Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 18&19/3/2017

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18.03.2017
FOOTBALL LEAGUE ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
Αγροτικός Αστέρας 1932 – Αιγινιακός
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 13.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)
——————————————
Μακεδονικός – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Α’Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Μηχανιώνας – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος

ΑΕ Φαλήρου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Ταχάρ Χεμσί

Ιάσων Αυγής – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Α’Βοήθ.: Βαζακίδης Πολυχρόνης

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

Νίκη Μεσημερίου – Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Α’Βοήθ.: Αφθονίδης Νεκτάριος

Παύλος Μελάς – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος – Α’Βοήθ.: Πολυπαθέλη Ιωάννα

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
——————————————————
Δόξα Ελπίδας – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Νικολαϊδης Απόστολος – Α’Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Α’Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
——————————————————
Δόξα Αγ.Παύλου – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Μάρκουτη Αικατερίνη

ΑΣ Νεάπολης – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Τσαγγάρης Χρήστος

ΑΕ Φιλύρου – Μελιτέας
Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Α’Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟΝ Επιβατών – Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Μαστρογιάννης Κων.

Πέρα – Πανόραμα
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

ΑΕ Κρήνης – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Α’Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟ Δορκάδας – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Τρικούπης Ιωάννης

ΠΑΟΚ Σταυρού – Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————————
Μακεδονικός Μοναστηρίου – Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Μοναστηρίου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Λιμνιός Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Θρίαμβος Παρθενίου – Ορφέας Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Παρθενίου – ώρα: 16.00 – Α’Βοήθ.: Λιαντζάκης Χρήστος

ΑΟ Μεσήμβριας – Μ.Αλέξ. Ελλήνων
Γήπεδο: Μεσήμβριας – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Χαρατσίδης Χρήστος

ΜΑΣ Αγχιάλου – Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Αγχιάλου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Αστέριος – Α’Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————————
Ιωάννης Παπάφης – Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 18.30 – Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας
Κισσός Χορτιάτη – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 16.00 – Α’Βοήθ.: Τσάλιος Νικόλαος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————————
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Α’Βοήθ.: Μπακιρτζόγλου Φώτης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Πυλαίας – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Α’Βοήθ.: Λιαβά Χριστίνα

Πυρσός Αγίας Τριάδας – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 16.00
Α’Βοήθ.: Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – ΣΑΝΤΟΣ Πανοράματος
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Μέγας Αλέξανδρος 2014 – Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 16.00
Α’Βοήθ.: Ελ Αμίν Ζουχίρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————————
Δάφνη Ευαγγελισμού – Φοίνικας Σχολαρίου
Γήπεδο: Ευαγγελισμού – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Τουμπουλίδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Βαλανίκας Ευριπίδης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Χόρτο) – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Καραχρυσάφη Σοφία

Αναγέννηση Προχώματος – Δάφνη Ακροποτάμου
Γήπεδο: Προχώματος – ώρα: 16.00 – Α’Βοήθ.: Ηλιάδου Κασσιανή

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – ΑΕ Νέων Σίνδου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 16.00 – Α’Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Πρ. Θύελλα Ανακύκλωση – Βορράς Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 16.00
Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Δράση Αρδαμερίου – Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 16.00 – Α’Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος
Μελισσουργός – Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Μελισσουργού – ώρα: 16.00

Α’Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος
ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βλαχούδης, Κουρκουνάσιος, Ρακόπουλος, Σκουφός.
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Κιβωτίδου, Μαυρίδης, Μουχσιάδης, Ξυλάς, Σπυρίδου Μαρ., Χατζησταυρίδης.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19.03.2017

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
ΑO Kαρδίας – Νέστος Χρυσούπολης
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 15.00
Καμπανιακός – Νάουσα

Γήπεδο: Καμπανιακού – ώρα: 15.00
Απόλλων Καλαμαριάς – Μακεδονικός Φούφα
Γήπεδο: Απόλλωνα Καλαμαριάς – ώρα: 15.00
ΑΠΕ Λαγκαδά – Αλμωπός Αριδαίας

Γήπεδο: Λαγκαδά – ώρα: 15.00
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης – Αμαζόνες Δράμας

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
Μέντεκας Καλαμαριάς – Μαγνησιακός

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
Αγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης – Πλατανιάς ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Λιμνιός Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος

Αστραπή Δενδροποτάμου – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

Δόξα Πενταλόφου – Ιωνικός
Γήπεδο: Νεοχωρούδας – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Βαθυλάκκου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Κωνσταντινίδης Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

