Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Πρωτάθλημα Παλαιμάχων: Αποτελέσματα, βαθμολογία και επόμενη αγωνιστική

Με τους αγώνες της 10ης αγωνιστικής συνεχίστηκε το 23ο Πρωτάθλημα Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών Θεσσαλονίκης, όπου σημειώθηκαν πολλά γκολ.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα των αγώνων και το επόμενο πρόγραμμα έχουν ως εξής:

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
————————————-
ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΟΥ – ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 3-5
ΠΟΛΙΧΝΗ – ΕΥΟΣΜΟΣ 3-4
ΧΑΛΑΣΤΡΑ – ΜΕΝΕΜΕΝΗ —
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ 0-0
ΡΕΠΟ: ΣΙΝΔΟΣ

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
————————————-
ΦΑΛΗΡΟ – Δόξα Αγ.Παύλου 2-1
ΣΥΚΙΕΣ – ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ 3-5
ΔΕΗ – ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
ΒΥΣΩΝΕΣ – ΘΕΡΜΗ 5-1
ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ – ΠΕΡΑΙΑ 1-3
ΡΕΠΟ: Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Θ.

ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΔΕΥΤΕΡΑ 18.02.2019

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
————————————-
ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ – ΣΙΝΔΟΣ
Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) – ώρα: 19.30
Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

ΧΑΛΑΣΤΡΑ – ΠΟΛΙΧΝΗ
Γήπεδο: Δημ.Χαλάστρας (Μυγδώνειο) – ώρα: 18.30
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
————————————-
Δόξα Αγ.Παύλου – ΒΥΣΩΝΕΣ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 20.30
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

ΠΕΡΑΙΑ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 21.30
Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

ΔΕΗ – ΣΥΚΙΕΣ
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 21.30
Γιατρός:Φαντίδου Μαρία
ΤΕΤΑΡΤΗ 20.02.2019

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
————————————-
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δρυμού – ώρα: 19.30
Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

ΜΕΝΕΜΕΝΗ – ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΟΥ
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 18.00
Γιατρός:Balousha Mohammed

ΡΕΠΟ: ΕΥΟΣΜΟΣ

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
————————————-
ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ – ΦΑΛΗΡΟ
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 21.30
Γιατρός:Μαστρογιάννης Κ.

ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ – ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 20.00
Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

ΡΕΠΟ: ΘΕΡΜΗ

 

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ

 

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(7η αγωνιστική)

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2  4 ΕΥΟΣΜΟΣ
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 3  0 ΣΙΝΔΟΣ
ΠΟΛΙΧΝΗ  0  3 ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ
ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΟΥ 3  1 ΧΑΛΑΣΤΡΑ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(8η αγωνιστική)

ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΟΥ
ΕΥΟΣΜΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΜΕΝΕΜΕΝΗ ΣΙΝΔΟΣ
ΧΑΛΑΣΤΡΑ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ 17 0 27-16 5-2-0 15-8 3-0-0 12-8 2-2-0
ΕΥΟΣΜΟΣ 10 0 14-11 3-1-2 8-7 2-0-2 6-4 1-1-0
ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΟΥ 8 0 8-7 2-2-1 6-3 2-1-0 2-4 0-1-1
ΠΟΛΙΧΝΗ 8 0 11-12 2-2-2 4-5 1-1-1 7-7 1-1-1
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 8 0 8-10 2-2-2 7-3 2-1-0 1-7 0-1-2
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 7 0 16-15 2-1-2 8-7 1-1-1 8-8 1-0-1
ΧΑΛΑΣΤΡΑ 5 0 15-21 1-2-3 6-6 0-2-0 9-15 1-0-3
ΜΕΝΕΜΕΝΗ 4 0 17-20 1-1-4 10-9 1-0-2 7-11 0-1-2
ΣΙΝΔΟΣ 4 0 7-11 1-1-3 5-6 0-1-1 2-5 1-0-2
– Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ 5 4 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 2 2 ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΟΥ
ΕΥΟΣΜΟΣ 4 3 ΠΟΛΙΧΝΗ
ΜΕΝΕΜΕΝΗ 6 3 ΧΑΛΑΣΤΡΑ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 1 ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΣΙΝΔΟΣ 3 3 ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ
ΠΟΛΙΧΝΗ 4 2 ΧΑΛΑΣΤΡΑ
ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΟΥ 2 2 ΜΕΝΕΜΕΝΗ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ 3 0 ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΕΥΟΣΜΟΣ 1 2 ΣΙΝΔΟΣ
ΜΕΝΕΜΕΝΗ 3 4 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΟΛΙΧΝΗ ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 2 ΠΟΛΙΧΝΗ
ΣΙΝΔΟΣ 2 3 ΧΑΛΑΣΤΡΑ
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 2  1 ΜΕΝΕΜΕΝΗ
ΕΥΟΣΜΟΣ 1 2 ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ 7 4 ΜΕΝΕΜΕΝΗ
ΧΑΛΑΣΤΡΑ 2 2 ΕΥΟΣΜΟΣ
ΠΟΛΙΧΝΗ 0 0 ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΟΥ 1 0 ΣΙΝΔΟΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΙΝΔΟΣ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΥΟΣΜΟΣ 2 0 ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΟΥ
ΜΕΝΕΜΕΝΗ 1 2 ΠΟΛΙΧΝΗ
ΧΑΛΑΣΤΡΑ 4 4 ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 4 ΕΥΟΣΜΟΣ
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 3 0 ΣΙΝΔΟΣ
ΠΟΛΙΧΝΗ 0 3 ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ
ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΟΥ 3 1 ΧΑΛΑΣΤΡΑ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΟΥ
ΕΥΟΣΜΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΜΕΝΕΜΕΝΗ ΣΙΝΔΟΣ
ΧΑΛΑΣΤΡΑ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΙΝΔΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗ
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑ
ΜΕΝΕΜΕΝΗ ΕΥΟΣΜΟΣ
ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΟΥ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ
ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΟΥ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΠΟΛΙΧΝΗ ΕΥΟΣΜΟΣ
ΧΑΛΑΣΤΡΑ ΜΕΝΕΜΕΝΗ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΣΙΝΔΟΣ
ΧΑΛΑΣΤΡΑ ΠΟΛΙΧΝΗ
ΜΕΝΕΜΕΝΗ ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΟΥ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ
ΣΙΝΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗ
ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΟΥ ΠΟΛΙΧΝΗ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟΛΙΧΝΗ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΧΑΛΑΣΤΡΑ ΣΙΝΔΟΣ
ΜΕΝΕΜΕΝΗ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΕΝΕΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ
ΕΥΟΣΜΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑ
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ ΠΟΛΙΧΝΗ
ΣΙΝΔΟΣ ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΣΙΝΔΟΣ
ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ
ΠΟΛΙΧΝΗ ΜΕΝΕΜΕΝΗ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΥΟΣΜΟΣ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΣΙΝΔΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΠΟΛΙΧΝΗ
ΧΑΛΑΣΤΡΑ ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΟΥ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ ΕΥΟΣΜΟΣ
ΣΙΝΔΟΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΧΑΛΑΣΤΡΑ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟΛΙΧΝΗ ΣΙΝΔΟΣ
ΧΑΛΑΣΤΡΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΕΥΟΣΜΟΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΟΥ

 

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(8η αγωνιστική)

ΦΑΛΗΡΟ ΘΕΡΜΗ
ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΣΥΚΙΕΣ ΒΥΣΩΝΕΣ
ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ 0  1 ΠΕΡΑΙΑ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(9η αγωνιστική)

