Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Οι αγωνιστικές των πρωταθλημάτων υποδομών

Πραγματοποιήθηκαν οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων υποδομών της ΕΠΣ Μακεδονίας για την αγωνιστική περίοδο 2021-22. Αναλυτικά οι αγωνιστικές του 1ου γύρου:

Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – Μπέμπηδες 2000: –

ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ – Ποσειδώνας Καλαμαριάς: –

ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) – Απόλλων Καλαμαριάς: –

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΠΑΟ Διοικητηρίου: –

2η αγωνιστική
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: –

Μπέμπηδες 2000 – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2): –

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Απόλλων Καλαμαριάς: –

3η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2): –

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ: –

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μπέμπηδες 2000: –

Απόλλων Καλαμαριάς – Ποσειδώνας Καλαμαριάς: –

4η αγωνιστική
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: –

ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) – ΠΑΟ Διοικητηρίου: –

ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ – Απόλλων Καλαμαριάς: –

Μπέμπηδες 2000 – Ποσειδώνας Καλαμαριάς: –

5η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – ΠΑΟ Διοικητηρίου: –

Απόλλων Καλαμαριάς – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2): –

Μπέμπηδες 2000 – ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ: –

6η αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: –

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Ποσειδώνας Καλαμαριάς: –

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μπέμπηδες 2000: –

ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) – ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ: –

7η αγωνιστική
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: –

Μπέμπηδες 2000 – Απόλλων Καλαμαριάς: –

ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ – ΠΑΟ Διοικητηρίου: –

ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –

Κ13 3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Αίολος Ευόσμου 2014 – Εθνικός Σοχού: –

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ – Μακεδονικός: –

ΟΜΑΔΑ Α – Πρωτέας Ευόσμου: –

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ – ΑΜΣ Νικόπολη: –

2η αγωνιστική
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ – Αίολος Ευόσμου 2014: –

Εθνικός Σοχού – ΟΜΑΔΑ Α: –

Μακεδονικός – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ: –

ΑΜΣ Νικόπολη – Πρωτέας Ευόσμου: –

3η αγωνιστική
Αίολος Ευόσμου 2014 – ΟΜΑΔΑ Α: –

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ: –

ΑΜΣ Νικόπολη – Εθνικός Σοχού: –

Πρωτέας Ευόσμου – Μακεδονικός: –

4η αγωνιστική
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ – Αίολος Ευόσμου 2014: –

ΟΜΑΔΑ Α – ΑΜΣ Νικόπολη: –

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ – Πρωτέας Ευόσμου: –

Εθνικός Σοχού – Μακεδονικός: –

5η αγωνιστική
Αίολος Ευόσμου 2014 – ΑΜΣ Νικόπολη: –

Πρωτέας Ευόσμου – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ: –

Μακεδονικός – ΟΜΑΔΑ Α: –

Εθνικός Σοχού – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ: –

6η αγωνιστική
Πρωτέας Ευόσμου – Αίολος Ευόσμου 2014: –

ΑΜΣ Νικόπολη – Μακεδονικός: –

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ – Εθνικός Σοχού: –

ΟΜΑΔΑ Α – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ: –

7η αγωνιστική
Μακεδονικός – Αίολος Ευόσμου 2014: –

Εθνικός Σοχού – Πρωτέας Ευόσμου: –

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ – ΑΜΣ Νικόπολη: –

ΟΜΑΔΑ Α – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ: –

Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ: –

Ακαδημίες Μίκρας – Φίλιππος Θέρμης: –

ΟΜΑΔΑ Α – Αστέρας Ραιδεστού: –

2η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ.: –

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Ακαδημίες Μίκρας: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ – ΟΜΑΔΑ Α: –

Αστέρας Ραιδεστού – Φίλιππος Θέρμης: –

3η αγωνιστική
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. – Ακαδημίες Μίκρας: –

ΟΜΑΔΑ Α – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ: –

Αστέρας Ραιδεστού – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

Φίλιππος Θέρμης – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ: –

4η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Α – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ.: –

