Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

NEO Προγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 13&14/5/2017

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13.05.2017

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 1η αγωνιστική)
——————————————
Θερμαϊκός Θέρμης – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης – Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

Ολυμπιακός Κυμίνων – Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Out – 1η αγωνιστική)
——————————————————
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Παύλος Μελάς – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Out – ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ)
——————————————————
Αίας Ευόσμου – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος – Α’Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ)
——————————————————
Ελπίδες Χαλάστρας – Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ)
——————————————————
Κανονιέρηδες – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Αστρεινίδης Θεμιστοκλής – Α’Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 2η αγωνιστική)
——————————————————
Φίλιππος Ελεούσας – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Ελεούσας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 2η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΟ Ξηροκρήνης – Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Πολυπαθέλη Ιωάννα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 2η αγωνιστική)
——————————————————
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Μπαλίκος Νικόλαος

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βλαχούδης, Δρόσος, Καμπαρμάκης, Ναζίρης.
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Αφθονίδης, Ζησόπουλος, Τσατσαλής, Τσιόμπανου, Χορόζογλου.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14.05.2017
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)
AO Καρδίας – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 17.00

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΚΥΠΕΛΛΟ)(3η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) – ώρα: 17.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 3η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 3η αγωνιστική)
——————————————————
ΓΣ Ηλιούπολης – Χελιδόνια
Γήπεδο: Ανω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Κωνσταντινίδης Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Out – ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ)
——————————————————
ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 3η αγωνιστική)
——————————————————
Μαραθώνας – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης – Α’Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Out – ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΙ)
——————————————————
Αστέρας Ραιδεστού – Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία

Εθνικός Πυλαίας – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 3η αγωνιστική)
——————————————————
Αρης Καβαλαρίου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Καβαλαρίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Α’Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 1η αγωνιστική)
——————————————————
Εθνικός Μετεώρων – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Ελπίδες Σταυρούπολης – Προοδευτική
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Α’Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Out – 1η αγωνιστική)
——————————————————
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 2η αγωνιστική)
——————————————————
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Χόρτο) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Α’Βοήθ.: Ηλιάδου Κασσιανή

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 2η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟ Καρτερών – ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Λευκοχωρίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off – 2η αγωνιστική)
——————————————————
Αργοναύτης Καλαμαριάς – ΑΣ Παπάδες
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Α’Βοήθ.: Μαστρογιάννης Κων.

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Γαρυπίδης, Μαυρίδης, Μπούρος, Σιάμης, Σταμάτης Ηλίας, Τουμπουλίδης.
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
11.00: Ουρσώφ, Ζησόπουλος, Ηλιάδου, Κεχαγιά.
17.00: Κεχαγιά, Μακρίδης, Παπαδήμος, Πολυπαθέλη, Σαριδάκης.

Περισσότερα Άρθρα