Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 2 & 3 Απριλίου 2016

ΣΑΒΒΑΤΟ 02.04.2016
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική)
——————————————————
Νίκη Ευκαρπίας – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Α’Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος

Ομόνοια Σίνδου – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Α’Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης

ΑΕ Ευόσμου – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Α’Βοήθ.: Βαζακίδης Πολυχρόνης

Δόξα Αδένδρου – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Αδένδρου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Α’Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση 2005 – ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: ’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Α’Βοήθ.: Παπαδόπουλος Γεώργιος

Μελιτέας – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος – Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Ακρίτες Συκεών – Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Α’Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Πέρα
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Καστέας Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κοντόπουλος Στυλιανός – Α’Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

ΑΕ Φαλήρου – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Ταχάρ Χεμσί

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική)
——————————————————
Αχιλλέας Περαίας – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Παπαδόπουλος Βασίλειος

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Χελιδόνια
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

Φοίνικας Καλαμαριάς – Μαραθώνας
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Σελιώνη Υπατία

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βατσικούρας Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος

ΑΕ Κρήνης – Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Αλεβίζος Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία

Αστέρας Ραιδεστού – Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Μ.Αλέξ. Βραχιάς
Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 17.00
Α’Βοήθ.: Μαργαριτίδου Ευαγγελία

Ολυμπος Δενδροποτάμου – Εθνικός Μαλγάρων ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Ελπίδες Χαλάστρας – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 17.00
Α’Βοήθ.: Πιπύρος Δημήτριος

ΜΑΣ Αγχιάλου – Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Αγχιάλου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δουζδαμπάνης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη

Νίκη Νεοχωρούδας – ΑΣ Μενεμένης
Γήπεδο: Νεοχωρούδας – ώρα: 17.00
Α’Βοήθ.: Πριτσίνη Φιλίππα

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Μαγνησιακός
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Περιβόλης Πασχάλης – Α’Βοήθ.: Ζαγαλιώτη Σοφία Χρύσα
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Ερμής Μηχανιώνας
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 17.00
Α’Βοήθ.: Ελ Αμίν Ζουχίρ

Θρίαμβος Ταγαράδων – Ιπποκράτης Σουρωτής
Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 17.00
Α’Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
——————————————————
Βρασίδας Βρασνών – ΑΣ Βασιλούδι
Γήπεδο: Βρασνών – ώρα: 17.00
Α’Βοήθ.: Λιαντζάκης Χρήστος

Φλόγα Λαγκαδικίων – Φοίνικας Σχολαρίου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Αετός Ανω Σταυρού – Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ιωαννίδης Ανέστης – Α’Βοήθ.: Λιαμάς Σταύρος

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου – ώρα: 17.00 – Α’Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος

ΑΣ Αρέθουσα – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Αρέθουσας – ώρα: 17.00 – Α’Βοήθ.: Νάκουτη Ελένη

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας – ώρα: 17.00 – Α’Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης

Ελλήσποντος Μαδύτου – ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο: Μαδύτου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Γερούκης Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————————
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Απόλλων Καστανά
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 19.00 – Α’Βοήθ.: Κιούρκα Ζωή

Δάφνη Ακροποτάμου – Εύοσμος 2006
Γήπεδο: Ακροποτάμου – ώρα: 17.00 – Α’Βοήθ.: Χαρατσίδης Χρήστος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————————
Φλόγα Κοκκαλούς – Μακεδονία Καλαμωτού ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Τρίτων Βόλβης
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 17.00 – Α’Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος

Μελισσουργός – Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Μελισσουργού – ώρα: 17.00 – Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Εθνικός Προφήτη – Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο: Προφήτη – ώρα: 17.00 – Α’Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος

ΑΝΑΠΛ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: 15.30 – 20.00: Αργυροπούλου, Βαλσαμίδης, Ζησόπουλος, Λιόλιος, Παυλίδου, Συμεωνίδης.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 03.04.2016
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)
Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο: Απόλλωνα Καλαμαριάς – ώρα: 16.00
Αρης – Εορδαϊκός
Γήπεδο: Κλεάνθης Βικελίδης – ώρα: 16.00
Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————
Μέντεκας Καλαμαριάς – Λάρισα 1964 ΑΕ
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 14.30 – Α’ βοήθειες: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(32η αγωνιστική)
——————————————
Νίκη Μεσημερίου – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Σωτηριάδης Αναστάσιος – Α’Βοήθ.: Παπαδήμος Κωνσταντίνος

ΓΣ Ηλιούπολης – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: ’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Μακεδονικός Λητής – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Α’Βοήθ.: Μάρκου Κωνσταντίνος

Θύελλα Περιστερώνα – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Περιστερώνας – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Λιαντζάκης Χρήστος

Παύλος Μελάς – Μακεδονικός
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Αστρεινίδης Θεμιστοκλής – Α’Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

