Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Πρόγραμμα αγώνων για το Σαββατοκύριακο 24-25 Φεβρουαρίου

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα για τους αγώνες Γ Εθνικής και ΕΠΣΜ που θα πραγματοποιηθούν το Σαββατοκύριακο 24 και 25 Φεβρουαρίου.


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24.02.2018

FOOTBALL LEAGUE ΝΕΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
Απόλλων Πόντου – Αρης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 12.30

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
——————————————
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

ΠΑΟ Κουφαλίων – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Μηχανιώνας – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Παύλος Μελάς – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Πάνω από 7.000 προϊόντα για το κατοικίδιο σας, με ένα ΚΛΙΚ στη πόρτα σας

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————————
Εθνικός Μετεώρων – Ελπίδες Χαλάστρας ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ (Θα διεξαχθεί 7/3/18)

Μακεδονικός Γέφυρας – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Φοίνικας Πολίχνης – Ιωνικός
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————————
Πανόραμα – ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Ελευθεριακός – ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

ΠΑΟΚ Σταυρού – Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αλβανός Απόστολος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————————
Χελιδόνια – Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης – Γιατρός:Ταχάρ Χεμσί

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Σαλβαρίδης Δημήτριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Κρήνης – Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης – Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Νίκη Κερασιάς – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος

ΠΑΟΝ Επιβατών – ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Φίλιππος Ελεούσας – Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Ελεούσας – ώρα: 15.30 – Γιατρός:Παράσχος Βασίλειος

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – ΑΣ Μενεμένης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Ξυλάς Χρήστος

Θρίαμβος Παρθενίου – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο: Παρθενίου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
Ενωση Συκεών – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μολιχιτούδης Σταύρος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Προοδευτική – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Χαϊτας Γεώργιος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Ο καλύτερος καφές της πόλης βρίσκεται στα δυτικά

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Africanus Taillu

Αστέρας Αμπελοκήπων – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Μανωλόπουλος Απόστολος

Κανονιέρηδες – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
Πέρα – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδημήτριου Αστέριος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Θρίαμβος Ταγαράδων – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Μέντεκας Καλαμαριάς – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Νέων Σίνδου – Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 15.30
– Γιατρός:Balousha Mohammed

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. – Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.30
– Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Επταπυργίου – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 17.30
– Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
——————————————————
Δόξα Γερακαρούς – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
Γήπεδο: Γερακαρούς – ώρα: 15.30
– Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18.02.2018

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

AEΠ Ηρακλής – Νάουσα
Γήπεδο: Καυτανζόγλειο Στάδιο – ώρα: 15.00

ΑΠΕ Λαγκαδά – Μακεδονικός
Γήπεδο: Λαγκαδά – ώρα: 15.00

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ – ΑΕ Λάρισας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
Αγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός: Θεοφίλου Γεωργία

Μέντεκας Καλαμαριάς – ΑΕ Πανσερραϊκή
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός: Αθανασίου Δήμητρα

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
——————————————
Κεραυνός Κολχικού – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

ΑΕ Ευόσμου – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Αναγέννηση Επανομής – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————————
Δόξα Ρετζικίου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Ξυλούρης Νικόλαος

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος

ΑΜΣ Νικόπολη – Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σ.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————————
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Αρης Καβαλαρίου – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Καβαλαρίου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Ελλήσποντος Κριθιάς – Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Παράσχος Βασίλειος

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————————
Θύελλα Περιστερώνα – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Περιστερώνας – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Γιατρός:Παρασκευόπουλος Γεώργιος

Δόξα Ασσήρου – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μολιχιτούδης Σταύρος – Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Νίκη Ευκαρπίας – Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Μητακίδου Μαρία Ραφαέλα

Μακεδονικός Ασκού – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Ασκού – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Εθνικός Πυλαίας – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
Μελιτέας – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Μαραθώνας – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Αετός Βασιλικών – Μέγας Αλέξανδρος 2014 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 3-0 α.α.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Μαρτίου – Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.30
– Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Μακεδονικός Μοναστηρίου – Μαγνησιακός
Γήπεδο: Μοναστηρίου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Κυριακού Ανδρέας

Ορφέας Αγίας Τριάδας – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Ολυμπος Δενδροποτάμου – ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Πυλαίας – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Ιωάννης Παπάφης – Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 13.15
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Κεραυνός Αγίου Παύλου – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 11.30
– Γιατρός:Οικονόμου Ηλίας Μάριος

Σάντος Πανοράματος – Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
Ομόνοια Σταυρούπολης – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 10.30
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Αίολος – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00
– Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

ΠΟ Ξηροκρήνης – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 13.15
– Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Αριστοτέλης
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.30
– Γιατρός:Τσάλιος Νικόλαος

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 15.30
– Γιατρός:Μαυρίδης Ευστράτιος

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Δόξα Τριλόφου – Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Τριλόφου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Γιάκος Ζαχαρίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Ανοιξίας – ώρα: 15.30
– Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 11.30
– Γιατρός:Παπατσίμπας Δημήτριος

ΜΑΣ Στίβου – Απόλλων Ζαγκλιβερίου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 0-3 α.α.

Ηρακλής Μοδίου – Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Μοδίου – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Παρασκευόπουλος Γεώργιος

Διγενής Κρυονερίου – ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Κρυονερίου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Αρης Ξηροποτάμου – Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Ξηροποτάμου – ώρα: 11.30
– Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
Αίολος Ευόσμου 2014 – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Μάττας Βασίλειος

Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

Εθνικός Ευόσμου – Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.30
– Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

Δάφνη Ακροποτάμου – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Ακροποτάμου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης – Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
——————————————————
Πυρσός Θεσσαλονίκης – Βορράς Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00
– Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΠΑΟΚ Πολίχνης
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.30
– Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

ΑΣ Αγ. Παύλος – Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 11.30
– Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης

ΑΣ Παπάδες – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.15
– Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
——————————————————
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Ερμής Μηχανιώνας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.30
– Γιατρός:Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Καπετάν Αγρας – Χαρίλαος Επαμεινώνδας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 10.30
– Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Μαραθών Υποδομή 1926 – Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 13.30
– Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Κανάρης – Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 09.00
– Γιατρός:Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΟ Θράκης – Δράση Αρδαμερίου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Εθνικός Προφήτη – Αετός Ανω Σταυρού
Γήπεδο: Προφήτη – ώρα: 11.30
– Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Γεραρίδης, Ιγνατιάδης, Μπούρος, Ναζίρης, Σταμάτης Αθ., Τσολάκης.

ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

10.30 – 13.00: Αθανασίου, Balousha Μ., Λαζάρου, Μακρίδης, Μαυρίδης, Σίσκος Φωτ.

13.00 – 16.00: Καρύδα, Κυριακίδης, Κυριακού, Μανωλόπουλος, Μάττας, Μπάνης, Οικονόμου, Παπανικολοπούλου Στ.

 

givova1

Περισσότερα Άρθρα