Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 17 & 18 Οκτωβρίου

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17.10.2015
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————
Φοίνικας Πολίχνης – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

ΑΟ Καρδίας – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Σπυρίδου Μαριάννα

Ολυμπιακός Κυμίνων – Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Α’Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος

Μακεδονικός – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος

Ιάσων Αυγής – Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Α’Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΟ Μεσήμβριας – Δόξα Αδένδρου
Γήπεδο: Μεσήμβριας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Α’Βοήθ.: Κιούρκα Ζωή

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Πέρα – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τσολάκης Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Αναγέννηση 2005
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βατσικούρας Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Αστέρας Ραιδεστού – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Μαστρογιάννης Κων/νος

ΠΑΟΝ Επιβατών – Φοίνικας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος – Α’Βοήθ.: Μπαλίκος Νικόλαος

Αναγέννηση Ρυσίου – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ματσιάτσος Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
——————————————————
Διγενής Μονολόφου – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Μονολόφου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Οικονομίδης Αρης – Α’Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δουζδαμπάνης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Εθνικός Μαλγάρων – Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 16.30
Α’Βοήθ.: Λυμπεριάδης Πέτρος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 18.30
Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Εθνικός Μετεώρων – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Α’Βοήθ.: Τυρναβίτης Ορέστης

Προοδευτική – Μ.Αλέξ. Ελλήνων ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Ελπίδες Σταυρούπολης – Αίολος
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Α’Βοήθ.: Καδιλτζόγλου Πασχάλης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής – Α’Βοήθ.: Νάκουτη Ελένη

Ντίνος Κούης – Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 16.30
Α’Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

Εθνικός Ευόσμου – Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Νικολαίδης Απόστολος – Α’Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
Ιπποκράτης Σουρωτής – ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο: Σουρωτής (Εγκ.Λόλα) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σωτηριάδης Αναστάσιος – Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Σελιώνη Υπατία

Πυρσός Αγίας Τριάδας – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Αγ.Γεωργίου – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
Γήπεδο: Ασπροβάλτας – ώρα: 16.30
Α’Βοήθ.: Λιαμάς Σταύρος

Εθνικός Σοχού – Φλόγα Λαγκαδικίων ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Φοίνικας Σχολαρίου – Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 16.30
Α’Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
Ορφέας Αγίας Τριάδας – Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Καραθανάσης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Πριτσίνη Φιλίππα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
Σάντος – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.30
Α’Βοήθ.: Παυλίδης Τριαντάφυλλος

Μέγας Αλέξανδρος 2014 – Χαρίλαος Επαμεινώνδας
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 16.30
Α’Βοήθ.: Ελ Αμίν Ζουχίρ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 16.30
Α’Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα

ΑΝΑΠΛ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Βαλσαμίδης, Ζησόπουλος, Θεοδωρούδης, Κολόκας, Σβάρνας, Χορόζογλου.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18.10.2015
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
——————————————
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Καβάλα
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 16.00

Καμπανιακός – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 16.00

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————
Αρης Θεσσαλονίκης – Χανιά
Γήπεδο: Κλεάνθης Βικελίδης – ώρα: 16.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————
Δόξα Πενταλόφου – Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Α’Βοήθ.: Τσιόμπανου Φανή

Οδυσσέας Κορδελιού – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Α’Βοήθ.: Κολόκας Κωνσταντίνος

Αίας Ευόσμου – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Θεοδωρούδης Ιωάννης

Θερμαϊκός Θέρμης – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης

Μακεδονικός Γέφυρας – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δουζδαμπάνης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Τσιόμπανου Φανή

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Νικολαίδης Απόστολος – Α’Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος

Δόξα Ελπίδας – Ελευθεριακός
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Οικονομίδης Αρης – Α’Βοήθ.: Θεοδωρούδης Ιωάννης

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Βαθυλάκκου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Φωτιάδης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Φαλήρου – ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Ταχάρ Χεμσί

Ομόνοια Σταυρούπολης – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: ’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σέλκος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Ενωση Συκεών – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Τσαγγαρίδης Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κοντόπουλος Στυλιανός – Α’Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Δόξα Αγ.Παύλου – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Ιωαννίδης Ανέστης – Α’Βοήθ.: Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Ατρόμητος Τριαδίου – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Αναγέννηση Επανομής – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Καραμέτος Χρήστος

