Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΟΜΙΛΟΙ ΕΠΣΜ: Δείτε πως διαμορφώθηκαν οι όμιλοι σε όλες τις κατηγορίες

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Η συγκρότηση των ομίλων της Α1, A’, Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας της αγωνιστικής περιόδου 2020 – 2021

Από την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται η συγκρότηση των ομίλων της Α1, A’, Β’ και της Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας της αγωνιστικής περιόδου 2020 – 2021:

Α1 Ερασιτεχνική κατηγορία

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
2. ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
3. ΙΩΝΙΚΟΣ
4. ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
5. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑΣ
6. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
8. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
9. ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
10. ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
2. ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
3. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
4. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
5. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
6. ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
7. ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ
8. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
9. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
3. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
4. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
5. ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
6. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
7. ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
8. ΜΑΚΕΔΟΝΙKΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
9. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
10. ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
2. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
3. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
4. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
5. ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
6. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
7. ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
8. ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
9. ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
10. ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ

3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝ. ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
2. ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
3. ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
4. ΑΚΑΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
5. ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
6. ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
7. ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
8. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
9. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
10. ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ

4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
2. ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
3. ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ
4. ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
5. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
6. ΜΑΚΕΔΟΝΙΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
8. ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
9. ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
10. ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ

5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ
2. ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
3. ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360
4. ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
5. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
6. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
7. ΜΕΛΙΤΕΑΣ
8. ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
9. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
10. ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
2. ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
3. ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
4. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
6. ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ
8. ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
9. ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ

Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
2. ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
3. ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
4. ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
5. ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
6. ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
7. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
8. ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
9. ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ
10. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
11. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
2. ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
3. ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
4. ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΥ
5. ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
6. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
7. ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
8. ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
9. ΛΥΚΟΙ ΔΗΜ. Π. ΜΕΛΑ
10. ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
11 ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ

3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
2. ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
3. ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
4. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
5. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
6. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
7. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
8. ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
9. ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
10. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
11. ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ

4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
2. ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ
3. ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
4. ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
5. ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
6. ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ
7. ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ
8. ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
9. ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ

5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
2. ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
3. ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
4. ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
5. ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
6. ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
7. ΠΕΡΑ
8. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
9. ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
10. ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

6οΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
2. ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
3. ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
4. ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015
5. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
6. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
7. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
8. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ
9. ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
10. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Γ΄ Ερασιτεχνική κατηγορία
1οΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ
2. ΑΣ ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
3. ΕΥΟΣΜΟΣ 2006
4. ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ
5. ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
6. ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
7. ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
8. ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
9. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ
2. ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
3. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ
4. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
5. ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
6. ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΟΙΝΙΚΑ 2011
7. ΚΑΝΑΡΗΣ
8. ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
9. ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ
10. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ

3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – ΗΛΙΚΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 20 ΕΤΩΝ
1. ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014
2. ΑΣ ΝΕΩΝ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ
3. ΑΣΤΕΡΙΑ
4. ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ
5. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
6. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
7. ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926
8. ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ

Περισσότερα Άρθρα

Στη Νίκη Ευκαρπίας ο Γιώργος Σαββίδης!

Μετά τον επιθετικό Χαράλαμπο Ζυγκερίδη, η Νίκη Ευκαρπίας προχώρησε σε ακόμη μία κίνηση στη μεταγραφική περίοδο, ενισχύοντας αυτή τη φορά τη μεσαία