Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 1&2 Απριλίου

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 01.04.2017

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(30η αγωνιστική)
——————————————
Ιάσων Αυγής – Μακεδονικός
Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος

ΑΕ Φαλήρου – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης – Α’Βοήθ.: Ταχάρ Χεμσί

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Μηχανιώνας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Ολυμπιακός Κυμίνων – Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Μπαλίκος Νικόλαος

Ομόνοια Σίνδου – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λιμνιός Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης

Οδυσσέας Κορδελιού – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

Αστραπή Μεσαίου – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Ευόσμου – Ιωνικός
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Νικολαϊδης Απόστολος – Α’Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)
——————————————————
Αρης Ξηροποτάμου – ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Ξηροποτάμου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Λιαντζάκης Χρήστος

Εθνικός Λαγυνών – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΑΕ Αγ.Γεωργίου – Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Ασπροβάλτας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης

Αρης Καβαλαρίου – Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Καβαλαρίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Α’Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα

ΠΑΟΚ Σταυρού – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Διγενής Μονολόφου – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Μονολόφου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Καμπαρμάκης Χρήστος – Α’Βοήθ.: Καραχρυσάφη Σοφία

Θύελλα Περιστερώνα – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Περιστερώνας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Τουμπουλίδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος

Δόξα Ασσήρου – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής – Α’Βοήθ.: Λιαβά Χριστίνα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
——————————————————
Ορφέας Αγίας Τριάδας – Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Α’Βοήθ.: Πολυπαθέλη Ιωάννα

Εθνικός Μαλγάρων – Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 17.00
Α’Βοήθ.: Μπακιρτζόγλου Φώτης

Μακεδονικός Μοναστηρίου – Μ.Αλέξ. Ελλήνων
Γήπεδο: Μοναστηρίου – ώρα: 17.00
Α’Βοήθ.: Ηλιάδου Κασσιανή

Θρίαμβος Παρθενίου – ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Παρθενίου – ώρα: 17.00
Α’Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Μαγνησιακός – Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 17.00
Α’Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη

ΑΟ Μεσήμβριας – ΑΣ Μενεμένης
Γήπεδο: Μεσήμβριας – ώρα: 17.00
Α’Βοήθ.: Χαρατσίδης Χρήστος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Αριστοτέλης – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Ελπίδες Σταυρούπολης – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Α’Βοήθ.: Ξυλάς Χρήστος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 17.00
Α’Βοήθ.: Ελ Αμίν Ζουχίρ

Θρίαμβος Ταγαράδων – Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Αφθονίδης Νεκτάριος

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 17.00
Α’Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————————
Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 17.00
Α’Βοήθ.: Μάρκουτη Αικατερίνη

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 1η αγωνιστική)
——————————————————
Εθνικός Προφήτη – Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου
Γήπεδο: Προφήτη – ώρα: 16.30

Α’Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος
ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλεξόγλου, Ιγνατιάδης, Παπουτσόγλου, Τσαουσίδης, Χαϊτας, Χατζηκυριάκος.
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Καρύδα Στεφ., Κυριακίδης, Λιόλιος, Τζιόλα, Τσάλιος, Τσατσαλής.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 02.04.2017

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
Αρης Θεσσαλονίκης – ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Χαρατσίδης Χρήστος

Δόξα Ελπίδας – Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Αστρεινίδης Θεμιστοκλής – Α’Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Βαθυλάκκου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Α’Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Α’Βοήθ.: Μπακιρτζόγλου Φώτης

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Μακεδονικός Γέφυρας – Ελευθεριακός
Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Α’Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)
——————————————————
Νίκη Ευκαρπίας – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κωνσταντινίδης Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Δόξα Αγ.Παύλου – Χελιδόνια
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Τζίολα Τατιάνα Σουλτάνα

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Ηλιάδου Κασσιανή

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Α’Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος

ΑΣ Νεάπολης – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Καλαϊτζίδης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος

ΑΕ Φιλύρου – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα

Μελιτέας – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

ΑΜΣ Νικόπολη – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Α’Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)
——————————————————
Αστέρας Ραιδεστού – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Αφθονίδης Νεκτάριος

Πέρα – Φοίνικας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος – Α’Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Ορφέας Σουρωτής – Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Νίκη Κερασιάς – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Καρυδά Στεφανία Ασπασία

ΑΕ Κρήνης – Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Α’Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Πανόραμα
Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης – Α’Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Εθνικός Πυλαίας – Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Α’Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Μαραθώνας
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
——————————————————
Ενωση Συκεών – Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 13.30
Α’Βοήθ.: Τσάλιος Νικόλαος

Προοδευτική – Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 18.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