Μαραθώνας – Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χοροζόπουλος Βασίλης – Α’Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Χελιδόνια – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Ζάκας Αθανάσιος – Α’Βοήθ.: Σβάρνας Γρηγόριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
——————————————————
Κεραυνός Κολχικού – ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Καμπαρμάκης Χρήστος – Α’Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Συμεωνίδης Παναγιώτης

Αρης Καβαλαρίου – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Καβαλαρίου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Α’Βοήθ.: Νάκουτη Ελένη

Αρης Ξηροποτάμου – Αστέρας Ανάληψης
Γήπεδο: Ξηροποτάμου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σαργιαννίδης Αναστάσιος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Δόξα Ασσήρου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής – Α’Βοήθ.: Αποστολίδης Ιωάννης

ΜΑΣ Στίβου – Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Στίβου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Περιβόλης Πασχάλης – Α’Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
Μαγνησιακός – Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 12.00
Α’Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος

ΑΣ Μενεμένης – ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Φιλοξένης Συμεών – Α’Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Αστραπή Δενδροποτάμου – Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Α’Βοήθ.: Αργυροπούλου Ευαγγελία

Μ.Αλέξ. Βραχιάς – ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Βραχιάς – ώρα: 16.30
Α’Βοήθ.: Γαλεντέρης Δημήτριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
Ιωάννης Παπάφης – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.30
Α’Βοήθ.: Σπυρίδης Χριστόφορος

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 16.30
Α’Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη
ς

Εθνικός Αστέρας – Πανόραμα
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 14.00
Α’Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Κανονιέρηδες
Γήπεδο: ’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Περιβόλης Πασχάλης – Α’Βοήθ.: Λυμπεριάδης Πέτρος

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 11.00
Α’Βοήθ.: Μαραγκουδάκη Ελένη

Κισσός Χορτιάτη – Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 12.00
Α’Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα

Νίκη Ηρακλείου – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 16.30
Α’Βοήθ.: Μαραγκουδάκη Ελένη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
Θρίαμβος Ταγαράδων – Ερμής Μηχανιώνας
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 16.30
Α’Βοήθ.: Λάμπρου Μαρία

Αριστοτέλης – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Βατσικούρας Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Βαλσαμίδης Χαράλαμπος

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.00
Α’Βοήθ.: Μαστρογιάννης Κων/νος

ΓΣ Φοίνικα – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Αστέριος – Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
Ελλήσποντος Μαδύτου – ΑΣ Βασιλούδι
Γήπεδο: Μαδύτου – ώρα: 16.30
Α’Βοήθ.: Λιαμάς Σταύρος

Δάφνη Ευαγγελισμού – ΑΣ Αρέθουσα
Γήπεδο: Ευαγγελισμού – ώρα: 16.30
Α’Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης

ΠΑΟΚ Σταυρού – Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 16.30
Α’Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Αετός Ανω Σταυρού
Γήπεδο: Ανοιξίας – ώρα: 16.00
Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
Μακεδών Ευόσμου – Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Α’Βοήθ.: Τυρναβίτης Ορέστης

Θεσσαλονίκη – Μπέμπηδες Ιωνίας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.00
Α’Βοήθ.: Τυρναβίτης Ορέστης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
Κυψέλη Νεάπολης – ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 10.00
Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Σταυραετός Ευξεινούπολης – ΠΑΟΚ Πολίχνης
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Σέλκος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς

Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΑΟ Θράκης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Ιωαννίδης Ανέστης – Α’Βοήθ.: Σπυρίδης Χριστόφορος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
Τρίτων Βόλβης – Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο: Βόλβης – ώρα: 16.30
Α’Βοήθ.: Κουσίδης Καριοφίλης

Μακεδονία Καλαμωτού – Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Καλαμωτού – ώρα: 16.30
Α’Βοήθ.: Κιούρκα Ζωή

Εθνικός Προφήτη – Μελισσουργός
Γήπεδο: Προφήτη – ώρα: 16.30
Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

ΑΝΑΠΛ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
11.00 – 13.00: Ελ Αμίν, Ιντζίδης, Λιόλιος, Μακρίδης, Νάκουτη.

16.30: Κυριακίδης, Λυμπεριάδης, Μουχσιάδης, Σαριδάκης, Τσάτσαλης.

Περισσότερα Άρθρα