Νεοχωρλής Χρυσ. – Γιατρός:Παράσχος Βασίλειος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————
Θρίαμβος Ταγαράδων – Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Πέρα – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος – Γιατρός:Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Αριστοτέλης – Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μπιρμπίλης Κων/νος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————
Δάφνη Ευαγγελισμού – Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Ευαγγελισμού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Γιατρός:Ξυλούρης Νικόλαος

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Ιγνατιάδης, Κόλτσος, Νικολαϊδης, Ρακόπουλος, Σιδηρόπουλος, Σκούφος.
ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Βαζακίδης, Γερόπουλος, Γιάκος, Ιντζίδης, Ιωακείμ, Τζήκας, Τσατσαλής.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24.09.2017

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————
Κεραυνός Κολχικού – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος – Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

ΓΣ Ηλιούπολης – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

ΑΕ Ευόσμου – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΜΣ Νικόπολη – Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Νεοχωρλής Χρυσ. – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Παυλίδου Καλίνα

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Τσατσαλής Δημήτριος

Δόξα Αγ.Παύλου – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Τσάλιος Νικόλαος

Ιάσων Αυγής – ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Τουμπουλίδης Νικόλαος – Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Εθνικός Πυλαίας – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Μακεδονικός Ασκού – Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Ασκού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Χελιδόνια – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ – Γιατρός:Ταχάρ Χεμσί

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
Αετός Βασιλικών – Μαραθώνας
Γήπεδο: Βασιλικών – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Τσατσαλής Δημήτριος

Νίκη Κερασιάς – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

ΠΑΟΝ Επιβατών – Μελιτέας
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————
Φίλιππος Ελεούσας – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Ελεούσας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος

Μαγνησιακός – ΑΣ Μενεμένης
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Νίκη Νεοχωρούδας – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο: Νεοχωρούδας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος – Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος

ΑΕ Μαρτίου – Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Χοβαρδάς Κωνσταντίνος

Μακεδονικός Μοναστηρίου – Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Μοναστηρίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λιμνιός Νικόλαος – Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Ορφέας Αγίας Τριάδας – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Γκαβανόζης Ευστάθιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————
Κισσός Χορτιάτη – Προοδευτική
Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 11.30
– Γιατρός:Ξυλούρης Νικόλαος

Ιωάννης Παπάφης – Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Ταχάρ Χεμσί

Αστραπή Νεάπολης – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Ιωακείμ Κωνσταντίνος

Ελπίδες Σταυρούπολης – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Αίολος
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος – Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Νίκη Ηρακλείου – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————
Αστέρας Ραιδεστού – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κεραμάρης Πέτρος – Γιατρός:Μαυρίδης Ευστράτιος

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Νερατζίδης Χρήστος – Γιατρός:Γιάκος Ελευθέριος

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Ανοιξίας – ώρα: 17.00
– Γιατρός:Καραχρυσάφη Σοφία

Ποντιακός Πολυδενδρίου – ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 11.00
– Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Λιαβά Χριστίνα

ΜΑΣ Στίβου – Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Στίβου – ώρα: 11.30
– Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης
Ηρακλής Μοδίου – Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο: Μοδίου – ώρα: 17.00
– Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Μεταξάς, Ναζίρης, Νικολαϊδης, Παπαδημητρίου, Παπουτσόγλου.

ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
11.00 – 11.30: Μαυρόπετρος, Παράσχος, Παυλίδου, Τσάλιος.
17.00: Ζησόπουλος, Λιάβα, Παράσχος, Σαριδάκης, Χατζηαθανασίου, Χορόζογλου.

Περισσότερα Άρθρα