Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Nέο:Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 13 & 14 Ιουνίου

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13.06.2015

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 4η αγωνιστική)
——————————————————
Ιωνικός – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Λαγκαδά – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Τουμπουλίδης Νίκος – Α’Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Out – 1η αγωνιστική)
——————————————————
Ελπίδες Ηλιούπολης – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο: ’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Καραθανάσης Κων/νος – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Out – 1η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. – ΠΑΟΚ Πολίχνης
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 3η αγωνιστική – ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ)
——————————————————
Θρίαμβος Ταγαράδων – Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γιώργος

ΑΝΑΠΛ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Γαλεντέρης, Καραμπούτας, Κυριακίδης, Μαυρόπετρος.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14.06.2015
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 4η αγωνιστική)
——————————————————
Αχιλλέας Περαίας – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Α’Βοήθ.: Καρυπιάδης Λάζαρος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 2η αγωνιστική)
——————————————————
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Μ. Αλέξ. Ελλήνων
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Νικολαϊδης Απόστολος – Α’Βοήθ.: Μπακιρτζόγλου Φώτης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 1η αγωνιστική)
——————————————————
Εθνικός Μετεώρων – ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Χαϊτας Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 2η αγωνιστική)
——————————————————
Ντίνος Κούης – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Α’Βοήθ.: Σπυρίδης Χριστόφορος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Out – 1η αγωνιστική)
——————————————————
Διγενής Κρυονερίου – ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο: Κρυονερίου – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Σαρηγιαννίδης Αναστάσιος – Α’Βοήθ.: Κολόκας Κωνσταντίνος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)Αγώνας Κατάταξης)
——————————————————
Αρης Ξηροποτάμου – ΜΑΣ Στίβου
Γήπεδο: ΟΥΔΕΤΕΡΟ – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Α’Βοήθ.:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 1η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Αγίου Γεωργίου – ΑΕ Κορώνειας
Γήπεδο: Ασπροβάλτας – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Α’Βοήθ.: Λιαμάς Σταύρος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Out – 1η αγωνιστική)
——————————————————
Μ. Αλέξανδρος Ν. Απολλωνίας – Τρίτων Βόλβης
Γήπεδο: Ν. Απολλωνίας – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 1η αγωνιστική)
——————————————————
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – ΑΟ Θράκης
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Φωτιάδης Κων/νος – Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 2η αγωνιστική – ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ)
——————————————————
Αστραπή Νεάπολης – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Βατσικούρας Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 2η αγωνιστική)
——————————————————
Δόξα Λακκιάς – Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Λακκιάς – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κων/νος – Α’Βοήθ.: Παπαδήμος Κωνσταντίνος

ΑΝΑΠΛ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Λιαντζάκης, Νάκουτη, Ουρσώφ, Πιπύρος.

Περισσότερα Άρθρα

Στη Νίκη Ευκαρπίας ο Γιώργος Σαββίδης!

Μετά τον επιθετικό Χαράλαμπο Ζυγκερίδη, η Νίκη Ευκαρπίας προχώρησε σε ακόμη μία κίνηση στη μεταγραφική περίοδο, ενισχύοντας αυτή τη φορά τη μεσαία