Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Οι διαιτητές των μπαράζ ανόδου στην Γ’ Εθνική (15/05/22).

Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι διαιτητές, Βοηθοί Διαιτησίας και Παρατηρητές των αγώνων Μπαράζ Ανόδου Πρωταθλητριών ΕΠΣ (3η Αγωνιστική).

1ος Όμιλος

  • 15/05/2022 17:00 Δ.Σ.ΚΑΒΑΛΑΣ ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ (ΚΑΒΑΛΑΣ) ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΔΡΑΓΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΖΙΓΚΕΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΄ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  • 15/05/2022 16:00 ΔΗΜ. ΣΤ.ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ “Γ. ΜΑΚΡΗΣ” (ΔΡΑΜΑΣ) ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΓΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΓΟΥΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΜΠΕΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  • 15/05/2022 16:00 ΓΗΠ.ΑΜΜΟΥΔΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ) ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΜΟΥΔΙΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

2ος Όμιλος

  • 15/05/2022 16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (ΠΕΛΛΑΣ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΤΖΑΜΟΣ ΔΗΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΤΣΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • 15/05/2022 16:00 ΔΗΜ. ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ (ΗΜΑΘΙΑΣ) ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ ΧΑΨΑΣ ΗΛΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΡΡΩΝ ΚΡΥΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  •  15/05/2022 16:00 ΓΗΠ. ΠΟΔ. Νέας Τρίγλιας (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ) ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΟΣ ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΔΕΔΟΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΓΚΟΓΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

3ος Όμιλος

  • 15/05/2022 15:00 ΓΗΠ. ΠΟΔ. ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ (ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ) ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ ΑΕ Α.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΔΟΥΜΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΠΑΝΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • 15/05/2022 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΧΑΪΑΣ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΪΑΣ ΦΙΤΣΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
  • 15/05/2022 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΠΑΡΓΑΣ ΒΑΣΙΛΑ (ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ) ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΕ ΞΗΡΟΒΟΥΝΙΟΥ ΑΡΤΑΣ ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΛΙΑΜΙΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΜΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

4ος Όμιλος

  • 15/05/2022 16:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. “ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ” ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (ΚΟΖΑΝΗΣ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑΣ ΔΩΤΙΕΥΣ ΑΓΙΑΣ ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  • 15/05/2022 16:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΩΝ) ΦΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Ο ΠΥΡΣΟΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΝΕΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΣΗΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • 15/05/2022 16:00 ΔΑΚ ΣΤΥΛΙΔΑΣ (ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ) ΣΤΥΛΙΣ ΠΥΡΑΣΟΣ Ν.ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ

5ος Όμιλος

  • 15/05/2022 16:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔ. ΠΥΡΓΟΥ (ΗΛΕΙΑΣ) ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ ΚΕΦΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΙΕΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΛΑΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΧΑΪΑΣ
  • 15/05/2022 16:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΣΤΡΟΥΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ) ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΑΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  • 15/05/2022 16:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ) ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΜΕΣΣΗΝ. ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΡΑΦΑΗΛ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΓΚΟΥΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

6ος Όμιλος

  • 15/05/2022 16:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ (ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ) ΑΙΟΛΟΣ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑ ΤΕΝΕΑΤΗΣ ΑΘΙΚΙΩΝ ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΔΟΔΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
  • 15/05/2022 16:00 Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ) ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΑΦΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΑΡΑΠΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • 15/05/2022 16:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ (ΦΩΚΙΔΑΣ) ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ ΑΟ ΑΝΤΙΚ. ΚΥΠΑΡΙΣΟΣ ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΡΑΟΥΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΙΟΥ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

7ος Όμιλος

  • 15/05/2022 15:00 ΣΗΤΕΙΑ (ΛΑΣΙΘΙΟΥ) ΝΙΚΗ ΣΗΤΕΙΑΣ ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΟΡΩΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • 15/05/2022 16:00 ΔΗΜ.ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ) ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΞΟΥΡΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΙΔΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΜΟΥ ΚΩΣΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

8ος Όμιλος

  • 15/05/2022 16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΔΑΣ (ΧΑΝΙΩΝ) ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΝΙΩΝ ΒΥΖΑΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  • 15/05/2022 16:00 Β΄ΓΗΠ. ΑΛΚΥΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ) ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΒΑΘΥΛΛΟ ΠΑΝΣΑΜΙΑΚΟ ΖΙΟΥΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΜ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  •  15/05/2022 16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ (ΧΙΟΥ) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟ ΜΑΡΚΟ ΛΑΘΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΡΑΚΕΛΕΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΙΟΥ
  • 16/05/2022 17:00 ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣΕ.Π.Σ.Κ. (ΚΥΚΛΑΔΩΝ) ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ ΛΕΣΒΟΥ ΑΛΙΑΓΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

Περισσότερα Άρθρα