Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Παιδικά πρωταθλήματα ΕΠΣΜ: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου

Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 3 – 3
Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ : 0 – 9
Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΑΔΑ Α – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ : –
Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ : 0 – 16
Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ : 3 – 7
Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΡΟ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΕΡΡΩΝ : 1 – 5
Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 0 – 4
Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : –
Κ13 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 4 – 7
Κ13 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ : 1 – 3
Κ13 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 : 4 – 1
Κ13 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΑΔΑ Α – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ : –
Κ13 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ : –
Κ13 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ : 2 – 3
Κ13 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) : 4 – 4
Κ13 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Α : –
Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ – ΠΑΝΟΡΑΜΑ : –
Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ : 2 – 6
Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟΝΕ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ : 2 – 0
Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : –
Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : –
Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) : 0 – 5
Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ (2) – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) : 3 – 0
Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (2) : 5 – 1
Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ (1) : –
Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ : 8 – 3
Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ : –
Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΑΟ Ν.ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 3 – 4
Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ : 2 – 6
Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 4 – 1
Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ (2) – ΟΜΑΔΑ Α : –
Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ : –
Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : –
Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ – ΟΜΑΔΑ Α : –
Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 0 – 6
Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ : 8 – 2
Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΡΟ – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (2) : 6 – 1
Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ : 2 – 5
Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ (1) – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ : 4 – 1
Κ14 7ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 5 – 2
Κ14 7ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ : 4 – 7
Κ14 7ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (1) – ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 0 – 6
Κ14 7ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ – ΟΜΑΔΑ Α : –
Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) : –
Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΟΜΑΔΑ Α : –
Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ : 3 – 4
Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ (1) – ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ : 5 – 0
Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 : –
Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ : 7 – 7
Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ : 0 – 8
Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ : 1 – 2
Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ – ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ : 1 – 3
Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : –
Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 1 – 0
Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 7 – 1
Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ : 11 – 0
Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 5 – 2
Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΟΜΑΔΑ Α : –
Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΒΑΟ : 7 – 1
Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ : 5 – 4
Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ : 1 – 7
Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ : 2 – 6
Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 11 – 0
Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΑΔΑ Α – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : –
Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ : 4 – 0
Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΠΑΙΟΝΙΑΣ : 3 – 5
Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ : 2 – 3
Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ – ΟΜΑΔΑ Α : –
Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ : 6 – 0
Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ : 0 – 3
Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) : 1 – 2
Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – ΠΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 1 – 3
Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ : 0 – 0
Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ : 4 – 1
Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ.ΑΙΝΕΙΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ : 1 – 4
Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ – ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ : 6 – 1
Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟΝΕ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ : 1 – 0
Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ : –
Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : –
Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΑΔΑ Α – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : –
Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ : 2 – 0
Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ – ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 2 – 3
Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 : 4 – 2
Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ : –
Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ : 2 – 0
Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ : –
Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : 7 – 3
Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΡΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ : 4 – 2
Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ : 1 – 4
Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ : 2 – 6
Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 1 – 3
Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ : 4 – 1
Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ – ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ : 4 – 3
Κ16 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ : –
Κ16 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ : 0 – 6
Κ16 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ : 4 – 1
Κ16 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 0 – 0
Κ16 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ : 0 – 2
Κ16 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ : 3 – 3
Κ16 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΟΜΑΔΑ Α : –
Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ : 0 – 0
Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ : 2 – 4
Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ.ΑΙΝΕΙΑΣ : 2 – 3
Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) : –
Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ : –
Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ : 4 – 2
Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 3 – 0
Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 1 – 2
Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : 0 – 5
Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ : 0 – 2
Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΟΜΑΔΑ Α : –
Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ : –
Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΣ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 2 – 3
Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΟΜΑΔΑ Α : –
Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ : 1 – 2
Κ17 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 5 – 0
Κ17 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ – ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ : 3 – 3
Κ17 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ : 0 – 4
Κ17 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΑΔΑ Α – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : –
Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ : 0 – 3
Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ (1) : 2 – 3
Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : –
Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) : 4 – 1

Περισσότερα Άρθρα