Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Οι πρωταθλητές όλων των ενώσεων, οι ημερομηνίες των μπαράζ και όλο το αγωνιστικό πρόγραμμα

Αναλυτικά οι πρωταθλητές των ΕΠΣ και το πρόγραμμα των οκτώ ομίλων:

1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ – Πανθρακικός
ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ – Άρης Πετεινού
ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ – Βύρων Καβάλας
ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ – Προσοτσάνη
ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ – Ηρακλής Αμμουδιάς Σερρών
ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Α΄ – Καμπανιακός

2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – ΑΟ Χανιώτης
ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Β΄ – Αναγέννηση Επανομής
ΕΠΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΠΑΟΚ Κρηστώνης
ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ – Εθνικός Γιαννιτσών
ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ – Αστέρας Τριποτάμου
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ – Σβορώνος
ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Μελιτέας Μελίτης

3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – Καστοριά 1980
ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ – Θύελλα Κατσικάς
ΕΠΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ – ΑΕ Νέας Σελεύκειας
ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Αστέρας Πετρίτη
ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ – ΑΕ Ξηροβουνίου
ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Απόλλων Πάργας
ΕΠΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ – Αναγέννηση Στάνου

4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – Μακεδονικός Φούφα
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – Πυρσός Γρεβενών
ΕΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – Διγενής Νεοχωρίου
ΕΠΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – Δωτιέας Αγιάς
ΕΠΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ – Πύρασος Νέας Αγχιάλου
ΕΠΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – Αστέρας Καρδίτσας
ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΑΟ Στυλίδας

5ος ΟΜΙΛΟΣ
ΕΠΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ – Παλληξουριακός
ΕΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ – ΑΟ Τσιλιβί
ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ – ΑΠΣ Πάτραι
ΕΠΣ ΗΛΕΙΑΣ – Πανηλειακός
ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ – Πανθουριακός
ΕΠΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ – Πανγυθεατικός
ΕΠΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ – Πανθυρεατικός

6ος ΟΜΙΛΟΣ
ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ – ΑΟ Χαλκίς
ΕΠΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ – Κυπάρισσος Αντίκυρας
ΕΠΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ – Αίολος Καρπενησίου
ΕΠΣ ΦΩΚΙΔΑΣ – Απόλλων Ευπαλίου
ΕΠΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ – Τενεάτης Αθικίων
ΕΠΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ – Παναργειακός
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Β΄ – ΑΟ Μοσχάτου

7ος ΟΜΙΛΟΣ
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ Β΄ – Άρης Πετρούπολης
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α΄ – Ελλάς Ποντίων
ΕΠΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – Βύζας Μεγάρων
ΕΠΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟ Τυμπακίου
ΕΠΣ ΧΑΝΙΩΝ – Απόλλων Αγ. Ιωάννη
ΕΠΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ – Νίκη Σητείας
ΕΠΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – Αστέρας Περάματος

8ος ΟΜΙΛΟΣ
ΕΠΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – Μαρκό
ΕΠΣ ΛΕΣΒΟΥ – Αετός Λουτρού
ΕΠΣ ΧΙΟΥ – Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου
ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ – Ελλάς Σύρου
ΕΠΣ ΣΑΜΟΥ – ΑΕ Βαθύλου/Πανσαμιακού
ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Ιάλυσος
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ Α΄ – Αγία Παρασκευή

Αναλυτικά οι αγωνιστικές (Υπάρχει η πιθανότητα της καθυστέρησης έναρξης για μία εβδομάδα):

1η αγωνιστική 08/05
2η αγωνιστική 11/05
3η αγωνιστική 15/05
4η αγωνιστική 22/05
5η αγωνιστική 25/05
6η αγωνιστική 29/05
7η αγωνιστική 05/06

1ος Όμιλος

1η αγωνιστική

Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης-Προσοτσάνη
Καμπανιακός-Άρης Πετεινού
Βύρων Καβάλας-Πανθρακικός
Ρεπό: Ηρακλής Αμμουδιάς