Ακαδημίες Μίκρας – Αστέρας Ραιδεστού: –

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ – Φίλιππος Θέρμης: –

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ: –

5η αγωνιστική
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. – Αστέρας Ραιδεστού: –

Φίλιππος Θέρμης – ΟΜΑΔΑ Α: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ – Ακαδημίες Μίκρας: –

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ: –

6η αγωνιστική
Φίλιππος Θέρμης – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ.: –

Αστέρας Ραιδεστού – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ: –

ΟΜΑΔΑ Α – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

Ακαδημίες Μίκρας – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ: –

7η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ.: –

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Φίλιππος Θέρμης: –

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ – Αστέρας Ραιδεστού: –

Ακαδημίες Μίκρας – ΟΜΑΔΑ Α: –

Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Χ.Α.Ν.Θ. – ΟΜΑΔΑ Α: –

Απόλλων Καλαμαριάς – Μακεδόνες: –

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – Αγιος Νικόλαος: –

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ: –

2η αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς – Χ.Α.Ν.Θ.: –

ΟΜΑΔΑ Α – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2): –

Μακεδόνες – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη: –

ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – Αγιος Νικόλαος: –

3η αγωνιστική
Χ.Α.Ν.Θ. – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2): –

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Απόλλων Καλαμαριάς: –

ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΟΜΑΔΑ Α: –

Αγιος Νικόλαος – Μακεδόνες: –

4η αγωνιστική
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Χ.Α.Ν.Θ.: –

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ: –

Απόλλων Καλαμαριάς – Αγιος Νικόλαος: –

ΟΜΑΔΑ Α – Μακεδόνες: –

5η αγωνιστική
Χ.Α.Ν.Θ. – ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ: –

Αγιος Νικόλαος – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη: –

Μακεδόνες – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2): –

ΟΜΑΔΑ Α – Απόλλων Καλαμαριάς: –

6η αγωνιστική
Αγιος Νικόλαος – Χ.Α.Ν.Θ.: –

ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – Μακεδόνες: –

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – ΟΜΑΔΑ Α: –

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – Απόλλων Καλαμαριάς: –

7η αγωνιστική
Μακεδόνες – Χ.Α.Ν.Θ.: –

ΟΜΑΔΑ Α – Αγιος Νικόλαος: –

Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ: –

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη: –

Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΟΜΑΔΑ Α : –

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – Ελπίδες Συκεών: –

ΑΟ Σούτερς – Εθνικός Πυλαίας: –

Πρωταθλητές Πεύκων – ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΕΡΡΩΝ: –

2η αγωνιστική
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: –

ΟΜΑΔΑ Α – ΑΟ Σούτερς: –

Ελπίδες Συκεών – Πρωταθλητές Πεύκων: –

ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΕΡΡΩΝ – Εθνικός Πυλαίας: –

3η αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΟ Σούτερς: –

Πρωταθλητές Πεύκων – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ: –

ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΕΡΡΩΝ – ΟΜΑΔΑ Α : –

Εθνικός Πυλαίας – Ελπίδες Συκεών: –

4η αγωνιστική
Πρωταθλητές Πεύκων – ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: –

ΑΟ Σούτερς – ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΕΡΡΩΝ: –

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – Εθνικός Πυλαίας: –

ΟΜΑΔΑ Α – Ελπίδες Συκεών: –

5η αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΕΡΡΩΝ: –

Εθνικός Πυλαίας – Πρωταθλητές Πεύκων: –

Ελπίδες Συκεών – ΑΟ Σούτερς: –

ΟΜΑΔΑ Α – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ: –

6η αγωνιστική
Εθνικός Πυλαίας – ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: –

ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΕΡΡΩΝ – Ελπίδες Συκεών: –

Πρωταθλητές Πεύκων – ΟΜΑΔΑ Α : –

ΑΟ Σούτερς – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ: –

7η αγωνιστική
Ελπίδες Συκεών – ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: –

