Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Πρωτάθλημα Παλαιμάχων: Αποτελέσματα, βαθμολογία και επόμενη αγωνιστική

23Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Τέσσερις αναβολές

Με τους αγώνες της 9ης αγωνιστικής συνεχίστηκε το 23ο Πρωτάθλημα Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών Θεσσαλονίκης, αλλά οι δυσμενείς καιρικές συνθήκες επηρέασαν τη διεξαγωγή τους με αποτέλεσμα να αναβληθούν τέσσερις αγώνες.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα των αγώνων και το επόμενο πρόγραμμα έχουν ως εξής:

 

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

————————————-

ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΟΥ – ΑΕ Αμπελοκήπων             2-4

ΣΙΝΔΟΣ – ΠΟΛΙΧΝΗ                                                           ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΧΑΛΑΣΤΡΑ                                          ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΜΕΝΕΜΕΝΗ – ΕΥΟΣΜΟΣ                                                 ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΡΕΠΟ: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ

 

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

————————————-

Δόξα Αγ. Παύλου – ΣΥΚΙΕΣ                                                          5-4

ΠΕΡΑΙΑ – ΔΕΗ                                                                                 2-1

ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ – ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ                                                       5-1

ΘΕΡΜΗ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                                                          0-2

ΒΥΣΩΝΕΣ – ΦΑΛΗΡΟ                                                        ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΡΕΠΟ: ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ

 

ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 11.02.2019

 

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

————————————-

ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΟΥ – ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:18.00

Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος

 

ΠΟΛΙΧΝΗ – ΕΥΟΣΜΟΣ

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:18.00

Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

 

ΧΑΛΑΣΤΡΑ – ΜΕΝΕΜΕΝΗ

Γήπεδο:Δημ.Χαλάστρας (Μυγδώνειο) – ώρα:18.30

Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

 

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

————————————-

ΦΑΛΗΡΟ – Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο:Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα:21.15

Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

 

ΣΥΚΙΕΣ – ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:20.30

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

ΔΕΗ – ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:21.30

Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

 

TΕΤAΡTH 13.02.2019

 

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

————————————-

ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:18.00

Γιατρός:Balousha Mohammed

 

ΡΕΠΟ: ΣΙΝΔΟΣ

 

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

————————————-

ΒΥΣΩΝΕΣ – ΘΕΡΜΗ

Γήπεδο:Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα:20.15

Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

 

ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ – ΠΕΡΑΙΑ

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλ) Κ.Μιγκοτζίδης – ώρα:18.00

Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

 

ΡΕΠΟ: Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Θ.

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(7η αγωνιστική)

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 4 ΕΥΟΣΜΟΣ
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 3 0 ΣΙΝΔΟΣ
ΠΟΛΙΧΝΗ 0 3 ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ
ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΟΥ 3 1 ΧΑΛΑΣΤΡΑ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(8η αγωνιστική)

ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΟΥ
ΕΥΟΣΜΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΜΕΝΕΜΕΝΗ ΣΙΝΔΟΣ
ΧΑΛΑΣΤΡΑ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ 17 0 27-16 5-2-0 15-8 3-0-0 12-8 2-2-0
ΕΥΟΣΜΟΣ 10 0 14-11 3-1-2 8-7 2-0-2 6-4 1-1-0
ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΟΥ 8 0 8-7 2-2-1 6-3 2-1-0 2-4 0-1-1
ΠΟΛΙΧΝΗ 8 0 11-12 2-2-2 4-5 1-1-1 7-7 1-1-1
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 8 0 8-10 2-2-2 7-3 2-1-0 1-7 0-1-2
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 7 0 16-15 2-1-2 8-7 1-1-1 8-8 1-0-1
ΧΑΛΑΣΤΡΑ 5 0 15-21 1-2-3 6-6 0-2-0 9-15 1-0-3
ΜΕΝΕΜΕΝΗ 4 0 17-20 1-1-4 10-9 1-0-2 7-11 0-1-2
ΣΙΝΔΟΣ 4 0 7-11 1-1-3 5-6 0-1-1 2-5 1-0-2

 

 

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(8η αγωνιστική)

ΦΑΛΗΡΟ ΘΕΡΜΗ
ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΣΥΚΙΕΣ ΒΥΣΩΝΕΣ
ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ 0 1 ΠΕΡΑΙΑ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(9η αγωνιστική)

ΘΕΡΜΗ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΒΥΣΩΝΕΣ ΦΑΛΗΡΟ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΣΥΚΙΕΣ
ΠΕΡΑΙΑ ΔΕΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΘΕΡΜΗ 18 0 35-12 6-0-1 21-9 3-0-1 14-3 3-0-0
ΒΥΣΩΝΕΣ 15 0 28-12 5-0-1 9-4 2-0-0 19-8 3-0-1
ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ 15 0 17-11 5-0-2 9-9 2-0-2 8-2 3-0-0
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 13 0 21-19 4-1-1 14-15 2-1-1 7-4 2-0-0
ΦΑΛΗΡΟ 10 0 14-3 3-1-0 4-0 1-0-0 10-3 2-1-0
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 10 0 15-17 3-1-2 7-5 2-0-1 8-12 1-1-1
ΣΥΚΙΕΣ 9 0 24-14 3-0-3 19-5 2-0-1 5-9 1-0-2
ΠΕΡΑΙΑ 6 0 10-15 2-0-4 5-12 0-0-3 5-3 2-0-1
ΔΕΗ 4 0 20-32 1-1-5 7-9 1-1-1 13-23 0-0-4
ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ 0 0 9-33 0-0-7 2-12 0-0-3 7-21 0-0-4
ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ 0 0 6-31 0-0-6 3-19 0-0-4 3-12 0-0-2

Περισσότερα Άρθρα

Η νέα ομάδα του Ηλία Μαρίγκου

Οι Ακρίτες Συκεών γνωστοποίησε μια νεά μεταγραφική κίνηση με έναν ποιοτικό μεσοεπιθετικό και με εμπειρία για τα δεδομένα της Α κατηγορίας.  Ο