2η αγωνιστική

Πανθρακικός-Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
Άρης Πετεινού-Βύρων Καβάλας
Ηρακλής Αμμουδιάς-Καμπανιακός
Ρεπό: Προσοτσάνη

3η αγωνιστική

Βύρων Καβάλας-Καμπανιακός
Προσοτσάνη-Άρης Πετεινού
Ηρακλής Αμμουδιάς-Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
Ρεπό: Πανθρακικός

4η αγωνιστική

Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης-Άρης Πετεινού
Πανθρακικός-Ηρακλής Αμμουδιάς
Βύρων Καβάλας-Προσοτσάνη
Ρεπό: Καμπανιακός

5η αγωνιστική

Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης-Βύρων Καβάλας
Καμπανιακός-Πανθρακικός
Προσοτσάνη-Ηρακλής Αμμουδιάς
Ρεπό: Άρης Πετεινού

6η αγωνιστική

Προσοτσάνη-Καμπανιακός
Ηρακλής Αμμουδιάς-Βύρων Καβάλας
Άρης Πετεινού-Πανθρακικός
Ρεπό: Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης

7η αγωνιστική

Άρης Πετεινού-Ηρακλής Αμμουδιάς
Πανθρακικός-Προσοτσάνη
Καμπανιακός-Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
Ρεπό: Βύρων Καβάλας

2ος Όμιλος

1η αγωνιστική

ΠΑΟΚ Κρηστώνης-Αστέρας Τριποτάμου
Σβορώνος-Μελιτέας Μελίτης
Εθνικός Γιαννιτσών-Αναγέννηση Επανομής
Ρεπό: ΑΟ Χανιώτης

2η αγωνιστική

Αναγέννηση Επανομής-ΠΑΟΚ Κρηστώνης
Μελιτέας Μελίτης-Εθνικός Γιαννιτσών
ΑΟ Χανιώτης-Σβορώνος
Ρεπό: Αστέρας Τριποτάμου

3η αγωνιστική

Εθνικός Γιαννιτσών-Σβορώνος
Αστέρας Τριποτάμου-Μελιτέας Μελίτης
ΑΟ Χανιώτης-ΠΑΟΚ Κρηστώνης
Ρεπό: Αναγέννηση Επανομής

4η αγωνιστική

ΠΑΟΚ Κρηστώνης-Μελιτέας Μελίτης
Αναγέννηση Επανομής-ΑΟ Χανιώτης
Εθνικός Γιαννιτσών-Αστέρας Τριποτάμου
Ρεπό: Σβορώνος

5η αγωνιστική

ΠΑΟΚ Κρηστώνης-Εθνικός Γιαννιτσών
Σβορώνος-Αναγέννηση Επανομής
Αστέρας Τριποτάμου-ΑΟ Χανιώτης
Ρεπό: Μελιτέας Μελίτης

6η αγωνιστική

Αστέρας Τριποτάμου-Σβορώνος
ΑΟ Χανιώτης-Εθνικός Γιαννιτσών
Μελιτέας Μελίτης-Αναγέννηση Επανομής
Ρεπό: ΠΑΟΚ Κρηστώνης

7η αγωνιστική

Μελιτέας Μελίτης-ΑΟ Χανιώτης
Αναγέννηση Επανομής-Αστέρας Τριποτάμου
Σβορώνος-ΠΑΟΚ Κρηστώνης
Ρεπό: Εθνικός Γιαννιτσών

3ος Όμιλος

1η αγωνιστική

ΑΕ Ξηροβουνίου-Αναγέννηση Στάνου
Καστοριά 1980-Αστέρας Πετριτή
ΑΕ Νέας Σελεύκειας-Θύελλα Κατσικάς
Ρεπό: Απόλλων Πάργας

2η αγωνιστική

Θύελλα Κατσικάς-ΑΕ Ξηροβουνίου
Αστέρας Πετριτή-ΑΕ Νέας Σελεύκειας
Απόλλων Πάργας-Καστοριά 1980
Ρεπό: Αναγέννηση Στάνου

