Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 2-3/12

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο, 2-3 Δεκεμβρίου, που βγήκε πριν λίγη ώρα από την ΕΠΣ Μακεδονίας.

Από την Ε.Π.Σ. Μακεδονίας έγινε η παρακάτω τροποποίηση :

Α. Ο αγώνας Αναγέννηση Καλοχωρίου – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου θα διεξαχθεί την Κυριακή 3.12.2017 και ώρα 15.00 στο γήπεδο Καλοχωρίου (παλίο), αντί το Σάββατο 2.12.2017 και ώρα 15.00 στο ίδιο γήπεδο – Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 02.12.2017

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

——————————————

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Μηχανιώνας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Παύλος Μελάς – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Αχιλλέας Τριανδρίας – Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Ταχάρ Χεμσί

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία
Η μεγαλύτερη γκάμα αθλητικού εξοπλισμού στη Βόρεια Ελλάδα βρίσκεται εδώ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Ελπίδες Χαλάστρας – Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου

Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————————

Πανόραμα – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Χελιδόνια – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Αχιλλέας Περαίας – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος

Μέγας Αλέξανδρος 2014 – ΑΕ Φαλήρου

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος – Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Ατρόμητος Τριαδίου – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΑΕ Κρήνης – Μαραθώνας

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

Φίλιππος Ελεούσας – Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γήπεδο: Ελεούσας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης – Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

Θρίαμβος Παρθενίου – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή

Γήπεδο: Παρθενίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος

ΜΑΣ Αγχιάλου – Μακεδονικός Μοναστηρίου

Γήπεδο: Αγχιάλου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Δόξα Ελπίδας – Νίκη Νεοχωρούδας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Εθνικός Μαλγάρων – Μαγνησιακός

Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

Προοδευτική – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Ενωση Συκεών – Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μολιχιτούδης Σταύρος – Γιατρός:Μητακίδου Μαρία Ραφαέλα

Ότι μπορεί να φανταστεί ο νους σου γύρω από κατοικίδια με ένα κλικ στη πόρτα σου

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

ΠΟ Ξηροκρήνης – Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Ξυλάς Χρήστος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

Αστέρας Ραιδεστού – Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Πυρσός Αγίας Τριάδας

Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

Μέντεκας Καλαμαριάς – Πέρα

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

Δόξα Δρυμού – Ηρακλής Μοδίου

Γήπεδο: Δρυμού – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

Ντίνος Κούης – Εθνικός Ευόσμου

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Καραχρυσάφη Σοφία

ΑΕ Νέων Σίνδου – Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Αναγέννηση Καλοχωρίου – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος – Γιατρός:Λιαβά Χριστίνα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. – ΠΑΟΚ Πολίχνης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

Δόξα Γερακαρούς – Δράση Αρδαμερίου

Γήπεδο: Γερακαρούς – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Ιγνατιάδης, Καφαδάρης, Κουρκουνάσιος, Ρακόπουλος, Τσολάκης, Χαϊτας

ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Γκαβανόζης, Ζησόπουλος, Ιντζίδης, Κυριακίδης, Λουκοβίτης, Σαριδάκης.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 03.12.2017

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΕΠ Ηρακλής

Γήπεδο: Λαγκαδά – ώρα: 15.00

ΑΟ Καρδίας – Αγροτικός Αστέρας

Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 15.00

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ – Αρης

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Αγροτικός Αστέρας – Αγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα – ώρα: 15.00

– Γιατρός: Ξυλάς Χρήστος

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

——————————————

Κεραυνός Κολχικού – ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Θερμαϊκός Θέρμης – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Νίκη Μεσημερίου – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Γιάκος Ζαχαρίας

ΓΣ Ηλιούπολης – Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Μακεδονικός Γέφυρας – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος – Γιατρός:Ουρσώφ Γεώργιος

Δόξα Ρετζικίου – Ιωνικός

Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Μολιχιτούδης Σταύρος – Γιατρός:Τσάλιος Νικόλαος

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

Δόξα Πενταλόφου – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος

Ο ποιοτικότερος καφές της πόλης βρίσκεται στα δυτικά

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————————

Αστραπή Μεσαίου – ΠΑΟ Δορκάδας

Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Δόξα Αγ.Παύλου – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Μαυρίδης Ευστράτιος

Ιάσων Αυγής – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Γιατρός:Παρασκευόπουλος Γεώργιος

ΑΕ Φιλύρου – Αισχύλος Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Ελλήσποντος Κριθιάς

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος – Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Ελευθεριακός – Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Μακεδονικός Ασκού – Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο: Ασκού – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Νίκη Ευκαρπίας – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Δόξα Ασσήρου – Ελλήσποντος Μαδύτου

Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 14.30

Παρατηρητής: Σπανίδης Ευθύμιος – Γιατρός:Καλτζίδης Θεοτόκης

Αίας Ευόσμου – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Νεοχωρλής Χρυσοβαλάντης – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Εθνικός Σοχού – Αστραπή Δενδροποτάμου

Γήπεδο: Σοχού – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Ορφέας Σουρωτής – ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδημήτριου Αστέριος – Γιατρός:Γιάκος Ζαχαρίας

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Νίκη Κερασιάς

Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Μελιτέας – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Ορφέας Αγίας Τριάδας

Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος – Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης

ΑΣ Μενεμένης – ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Μητακίδου Μαρία Ραφαέλα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

Κισσός Χορτιάτη – Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 11.30

– Γιατρός:Μαυρίδης Ευστράτιος

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Τσάλιος Νικόλαος

Σάντος Πανοράματος – Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος – Γιατρός:Aldubali Abdalmuez

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – ΠΑΟ Καρτερών

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.00

– Γιατρός:Καραχρυσάφη Σοφία

Εθνικός Λαγυνών – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 11.30

– Γιατρός:Ζαίρης Μιχαήλ

Αίολος – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.00

– Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Κανονιέρηδες – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

Αστέρας Αμπελοκήπων – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Αριστοτέλης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Δόξα Τριλόφου – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής

Γήπεδο: Τριλόφου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Θρίαμβος Ταγαράδων

Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 11.30

– Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Έχεις αυτοκίνητο; Διαμόρφωσε το.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Διγενής Κρυονερίου

Γήπεδο: Ανοιξίας – ώρα: 11.00

– Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Αρης Ξηροποτάμου – Βρασίδας Βρασνών

Γήπεδο: Ξηροποτάμου – ώρα: 11.30

– Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΠΑΟ Ξυλούπολης – ΜΑΣ Στίβου

Γήπεδο: Ξυλούπολης – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης

Νέστωρ Οσσας – Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο: Όσσας – ώρα: 11.30

– Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Απόλλων Ζαγκλιβερίου

Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 11.30

– Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

Μακεδών Ευόσμου – Αναγέννηση Προχώματος

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Σπανίδης Ευθύμιος – Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Αίολος Ευόσμου 2014

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

Βορράς Αμπελοκήπων – Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 13.00

Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

ΑΣ Αγ. Παύλος – ΑΣ Παπάδες

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 11.30

– Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 11.30

– Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00

– Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

Αναγέννηση Επταπυργίου – Χαρίλαος Επαμεινώνδας

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.30

– Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Ερμής Μηχανιώνας – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 11.30

– Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Μαραθών Υποδομή 1926 – Κανάρης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Βατσικούρας Δημήτριος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Καπετάν Αγρας – Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 13.30

– Γιατρός:Κισσούδη Καλλιόπη

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

Αετός Ανω Σταυρού – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας

Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Εθνικός Προφήτη – ΑΟ Θράκης

Γήπεδο: Προφήτη – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Περισσότερα Άρθρα