Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Παιδικά πρωταθλήματα: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (18/12)

Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΑΡΣΑΚΛΗ : –
Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ : –
Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ : –
Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ : –
Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : –
Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 3 – 0
Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΑΔΑ Α – ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ : –
Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ : 4 – 3
Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) : 0 – 2
Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. : –
Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 0 – 18
Κ13 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ : 4 – 1
Κ13 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ : –
Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ : 2 – 3
Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ : –
Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ : 2 – 2
Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ : –
Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ : –
Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ : 2 – 2
Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ Χ.Α.Ν.Θ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : –
Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ – ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : –
Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : –
Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΕΡΡΩΝ : 0 – 3
Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ : –
Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ : –
Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΙΟΝΙΑΣ : 2 – 2
Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) : 1 – 0
Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) : 2 – 1
Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 2 – 1
Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 4 – 2
Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 2 – 2
Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ : 7 – 1
Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ : –
Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ : 1 – 5
Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) – ΟΜΑΔΑ Α : –
Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ : 2 – 5
Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) : 2 – 3
Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ : 6 – 1
Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) : 0 – 3
Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο : –
Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 3 – 0
Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (2) : 3 – 6
Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ : –
Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ : 1 – 3
Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ : 3 – 0
Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : –
Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) – ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 3 – 0
Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ : –
Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ : 1 – 6
Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ – ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ : 0 – 3
Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ : 3 – 1
Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ : 1 – 4
Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ : –
Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ : –
Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – ΑΟ Ν. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : –
Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ. ΑΡΕΝΑ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ : 5 – 1
Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ : –
Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : –
Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1) – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ : 6 – 1
Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 : 2 – 4
Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ (1) – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) : 0 – 3
Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) – ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ : –
Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ : 0 – 3
Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 0 – 3
Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ : 8 – 1
Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) : 0 – 0
Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ : –
Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ : 3 – 4
Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ : –
Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ : –
Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 – ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ : –
Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ : 2 – 4
Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Α : –
Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΙΟΝΙΑΣ : –
Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : –
Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ : 0 – 6
Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 0 – 3
Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΑΔΑ Α – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : –
Κ16 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : –
Κ16 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΜΑΔΑ Α : –
Κ16 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : –
Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. – ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ : 0 – 1
Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ : –
Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ : 3 – 3
Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 1 – 6
Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΑΔΑ Α – ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ : –
Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ : 3 – 0
Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ – ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ : –
Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΟΜΑΔΑ Α : –
Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΣΤΕΡΙΑ : –
Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : –
Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ : 2 – 1
Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ : –
Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ : 0 – 2
Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ : 0 – 1
Κ17 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ : 3 – 1
Κ17 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 2 – 0
Κ17 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Α : –
Κ17 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 3 – 0
Κ17 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΑΔΑ Α – ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ : –
Κ17 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 2 – 1
Κ17 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 0 – 3
Κ17 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : –
Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ : 1 – 4
Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ : –
Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 6 – 0
Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ : 2 – 5

Περισσότερα Άρθρα