3η αγωνιστική

ΑΕ Νέας Σελεύκειας-Καστοριά 1980
Αναγέννηση Στάνου-Αστέρας Πετριτή
Απόλλων Πάργας-ΑΕ Ξηροβουνίου
Ρεπό: Θύελλα Κατσικάς

4η αγωνιστική

ΑΕ Ξηροβουνίου-Αστέρας Πετριτή
Θύελλα Κατσικάς-Απόλλων Πάργας
ΑΕ Νέας Σελεύκειας-Αναγέννηση Στάνου
Ρεπό: Καστοριά 1980

5η αγωνιστική

ΑΕ Ξηροβουνίου-ΑΕ Νέας Σελεύκειας
Καστοριά 1980-Θύελλα Κατσικάς
Αναγέννηση Στάνου-Απόλλων Πάργας
Ρεπό: Αστέρας Πετριτή

6η αγωνιστική

Αναγέννηση Στάνου-Καστοριά 1980
Απόλλων Πάργας-ΑΕ Νέας Σελεύκειας
Αστέρας Πετριτή-Θύελλα Κατσικάς
Ρεπό: ΑΕ Ξηροβουνίου

7η αγωνιστική

Αστέρας Πετριτή-Απόλλων Πάργας
Θύελλα Κατσικάς-Αναγέννηση Στάνου
Καστοριά 1980-ΑΕ Ξηροβουνίου
Ρεπό: ΑΕ Νέας Σελεύκειας

4ος Όμιλος

1η αγωνιστική

Πύρασος Νέας Αγχιάλου-Πυρσός Γρεβενών
Δωτιέας Αγιάς-Διγενής Νεοχωρίου
Μακεδονικός Φούφα-Αστέρας Καρδίτσας
Ρεπό: ΑΟ Στυλίδας

2η αγωνιστική

Αστέρας Καρδίτσας-Πύρασος Νέας Αγχιάλου
Διγενής Νεοχωρίου-Μακεδονικός Φούφα
ΑΟ Στυλίδας-Δωτιέας Αγιάς
Ρεπό: Πυρσός Γρεβενών

3η αγωνιστική

Μακεδονικός Φούφα-Δωτιέας Αγιάς
Πυρσός Γρεβενών-Διγενής Νεοχωρίου
ΑΟ Στυλίδας-Πύρασος Νέας Αγχιάλου
Ρεπό: Αστέρας Καρδίτσας

4η αγωνιστική

Πύρασος Νέας Αγχιάλου-Διγενής Νεοχωρίου
Αστέρας Καρδίτσας-ΑΟ Στυλίδας
Μακεδονικός Φούφα-Πυρσός Γρεβενών
Ρεπό: Δωτιέας Αγιάς

5η αγωνιστική

Πύρασος Νέας Αγχιάλου-Μακεδονικός Φούφα
Δωτιέας Αγιάς-Αστέρας Καρδίτσας
Πυρσός Γρεβενών-ΑΟ Στυλίδας
Ρεπό: Διγενής Νεοχωρίου

6η αγωνιστική

Πυρσός Γρεβενών-Δωτιέας Αγιάς
ΑΟ Στυλίδας-Μακεδονικός Φούφα
Διγενής Νεοχωρίου-Αστέρας Καρδίτσας
Ρεπό: Πύρασος Νέας Αγχιάλου

7η αγωνιστική

Διγενής Νεοχωρίου-ΑΟ Στυλίδας
Αστέρας Καρδίτσας-Πυρσός Γρεβενών
Δωτιέας Αγιάς-Πύρασος Νέας Αγχιάλου
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

5ος Όμιλος

1η αγωνιστική

ΑΠΣ Πάτραι-Πανθυρεατικός
Παλληξουριακός-Πανγυθεατικός
Πανηλειακός-ΑΟ Τσιλιβί
Ρεπό: Πανθουριακός