ΑΕ Ευόσμου – Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Α’Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
——————————————————
Νίκη Ευκαρπίας – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Α’Βοήθ.: Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Χελιδόνια – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Αστέριος – Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

ΓΣ Ηλιούπολης – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Α’Βοήθ.: Βαλανίκας Ευριπίδης

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Α’Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
——————————————————
Αστέρας Ραιδεστού – Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Φοίνικας Καλαμαριάς – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος – Α’Βοήθ.: Θεοφίλου Γεωργία

Ορφέας Σουρωτής – Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης – Α’Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Νίκη Κερασιάς – Μαραθώνας
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Τσάλιος Νικόλαος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
——————————————————
Αρης Ξηροποτάμου – Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Ξηροποτάμου – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος

Εθνικός Λαγυνών – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΑΕ Αγ.Γεωργίου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ασπροβάλτας – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Αρης Καβαλαρίου – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Καβαλαρίου – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Καμπαρμάκης Χρήστος – Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Διγενής Μονολόφου – Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Μονολόφου – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Τουμπουλίδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Αμπελοκήπων – Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Α’Βοήθ.: Ελ Αμίν Ζουχίρ

Μαγνησιακός – Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 16.00
Α’Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————————
Προοδευτική – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Εθνικός Αστέρας – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Α’Βοήθ.: Τζίολα Τατιάνα Σουλτάνα

Αριστοτέλης – Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Α’Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Α’Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Ελπίδες Σταυρούπολης – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 16.00
Α’Βοήθ.: Τσαγγάρης Χρήστος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————————
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Α’Βοήθ.: Ξυλάς Χρήστος

Ντίνος Κούης – Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη

Εθνικός Ευόσμου – ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος – Α’Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς

Νίκη Ηρακλείου – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Καμπαρμάκης Χρήστος – Α’Βοήθ.: Μπακιρτζόγλου Φώτης

Αίολος – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Τζίολα Τατιάνα Σουλτάνα

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΣΤΙΣ
22/03/2017 και ΩΡΑ 16.30 (Γηπ. Αγ. Παύλου)

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————————
Δόξα Τριλόφου – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Τριλόφου – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

Θρίαμβος Ταγαράδων – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Αφθονίδης Νεκτάριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————————
Αετός Ανω Σταυρού – Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 16.00
Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Ανοιξίας – ώρα: 16.00
Α’Βοήθ.: Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Εθνικός Σοχού – Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο: Σοχού – ώρα: 16.00
Α’Βοήθ.: Τρικούπης Ιωάννης

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας – ώρα: 16.00
Α’Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου – ώρα: 16.00
Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 16.00
Α’Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

Αναγέννηση Καλοχωρίου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) – ώρα: 16.00
Α’Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα

Εύοσμος 2006 – Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 13.30
Α’Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Καπετάν Αγρας
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) – ώρα: 16.00
Α’Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς

ΠΑΟ Καρτερών – ΠΑΟΚ Πολίχνης
Γήπεδο: Λευκοχωρίου – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Ηλιάδου Κασσιανή

ΠΟ Ξηροκρήνης – ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 13.00
Α’Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης

ΑΟ Θράκης – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Ελ Αμίν Ζουχίρ

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00
Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Αργοναύτης Καλαμαριάς – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Δόξα Λακκιάς – Αετοί Θεσσαλονίκης 2015
Γήπεδο: Λακκιάς – ώρα: 12.00
Α’Βοήθ.: Σπυρίδου Μαριάννα

Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος – Χαρίλαος Επαμεινώνδας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 17.30
Α’Βοήθ.: Μάρκουτη Αικατερίνη

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – ΑΣ Παπάδες
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Κανάρης – Αναγέννηση Επταπυργίου
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 16.00
Α’Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Μαρτίου – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Εθνικός Προφήτη – Μακεδονία Καλαμωτού
Γήπεδο: Προφήτη – ώρα: 16.00
Α’Βοήθ.: Καραχρυσάφη Σοφία

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλεξόγλου, Γεραρίδης, Ιγνατιάδης, Ναζίρης, Νικολαϊδης.
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
11.00 – 13.00: Ζησόπουλος, Ηλιάδου, Καραχρυσάφη, Καρύδα Στεφ.,
15.00 – 17.00: Θεοφίλου, Καραμπούτας, Χατζηαθανασίου.

Περισσότερα Άρθρα