ΟΜΑΔΑ Α – Εθνικός Πυλαίας: –

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΕΡΡΩΝ: –

ΑΟ Σούτερς – Πρωταθλητές Πεύκων: –

Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Αίολος Ευόσμου 2014 – ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΙΟΝΙΑΣ: –

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΕ Ευόσμου: –

ΠΑΟ Κουφαλίων – Κανονιέρηδες: –

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – Μπέμπηδες Ιωνίας: –

2η αγωνιστική
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – Αίολος Ευόσμου 2014: –

ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΙΟΝΙΑΣ – ΠΑΟ Κουφαλίων: –

ΑΕ Ευόσμου – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2): –

Μπέμπηδες Ιωνίας – Κανονιέρηδες: –

3η αγωνιστική
Αίολος Ευόσμου 2014 – ΠΑΟ Κουφαλίων: –

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: –

Μπέμπηδες Ιωνίας – ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΙΟΝΙΑΣ: –

Κανονιέρηδες – ΑΕ Ευόσμου: –

4η αγωνιστική
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – Αίολος Ευόσμου 2014: –

ΠΑΟ Κουφαλίων – Μπέμπηδες Ιωνίας: –

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – Κανονιέρηδες: –

ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΙΟΝΙΑΣ – ΑΕ Ευόσμου: –

5η αγωνιστική
Αίολος Ευόσμου 2014 – Μπέμπηδες Ιωνίας: –

Κανονιέρηδες – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2): –

ΑΕ Ευόσμου – ΠΑΟ Κουφαλίων: –

ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΙΟΝΙΑΣ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: –

6η αγωνιστική
Κανονιέρηδες – Αίολος Ευόσμου 2014: –

Μπέμπηδες Ιωνίας – ΑΕ Ευόσμου: –

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΙΟΝΙΑΣ: –

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: –

7η αγωνιστική
ΑΕ Ευόσμου – Αίολος Ευόσμου 2014: –

ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΙΟΝΙΑΣ – Κανονιέρηδες: –

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – Μπέμπηδες Ιωνίας: –

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2): –

Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2): –

Πρωτέας Ευόσμου – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1): –

ΠΑΟΚ Σταυρού – ΠΟ Ξηροκρήνης: –

Νίκη Ευκαρπίας – ΑΜΣ Νικόπολη: –

2η αγωνιστική
Πρωτέας Ευόσμου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου: –

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) – ΠΑΟΚ Σταυρού: –

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – Νίκη Ευκαρπίας: –

ΑΜΣ Νικόπολη – ΠΟ Ξηροκρήνης: –

3η αγωνιστική
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΠΑΟΚ Σταυρού: –

Νίκη Ευκαρπίας – Πρωτέας Ευόσμου: –

ΑΜΣ Νικόπολη – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2): –

ΠΟ Ξηροκρήνης – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1): –

4η αγωνιστική
Νίκη Ευκαρπίας – Κεραυνός Ωραιοκάστρου: –

ΠΑΟΚ Σταυρού – ΑΜΣ Νικόπολη: –

Πρωτέας Ευόσμου – ΠΟ Ξηροκρήνης: –

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1): –

5η αγωνιστική
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΑΜΣ Νικόπολη: –

ΠΟ Ξηροκρήνης – Νίκη Ευκαρπίας: –

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – ΠΑΟΚ Σταυρού: –

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) – Πρωτέας Ευόσμου: –

6η αγωνιστική
ΠΟ Ξηροκρήνης – Κεραυνός Ωραιοκάστρου: –

ΑΜΣ Νικόπολη – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1): –

Νίκη Ευκαρπίας – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2): –

ΠΑΟΚ Σταυρού – Πρωτέας Ευόσμου: –

7η αγωνιστική
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – Κεραυνός Ωραιοκάστρου: –