Ιωάννης Παπάφης – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 13.30
Α’Βοήθ.: Πιπερίδου Αλεξία

Εθνικός Αστέρας – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Α’Βοήθ.: Μαστρογιάννης Κων.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟ Ξυλούπολης – Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Ξυλούπολης – ώρα: 17.00
Α’Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος

Ελλήσποντος Κριθιάς – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Κριθιάς – ώρα: 17.00
Α’Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Ντίνος Κούης – Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Α’Βοήθ.: Ελ Αμίν Ζουχίρ

Εθνικός Ευόσμου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

Νίκη Ηρακλείου – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 12.00
Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Αίολος
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Αστρεινίδης Θεμιστοκλής – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
——————————————————
Μέντεκας Καλαμαριάς – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Α’Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Πυρσός Αγίας Τριάδας – ΣΑΝΤΟΣ Πανοράματος
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος

Δόξα Τριλόφου – Μέγας Αλέξανδρος 2014
Γήπεδο: Τριλόφου – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
——————————————————
Φοίνικας Σχολαρίου – Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Τουμπουλίδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα

Νέστωρ Οσσας – Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο: Όσσας – ώρα: 17.00 – Α’Βοήθ.: Βαζακίδης Πολυχρόνης

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο: Ανοιξίας – ώρα: 17.00 – Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Δάφνη Ευαγγελισμού – Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο: Ευαγγελισμού – ώρα: 17.00
Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Εθνικός Σοχού – Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Σοχού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – ΜΑΣ Στίβου
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας – ώρα: 17.00
Α’Βοήθ.: Λιαντζάκης Χρήστος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————————
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Χόρτο) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Τσάλιος Νικόλαος

Αναγέννηση Καλοχωρίου – Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) – ώρα: 17.00
Α’Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς

Εύοσμος 2006 – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 14.30
Α’Βοήθ.: Καραχρυσάφη Σοφία

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Δάφνη Ακροποτάμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Α’Βοήθ.: Μάρκουτη Αικατερίνη

ΑΕ Νέων Σίνδου – Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 17.00
Α’Βοήθ.: Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————————
Ακαδ. Ποδοσφαίρου Νεάπολης – Πρ. Θύελλα Ανακύκλωση
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) – ώρα: 15.30
Α’Βοήθ.: Λιαβά Χριστίνα

ΠΟ Ξηροκρήνης – ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 14.30
Α’Βοήθ.: Σπυρίδης Χριστόφορος

ΑΟ Θράκης – Καπετάν Αγρας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 09.30
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Σπυρίδης Χριστόφορος

Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΠΑΟΚ Πολίχνης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Πιπερίδου Αλεξία

Κυψέλη Νεάπολης – Βορράς Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 09.30
Α’Βοήθ.: Τζίολα Τατιάνα Σουλτάνα

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. – ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.30 – Α’Βοήθ.: Μαστρογιάννης Κων.

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————————
Αργοναύτης Καλαμαριάς – Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Δόξα Λακκιάς
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Μπαλίκος Νικόλαος

Κανάρης – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 12.00
Α’Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Ερμής Μηχανιώνας – Χαρίλαος Επαμεινώνδας
Γήπεδο: Μηχανιώνας – ώρα: 12.00
Α’Βοήθ.: Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Αναγέννηση Επταπυργίου – ΑΣ Παπάδες
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.00
Α’Βοήθ.: Κιβωτίδου Ραφαηλία Σωτ.

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 1η αγωνιστική)
——————————————————
Μακεδονία Καλαμωτού – Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο: Καλαμωτού – ώρα: 16.30
Α’Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Καμπαρμάκης, Κόλτσος, Λιμνιός, Μπούρος, Νικολαϊδης.
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
11.00 – 13.30: Ανδρικόπουλος, Γεωργίου, Ζησόπουλος, Πολυπαθέλη.
15.00 – 17.00: Ηλιάδου, Κιβωτίδου, Μαυρίδης, Παυλίδου, Πολυπαθέλη, Σαριδάκης.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Περισσότερα Άρθρα

Καταστροφές στο γήπεδο της Ελεούσας!

Σοβαρές ζημιές υπέστη το γήπεδο της Ελεούσας μετά τη πρόσφατη κακοκαιρία και τη δυνατή βροχόπτωση που έπεσε στην ευρύτερη περιοχή.

Η νέα ομάδα του Μανώλη Λαφτσίδη!

Μπορεί να βρίσκεται στην ΑΕ Ευόσμου ως τεχνικός διευθυντής ωστόσο η αγάπη του για το ποδόσφαιρο τον κρατάει ακόμα μέσα στους αγωνιστικούς