2η αγωνιστική

ΑΟ Τσιλιβί-ΑΠΣ Πάτραι
Πανγυθεατικός-Πανηλειακός
Πανθουριακός-Παλληξουριακός
Ρεπό: Πανθυρεατικός

3η αγωνιστική

Πανηλειακός-Παλληξουριακός
Πανθυρεατικός-Πανγυθεατικός
Πανθουριακός-ΑΠΣ Πάτραι
Ρεπό: ΑΟ Τσιλιβί

4η αγωνιστική

ΑΠΣ Πάτραι-Πανγυθεατικός
ΑΟ Τσιλιβί-Πανθουριακός
Πανηλειακός-Πανθυρεατικός
Ρεπό: Παλληξουριακός

5η αγωνιστική

ΑΠΣ Πάτραι-Πανηλειακός
Παλληξουριακός-ΑΟ Τσιλιβί
Πανθυρεατικός-Πανθουριακός
Ρεπό: Πανγυθεατικός

6η αγωνιστική

ΕΠΣ Αρκαρδίας-Παλληξουριακός
Πανθουριακός-Πανηλειακός
Πανγυθεατικός-ΑΟ Τσιλιβί
Ρεπό: ΑΠΣ Πάτραι

7η αγωνιστική

Πανγυθεατικός-Πανθουριακός
ΑΟ Τσιλιβί-Πανθυρεατικός
Παλληξουριακός-ΑΠΣ Πάτραι
Ρεπό: Πανηλειακός

6ος Όμιλος

1η αγωνιστική

Κυπάρισσος Αντίκυρας-Παναργειακός
Τενεάτης Αθικίων-ΑΟ Μοσχάτου
Αίολος-ΑΟ Χαλκίς
Ρεπό: Απόλλων Ευπαλίου

2η αγωνιστική

ΑΟ Χαλκίς-Κυπάρισσος Αντίκυρας
ΑΟ Μοσχάτου-Αίολος
Απόλλων Ευπαλίου-Τενεάτης Αθικίων
Ρεπό: Παναργειακός

3η αγωνιστική

Αίολος-Τενεάτης Αθικίων
Παναργειακός-ΑΟ Μοσχάτου
Απόλλων Ευπαλίου-Κυπάρισσος Αντίκυρας
Ρεπό: ΑΟ Χαλκίς

4η αγωνιστική

Κυπάρισσος Αντίκυρας-ΑΟ Μοσχάτου
ΑΟ Χαλκίς-Απόλλων Ευπαλίου
Αίολος-Παναργειακός
Ρεπό: Τενεάτης Αθικίων

5η αγωνιστική

Κυπάρισσος Αντίκυρας-Αίολος
Τενεάτης Αθικίων-ΑΟ Χαλκίς
Παναργειακός-Απόλλων Ευπαλίου
Ρεπό: ΑΟ Μοσχάτου

6η αγωνιστική

Παναργειακός-Τενεάτης Αθικίων
Απόλλων Ευπαλίου-Αίολος
ΑΟ Μοσχάτου-ΑΟ Χαλκίς
Ρεπό: Κυπάρισσος Αντίκυρας

7η αγωνιστική

ΑΟ Μοσχάτου-Απόλλων Ευπαλίου
ΑΟ Χαλκίς-Παναργειακός
Τενεάτης Αθικίων-Κυπάρισσος Αντίκυρας
Ρεπό: Αίολος

7ος Όμιλος

1η αγωνιστική

Βύζας Μεγάρων-Άρης Πετρούπολης
Ελλάς Ποντίων-Αστέρας Περάματος
Νίκη Σητείας-ΑΟ Τυμπακίου
Ρεπό: Απόλλων Αγ. Ιωάννη

2η αγωνιστική

ΑΟ Τυμπακίου-Βύζας Μεγάρων
Αστέρας Περάματος-Νίκη Σητείας
Απόλλων Αγ. Ιωάννη-Ελλάς Ποντίων
Ρεπό: Άρης Πετρούπολης