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) – ΠΟ Ξηροκρήνης: –

Πρωτέας Ευόσμου – ΑΜΣ Νικόπολη: –

ΠΑΟΚ Σταυρού – Νίκη Ευκαρπίας: –

Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – Φίλιππος Παλαιοκάστρου: –

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ – Ομόνοια Σταυρούπολης: –

ΑΣ Ουράνιοι – ΑΕ Ρετζικίου: –

ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ: –

2η αγωνιστική
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ: –

Φίλιππος Παλαιοκάστρου – ΑΣ Ουράνιοι: –

Ομόνοια Σταυρούπολης – ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ: –

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΑΕ Ρετζικίου: –

3η αγωνιστική
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΣ Ουράνιοι: –

ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ: –

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – Φίλιππος Παλαιοκάστρου: –

ΑΕ Ρετζικίου – Ομόνοια Σταυρούπολης: –

4η αγωνιστική
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ: –

ΑΣ Ουράνιοι – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ: –

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ – ΑΕ Ρετζικίου: –

Φίλιππος Παλαιοκάστρου – Ομόνοια Σταυρούπολης: –

5η αγωνιστική
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ: –

ΑΕ Ρετζικίου – ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ: –

Ομόνοια Σταυρούπολης – ΑΣ Ουράνιοι: –

Φίλιππος Παλαιοκάστρου – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ: –

6η αγωνιστική
ΑΕ Ρετζικίου – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ: –

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – Ομόνοια Σταυρούπολης: –

ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ – Φίλιππος Παλαιοκάστρου: –

ΑΣ Ουράνιοι – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ: –

7η αγωνιστική
Ομόνοια Σταυρούπολης – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ: –

Φίλιππος Παλαιοκάστρου – ΑΕ Ρετζικίου: –

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ: –

ΑΣ Ουράνιοι – ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ: –

Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

1η αγωνιστική
Μακεδονικός – ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) – ΟΜΑΔΑ Α: –

ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.: –

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

2η αγωνιστική
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) – Μακεδονικός: –

ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

ΟΜΑΔΑ Α – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1): –

ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.: –

3η αγωνιστική
Μακεδονικός – ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1): –

ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. – ΟΜΑΔΑ Α: –

4η αγωνιστική
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) – Μακεδονικός: –

ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.: –

ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΟΜΑΔΑ Α: –

5η αγωνιστική
Μακεδονικός – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1): –

ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1): –

6η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. – Μακεδονικός: –

ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΟΜΑΔΑ Α: –

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) – ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –

ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1): –

7η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Α – Μακεδονικός: –

ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.: –

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1): –

Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΑΟ Καρδίας – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015: –

Απόλλων Καλαμαριάς – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2): –

Ακαδημίες Μίκρας – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2): –

Αετός Βασιλικών – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ: –

2η αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΟ Καρδίας: –

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 – Ακαδημίες Μίκρας: –

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – Αετός Βασιλικών: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2): –

3η αγωνιστική
ΑΟ Καρδίας – Ακαδημίες Μίκρας: –

Αετός Βασιλικών – Απόλλων Καλαμαριάς: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015: –

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2): –

4η αγωνιστική
Αετός Βασιλικών – ΑΟ Καρδίας: –

Ακαδημίες Μίκρας – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ: –

Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2): –

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2): –

5η αγωνιστική
ΑΟ Καρδίας – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ: –

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) – Αετός Βασιλικών: –

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – Ακαδημίες Μίκρας: –

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 – Απόλλων Καλαμαριάς: –

6η αγωνιστική
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) – ΑΟ Καρδίας: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2): –

Αετός Βασιλικών – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015: –

Ακαδημίες Μίκρας – Απόλλων Καλαμαριάς: –

7η αγωνιστική
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – ΑΟ Καρδίας: –

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2): –

Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ: –

Ακαδημίες Μίκρας – Αετός Βασιλικών: –

Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ: –

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (2): –

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): –

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – Αστέρας Ραιδεστού: –

2η αγωνιστική
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Αχιλλέας Τριανδρίας: –

ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ: –

ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (2) – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ: –

Αστέρας Ραιδεστού – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): –

3η αγωνιστική
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ: –

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

Αστέρας Ραιδεστού – ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ: –

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (2): –

4η αγωνιστική
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – Αχιλλέας Τριανδρίας: –

