Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Πρωτάθλημα Παλαιμάχων: Με νίκες προχώρησαν οι πρωτοπόροι Μενεμένη και Συκιές

24Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Με νίκες προχώρησαν οι πρωτοπόροι Μενεμένη και Συκιές

Ακόμη μία νίκη πρόσθεσαν στο ενεργητικό τους οι πρωτοπόροι των δύο ομίλων Μενεμένη (7-2 τον Ούλωφ Πάλμε) και Συκιές (2-0 τη Δόξα Αγίου Παύλου) στο 24ο Πρωτάθλημα Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών Θεσσαλονίκης αγων. περιόδου 2019 – 2020 που διοργανώνει η ΕΠΣ Μακεδονίας.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα των αγώνων της 6ης αγωνιστικής έχουν ως εξής:

 

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

———————————–

ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ – ΠΟΛΙΧΝΗ                                                    3-0 α.α.

ΕΥΟΣΜΟΣ – ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ                                              7-3

ΜΕΝΕΜΕΝΗ – ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ                                          7-2

ΣΙΝΔΟΣ – ΕΡΓ.ΔΗΜ.ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΕΥΟΣΜΟΥ      ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

———————————–

ΘΕΡΜΗ – ΠΕΡΑΙΑ                                                                 5-2

ΔΕΗ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                                                      0-6

ΣΥΚΙΕΣ – Δόξα Αγ. Παύλου                                                 2-0

ΑΕ Φαλήρου – ΒΥΣΩΝΕΣ                                                    1-6

 

ΡΕΠΟ: ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ

 

ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 09.12.2019

 

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

———————————–

ΕΡΓ.ΔΗΜ.ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΜΕΝΕΜΕΝΗ

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:18.00

Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

 

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

———————————–

ΠΕΡΑΙΑ – ΔΕΗ

Γήπεδο:Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα:21.30

Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

 

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΣΥΚΙΕΣ

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:21.15

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

 ΤΕΤΑΡΤΗ 11.12.2019

 

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

———————————–

ΠΟΛΙΧΝΗ  –  ΕΥΟΣΜΟΣ

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:18.00

Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

 

ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ – ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ

Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (Πλ.) Κ. Μιγκοτζίδης – ώρα:19.15

Γιατρός:Balousha Mohammed

 

ΣΙΝΔΟΣ – ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:19.00

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

———————————–

ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ – ΘΕΡΜΗ

Γήπεδο:ΓΕΩΡΓΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ – ώρα:20.00

Γιατρός:Χριστέλια Αικατερίνη

 

ΒΥΣΩΝΕΣ – Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο:Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα:20.15

Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

 

ΡΕΠΟ: ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ

 

Περισσότερα Άρθρα

Τι θα ισχύσει για τους προπονητές

ΠΡΟΣΟΧΗ: Όλα τα παρακάτω είναι οι γενικές οδηγίες της ΕΠΟ. Υπάρχει περίπτωση τοπικά (ανά ένωση) να ισχύει κάτι διαφορετικό (πχ. μερικές ενώσεις