Αχιλλέας Τριανδρίας – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Γαλεντέρης Δημήτριος

Φοίνικας Πολίχνης – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Νικολαίδης Απόστολος – Α’Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος

ΑΟ Καρδίας – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική)
——————————————————
Ιωνικός – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο: Βαθυλάκκου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χριστοδουλίδης Αντώνιος – Α’Βοήθ.: Λυμπεριάδης Πέτρος

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Περιβόλης Πασχάλης – Α’Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική)
——————————————————
Διγενής Μονολόφου – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Μονολόφου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Καμπαρμάκης Χρήστος – Α’Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης

Εθνικός Λαγυνών – Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Α’Βοήθ.: Νάκουτη Ελένη

Μακεδονικός Ασκού – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ασκού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Δόξα Ασσήρου – Αστέρας Ανάληψης
Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής – Α’Βοήθ.: Σπυρίδης Χριστόφορος

Αρης Ξηροποτάμου – ΑΕ Φιλύρου ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Αρης Καβαλαρίου – Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Καβαλαρίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Α’Βοήθ.: Συμεωνίδης Παναγιώτης

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
——————————————————
Αίολος – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Καστέας Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Παυλίδης Τριαντάφυλλος

Πανόραμα – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Μπαλίκος Νικόλαος

Ελπίδα Τούμπας – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Ελπίδες Ηλιούπολης – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: ’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Α’Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη

ΑΕ Πυλαίας – Προοδευτική
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κοντόπουλος Στυλιανός – Α’Βοήθ.: Καρυδά Στεφανία Ασπασία

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 09.30
Παρατηρητής: Περιβόλης Πασχάλης – Α’Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος

Ιωάννης Παπάφης – Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.30
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Α’Βοήθ.: Σελιώνη Υπατία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
——————————————————
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: ’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Πιπύρος Δημήτριος

Ελλήσποντος Κριθιάς – Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Κριθιάς – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής – Α’Βοήθ.: Κολόκας Κωνσταντίνος

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 11.30
Α’Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα

Δόξα Αρετής – Ντίνος Κούης ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Δόξα Ρετζικίου – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος

Κανονιέρηδες – Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Α’Βοήθ.: Πριτσίνη Φιλίππα

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Καμπαρμάκης Χρήστος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
——————————————————
Δόξα Τριλόφου – ΓΣ Φοίνικα
Γήπεδο: Τριλόφου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Αλεβίζος Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Βαλσαμίδης Χαράλαμπος

Μέντεκας Καλαμαριάς – Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Αστέριος – Α’Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

Αετός Βασιλικών – Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Βασιλικών – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

Νίκη Κερασιάς – Αριστοτέλης
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Σπυρίδου Μαριάννα

ΑΕ Μαρτίου – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Α’Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————————
Θεσσαλονίκη – ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 17.00
Α’Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Φίλιππος Ελεούσας – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Ελεούσας – ώρα: 17.00
Α’Βοήθ.: Χαρατσίδης Χρήστος

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Μπέμπηδες Ιωνίας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.30
Α’Βοήθ.: Κουγιουμτσίδου Νίκη

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————————
Κυψέλη Νεάπολης – Πήγασος
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.30
Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Ορφέας Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Α’Βοήθ.: Αργυροπούλου Ευαγγελία

ΑΟ Θράκης – Καπετάν Αγρας ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Πυρσός Θεσσαλονίκης – Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 11.00
Α’Βοήθ.: Βαλσαμίδης Χαράλαμπος

ΠΑΟΚ Πολίχνης – ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: ’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Αργυροπούλου Ευαγγελία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Επταπυργίου – Μέγας Αλέξανδρος 2014
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 13.00 – Α’Βοήθ.: Μάρκου Κωνσταντίνος

Δόξα Λακκιάς – Σάντος
Γήπεδο: Λακκιάς – ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Σωτηριάδης Αναστάσιος – Α’Βοήθ.: Λάμπρου Μαρία

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Χαρίλαος Επαμεινώνδας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος

Μαντουλίδης – Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00 – Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Κανάρης – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βατσικούρας Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Μπαλίκος Νικόλαος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟ Καρτερών – Μ.Αλέξ.Νυμφόπετρας
Γήπεδο: Λευκοχωρίου – ώρα: 16.00
Α’Βοήθ.: Κολόκας Κωνσταντίνος

ΑΝΑΠΛ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: 09.30 – 14.00: Ανδρικόπουλος, Γαλεντέρης, Ζαγαλιώτη, Κόγιας, Ουρσώφ, Τζήκας, Τσατσαλής.
15.00 – 20.00: Βαζακίδης, Ζαγαλιώτη, Λιαμάς, Μουχσιάδης, Παυλίδου, Παπαγρηγορίιου, Φαντίδου.

Περισσότερα Άρθρα