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – Αστέρας Ραιδεστού: –

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): –

ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (2): –

5η αγωνιστική
Αχιλλέας Τριανδρίας – Αστέρας Ραιδεστού: –

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ: –

ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (2) – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ: –

ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

6η αγωνιστική
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – Αχιλλέας Τριανδρίας: –

Αστέρας Ραιδεστού – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (2): –

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ: –

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

7η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (2) – Αχιλλέας Τριανδρίας: –

ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): –

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Αστέρας Ραιδεστού: –

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ: –

Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Κισσός Χορτιάτη – ΑΕ Φιλύρου: –

ΑΕ Πυλαίας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –

ΑΟ Σούτερς – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1): –

Ακρίτες Συκεών – Δόξα Ρετζικίου: –

2η αγωνιστική
ΑΕ Πυλαίας – Κισσός Χορτιάτη: –

ΑΕ Φιλύρου – ΑΟ Σούτερς: –

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ακρίτες Συκεών: –

Δόξα Ρετζικίου – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1): –

3η αγωνιστική
Κισσός Χορτιάτη – ΑΟ Σούτερς: –

Ακρίτες Συκεών – ΑΕ Πυλαίας: –

Δόξα Ρετζικίου – ΑΕ Φιλύρου: –

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –

4η αγωνιστική
Ακρίτες Συκεών – Κισσός Χορτιάτη: –

ΑΟ Σούτερς – Δόξα Ρετζικίου: –

ΑΕ Πυλαίας – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1): –

ΑΕ Φιλύρου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –

5η αγωνιστική
Κισσός Χορτιάτη – Δόξα Ρετζικίου: –

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) – Ακρίτες Συκεών: –

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΟ Σούτερς: –

ΑΕ Φιλύρου – ΑΕ Πυλαίας: –

6η αγωνιστική
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) – Κισσός Χορτιάτη: –

Δόξα Ρετζικίου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –

Ακρίτες Συκεών – ΑΕ Φιλύρου: –

ΑΟ Σούτερς – ΑΕ Πυλαίας: –

7η αγωνιστική
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Κισσός Χορτιάτη: –

ΑΕ Φιλύρου – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1): –

ΑΕ Πυλαίας – Δόξα Ρετζικίου: –

ΑΟ Σούτερς – Ακρίτες Συκεών: –

Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ: –

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ: –

ΑΜΣ Νικόπολη – ΑΣ Ουράνιοι: –

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου: –

2η αγωνιστική
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ: –

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ – ΑΜΣ Νικόπολη: –

ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ: –

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – ΑΣ Ουράνιοι: –

3η αγωνιστική
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ – ΑΜΣ Νικόπολη: –

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: –

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ: –

ΑΣ Ουράνιοι – ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ: –

4η αγωνιστική
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ: –

ΑΜΣ Νικόπολη – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου: –

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΣ Ουράνιοι: –

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ – ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ: –

5η αγωνιστική
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου: –

ΑΣ Ουράνιοι – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ: –

ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ – ΑΜΣ Νικόπολη: –

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: –

6η αγωνιστική
ΑΣ Ουράνιοι – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ: –

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ: –

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ: –

ΑΜΣ Νικόπολη – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: –

7η αγωνιστική
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ: –

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ – ΑΣ Ουράνιοι: –

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου: –

ΑΜΣ Νικόπολη – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ: –

Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Καμπανιακός – ΑΟ Ν. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: –

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ: –

ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – ΑΣ Νεάπολης: –

Νίκη Ευκαρπίας – Εθνικός Μετεώρων: –

2η αγωνιστική
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – Καμπανιακός: –

ΑΟ Ν. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ: –

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ – Νίκη Ευκαρπίας: –

Εθνικός Μετεώρων – ΑΣ Νεάπολης: –

3η αγωνιστική
Καμπανιακός – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ: –