3η αγωνιστική

Νίκη Σητείας-Ελλάς Ποντίων
Άρης Πετρούπολης-Αστέρας Περάματος
Απόλλων Αγ. Ιωάννη-Βύζας Μεγάρων
Ρεπό: ΑΟ Τυμπακίου

4η αγωνιστική

Βύζας Μεγάρων-Αστέρας Περάματος
ΑΟ Τυμπακίου-Απόλλων Αγ. Ιωάννη
Νίκη Σητείας-Άρης Πετρούπολης
Ρεπό: Ελλάς Ποντίων

5η αγωνιστική

Βύζας Μεγάρων-Νίκη Σητείας
Ελλάς Ποντίων-ΑΟ Τυμπακίου
Άρης Πετρούπολης-Απόλλων Αγ. Ιωάννη
Ρεπό: Αστέρας Περάματος

6η αγωνιστική

Άρης Πετρούπολης-Ελλάς Ποντίων
Απόλλων Αγ. Ιωάννη-Νίκη Σητείας
Αστέρας Περάματος-ΑΟ Τυμπακίου
Ρεπό: Βύζας Μεγάρων

7η αγωνιστική

Αστέρας Περάματος-Απόλλων Αγ. Ιωάννη
ΑΟ Τυμπακίου-Άρης Πετρούπολης
Ελλάς Ποντίων-Βύζας Μεγάρων
Ρεπό: Νίκη Σητείας

8ος Όμιλος

1η αγωνιστική

Μαρκό-Αγία Παρασκευή
Αετός Λουτρού-ΑΕ Βαθύλου
Ελλάς Σύρου-Ιάλυσος
Ρεπό: Ατρόμητος Αγ. Γεωργίου

2η αγωνιστική

Ιάλυσος-Μαρκό
ΑΕ Βαθύλου-Ελλάς Σύρου
Ατρόμητος Αγ. Γεωργίου-Αετός Λουτρού
Ρεπό: Αγία Παρασκευή

3η αγωνιστική

Ελλάς Σύρου-Αετός Λουτρού
Αγία Παρασκευή-ΑΕ Βαθύλου
Ατρόμητος Αγ. Γεωργίου-Μαρκό
Ρεπό: Ιάλυσος

4η αγωνιστική

Μαρκό-ΑΕ Βαθύλου
Ιάλυσος-Ατρόμητος Αγ. Γεωργίου
Ελλάς Σύρου-Αγία Παρασκευή
Ρεπό: Αετός Λουτρού

5η αγωνιστική

Μαρκό-Ελλάς Σύρου
Αετός Λουτρού-Ιάλυσος
Αγία Παρασκευή-Ατρόμητος Αγ. Γεωργίου
Ρεπό: ΑΕ Βαθύλου

6η αγωνιστική

Αγία Παρασκευή-Αετός Λουτρού
Ατρόμητος Αγ. Γεωργίου-Ελλάς Σύρου
ΑΕ Βαθύλου-Ιάλυσος
Ρεπό: Μαρκό

7η αγωνιστική

ΑΕ Βαθύλου-Ατρόμητος Αγ. Γεωργίου
Ιάλυσος-Αγία Παρασκευή
Αετός Λουτρού-Μαρκό
Ρεπό: Ελλάς Σύρου

Περισσότερα Άρθρα

Καταστροφές στο γήπεδο της Ελεούσας!

Σοβαρές ζημιές υπέστη το γήπεδο της Ελεούσας μετά τη πρόσφατη κακοκαιρία και τη δυνατή βροχόπτωση που έπεσε στην ευρύτερη περιοχή.

Η νέα ομάδα του Μανώλη Λαφτσίδη!

Μπορεί να βρίσκεται στην ΑΕ Ευόσμου ως τεχνικός διευθυντής ωστόσο η αγάπη του για το ποδόσφαιρο τον κρατάει ακόμα μέσα στους αγωνιστικούς