ΘΕΡΜΗ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΒΥΣΩΝΕΣ ΦΑΛΗΡΟ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΣΥΚΙΕΣ
ΠΕΡΑΙΑ ΔΕΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΘΕΡΜΗ 18 0 35-12 6-0-1 21-9 3-0-1 14-3 3-0-0
ΒΥΣΩΝΕΣ 15 0 28-12 5-0-1 9-4 2-0-0 19-8 3-0-1
ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ 15 0 17-11 5-0-2 9-9 2-0-2 8-2 3-0-0
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 13 0 21-19 4-1-1 14-15 2-1-1 7-4 2-0-0
ΦΑΛΗΡΟ 10 0 14-3 3-1-0 4-0 1-0-0 10-3 2-1-0
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 10 0 15-17 3-1-2 7-5 2-0-1 8-12 1-1-1
ΣΥΚΙΕΣ 9 0 24-14 3-0-3 19-5 2-0-1 5-9 1-0-2
ΠΕΡΑΙΑ 6 0 10-15 2-0-4 5-12 0-0-3 5-3 2-0-1
ΔΕΗ 4 0 20-32 1-1-5 7-9 1-1-1 13-23 0-0-4
ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ 0 0 9-33 0-0-7 2-12 0-0-3 7-21 0-0-4
ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ 0 0 6-31 0-0-6 3-19 0-0-4 3-12 0-0-2
– Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΕΡΜΗ 7 0 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ 1 0 ΒΥΣΩΝΕΣ
ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ 0 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΕΗ 1 1 ΦΑΛΗΡΟ
ΣΥΚΙΕΣ 9 1 ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΕΡΑΙΑ 0 3 ΘΕΡΜΗ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 1 3 ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ
ΒΥΣΩΝΕΣ 5 2 ΔΕΗ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3 2 ΣΥΚΙΕΣ
ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ 0 3 ΦΑΛΗΡΟ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΕΡΜΗ 0 1 ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ
ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ 0 4 ΠΕΡΑΙΑ
ΔΕΗ 3 6 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ 1  5 ΒΥΣΩΝΕΣ
ΦΑΛΗΡΟ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ 1 8 ΘΕΡΜΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ 4 2 ΔΕΗ
ΠΕΡΑΙΑ 2  3 ΣΥΚΙΕΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 3 2 ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3 8 ΒΥΣΩΝΕΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΕΡΜΗ 8 6 ΔΕΗ
ΣΥΚΙΕΣ 8 1 ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ
ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ 1 4 ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ
ΦΑΛΗΡΟ ΠΕΡΑΙΑ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2 2 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΥΚΙΕΣ 2  3 ΘΕΡΜΗ
ΔΕΗ 3 2 ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ
ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ 2 6 ΦΑΛΗΡΟ
ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ 4 6 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΕΡΑΙΑ 3 6 ΒΥΣΩΝΕΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΕΡΜΗ 6  2 ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ
ΦΑΛΗΡΟ 4 0 ΣΥΚΙΕΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6 3 ΔΕΗ
ΒΥΣΩΝΕΣ 4 2 ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 3 0 ΠΕΡΑΙΑ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΦΑΛΗΡΟ ΘΕΡΜΗ
ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΣΥΚΙΕΣ ΒΥΣΩΝΕΣ
ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ 0 1 ΠΕΡΑΙΑ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΕΡΜΗ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΒΥΣΩΝΕΣ ΦΑΛΗΡΟ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΣΥΚΙΕΣ
ΠΕΡΑΙΑ ΔΕΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΒΥΣΩΝΕΣ ΘΕΡΜΗ
ΦΑΛΗΡΟ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ ΠΕΡΑΙΑ
ΣΥΚΙΕΣ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ
ΔΕΗ ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΒΥΣΩΝΕΣ
ΠΕΡΑΙΑ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ
ΔΕΗ ΣΥΚΙΕΣ
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΘΕΡΜΗ
ΒΥΣΩΝΕΣ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ
ΦΑΛΗΡΟ ΔΕΗ
ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ ΣΥΚΙΕΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΕΡΜΗ ΠΕΡΑΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΔΕΗ ΒΥΣΩΝΕΣ
ΣΥΚΙΕΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΦΑΛΗΡΟ ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ ΘΕΡΜΗ
ΠΕΡΑΙΑ ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΔΕΗ
ΒΥΣΩΝΕΣ ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΑΛΗΡΟ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΕΡΜΗ ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ
ΔΕΗ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ
ΣΥΚΙΕΣ ΠΕΡΑΙΑ
ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΒΥΣΩΝΕΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΕΗ ΘΕΡΜΗ
ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ ΣΥΚΙΕΣ
ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ
ΠΕΡΑΙΑ ΦΑΛΗΡΟ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΕΡΜΗ ΣΥΚΙΕΣ
ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ ΔΕΗ
ΦΑΛΗΡΟ ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ
ΒΥΣΩΝΕΣ ΠΕΡΑΙΑ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ ΘΕΡΜΗ
ΣΥΚΙΕΣ ΦΑΛΗΡΟ
ΔΕΗ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ ΒΥΣΩΝΕΣ
ΠΕΡΑΙΑ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΕΡΜΗ ΦΑΛΗΡΟ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ
ΒΥΣΩΝΕΣ ΣΥΚΙΕΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ
ΠΕΡΑΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΡΜΗ
ΦΑΛΗΡΟ ΒΥΣΩΝΕΣ
ΣΥΚΙΕΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΔΕΗ ΠΕΡΑΙΑ
ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΕΡΜΗ ΒΥΣΩΝΕΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΦΑΛΗΡΟ
ΠΕΡΑΙΑ ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ
ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ ΣΥΚΙΕΣ
ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ ΔΕΗ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΒΥΣΩΝΕΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΙΑ
ΦΑΛΗΡΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ
ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ
ΣΥΚΙΕΣ ΔΕΗ

Περισσότερα Άρθρα

Δημητριάδης: “Εντάσσουμε τις Δευτέρες, θα ξέρουν όλοι τον προγραμματισμό από τον Ιούλιο…”

Ο πρόεδρος της ΕΠΣΜ Σάββας Δημητριάδης μιλώντας στην τηλεόραση «Ατλας» και στον Δημήτρη Κανελλάκη αναφέρθηκε στον προγραμματισμό της νέας περιόδου, επαναλμβάνοντας όσα