Νίκη Ευκαρπίας – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ: –

Εθνικός Μετεώρων – ΑΟ Ν. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: –

ΑΣ Νεάπολης – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ: –

4η αγωνιστική
Νίκη Ευκαρπίας – Καμπανιακός: –

ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – Εθνικός Μετεώρων: –

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΑΣ Νεάπολης: –

ΑΟ Ν. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ: –

5η αγωνιστική
Καμπανιακός – Εθνικός Μετεώρων: –

ΑΣ Νεάπολης – Νίκη Ευκαρπίας: –

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ: –

ΑΟ Ν. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ: –

6η αγωνιστική
ΑΣ Νεάπολης – Καμπανιακός: –

Εθνικός Μετεώρων – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ: –

Νίκη Ευκαρπίας – ΑΟ Ν. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: –

ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ: –

7η αγωνιστική
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ – Καμπανιακός: –

ΑΟ Ν. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΣ Νεάπολης: –

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – Εθνικός Μετεώρων: –

ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – Νίκη Ευκαρπίας: –

Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Ιωνικός – Οδυσσέας Κορδελιού: –

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΕ Ευόσμου: –

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ. ΑΡΕΝΑ – Αστέρας Αμπελοκήπων: –

Ντίνος Κούης – Αθλητική Εκπαίδευση: –

2η αγωνιστική
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ιωνικός: –

Οδυσσέας Κορδελιού – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ. ΑΡΕΝΑ: –

ΑΕ Ευόσμου – Ντίνος Κούης: –

Αθλητική Εκπαίδευση – Αστέρας Αμπελοκήπων: –

3η αγωνιστική
Ιωνικός – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ. ΑΡΕΝΑ: –

Ντίνος Κούης – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –

Αθλητική Εκπαίδευση – Οδυσσέας Κορδελιού: –

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΕ Ευόσμου: –

4η αγωνιστική
Ντίνος Κούης – Ιωνικός: –

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ. ΑΡΕΝΑ – Αθλητική Εκπαίδευση: –

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αστέρας Αμπελοκήπων: –

Οδυσσέας Κορδελιού – ΑΕ Ευόσμου: –

5η αγωνιστική
Ιωνικός – Αθλητική Εκπαίδευση: –

Αστέρας Αμπελοκήπων – Ντίνος Κούης: –

ΑΕ Ευόσμου – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ. ΑΡΕΝΑ: –

Οδυσσέας Κορδελιού – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –

6η αγωνιστική
Αστέρας Αμπελοκήπων – Ιωνικός: –

Αθλητική Εκπαίδευση – ΑΕ Ευόσμου: –

Ντίνος Κούης – Οδυσσέας Κορδελιού: –

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ. ΑΡΕΝΑ – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –

7η αγωνιστική
ΑΕ Ευόσμου – Ιωνικός: –

Οδυσσέας Κορδελιού – Αστέρας Αμπελοκήπων: –

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αθλητική Εκπαίδευση: –

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ. ΑΡΕΝΑ – Ντίνος Κούης: –

Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

1η αγωνιστική
Μακεδονικός – ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –

ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1): –

ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1): –

Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 – ΟΜΑΔΑ Α: –

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Πρωταθλητές Πεύκων: –

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1): –

2η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Μακεδονικός: –

ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) – Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019: –

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

ΟΜΑΔΑ Α – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.: –

ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1) – Πρωταθλητές Πεύκων: –

3η αγωνιστική
Μακεδονικός – ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1): –

ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1) – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1): –

Πρωταθλητές Πεύκων – ΟΜΑΔΑ Α: –

4η αγωνιστική
Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 – Μακεδονικός: –

ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.: –

ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1): –

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) – Πρωταθλητές Πεύκων: –

ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1): –

5η αγωνιστική
Μακεδονικός – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. – Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019: –

ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1) – ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

Πρωταθλητές Πεύκων – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

ΟΜΑΔΑ Α – ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1): –

6η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. – Μακεδονικός: –

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1): –

Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 – Πρωταθλητές Πεύκων: –

ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΟΜΑΔΑ Α: –

ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1): –

ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1): –

7η αγωνιστική
Μακεδονικός – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1): –

Πρωταθλητές Πεύκων – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.: –

ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019: –

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) – ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

8η αγωνιστική
Πρωταθλητές Πεύκων – Μακεδονικός: –

ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1) – ΟΜΑΔΑ Α: –

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1): –

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1): –

Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 – ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –

ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

9η αγωνιστική
Μακεδονικός – ΟΜΑΔΑ Α: –

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – Πρωταθλητές Πεύκων: –

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1): –

ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.: –

ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019: –

10η αγωνιστική
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – Μακεδονικός: –

ΟΜΑΔΑ Α – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1): –

Πρωταθλητές Πεύκων – ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –

ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1) – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. – ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019: –

11η αγωνιστική
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) – Μακεδονικός: –

ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1): –

ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΟΜΑΔΑ Α: –

ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Πρωταθλητές Πεύκων: –

Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1): –

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.: –

Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ: –

ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ – Ποσειδώνας Καλαμαριάς: –

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο : –

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΤΑΥΡΟΙ: –

2η αγωνιστική
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2): –

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): –

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΤΑΥΡΟΙ – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο : –

3η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): –

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ: –

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΤΑΥΡΟΙ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ: –

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο – Ποσειδώνας Καλαμαριάς: –

4η αγωνιστική
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2): –

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΤΑΥΡΟΙ: –

ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο : –

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ – Ποσειδώνας Καλαμαριάς: –

5η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΤΑΥΡΟΙ: –

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): –

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ – ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ: –

6η αγωνιστική
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2): –

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΤΑΥΡΟΙ – Ποσειδώνας Καλαμαριάς: –

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ: –

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ: –

7η αγωνιστική
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2): –

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο : –

ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΤΑΥΡΟΙ: –

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –

Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1): –

Αναγέννηση Ρυσίου – ΑΟ Σούτερς: –

ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – Απόλλων Καλαμαριάς: –

Μπέμπηδες 2000 – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ.: –

2η αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1): –

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: –

ΑΟ Σούτερς – Μπέμπηδες 2000: –

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. – Απόλλων Καλαμαριάς: –

3η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: –

Μπέμπηδες 2000 – Αναγέννηση Ρυσίου: –

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1): –

Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΟ Σούτερς: –

4η αγωνιστική
Μπέμπηδες 2000 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1): –

ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ.: –

Αναγέννηση Ρυσίου – Απόλλων Καλαμαριάς: –

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – ΑΟ Σούτερς: –

5η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ.: –

Απόλλων Καλαμαριάς – Μπέμπηδες 2000: –

ΑΟ Σούτερς – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: –

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – Αναγέννηση Ρυσίου: –

6η αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1): –

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. – ΑΟ Σούτερς: –

Μπέμπηδες 2000 – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1): –

ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – Αναγέννηση Ρυσίου: –

7η αγωνιστική
ΑΟ Σούτερς – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1): –

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – Απόλλων Καλαμαριάς: –

Αναγέννηση Ρυσίου – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ.: –

ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – Μπέμπηδες 2000: –

Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Μακεδονικός – ΟΜΑΔΑ Α: –

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – Δόξα Ελπίδας: –

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : –

Εθνικός Ευόσμου – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ: –

2η αγωνιστική
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – Μακεδονικός: –

ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ: –

Δόξα Ελπίδας – Εθνικός Ευόσμου: –

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : –

3η αγωνιστική
Μακεδονικός – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ: –

Εθνικός Ευόσμου – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ: –

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΟΜΑΔΑ Α: –

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – Δόξα Ελπίδας: –

4η αγωνιστική
Εθνικός Ευόσμου – Μακεδονικός: –

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ: –

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : –

ΟΜΑΔΑ Α – Δόξα Ελπίδας: –

5η αγωνιστική
Μακεδονικός – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ: –

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – Εθνικός Ευόσμου: –

Δόξα Ελπίδας – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ: –

ΟΜΑΔΑ Α – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ: –

6η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – Μακεδονικός: –

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – Δόξα Ελπίδας: –

Εθνικός Ευόσμου – ΟΜΑΔΑ Α: –

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ: –

7η αγωνιστική
Δόξα Ελπίδας – Μακεδονικός: –

ΟΜΑΔΑ Α – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : –

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ: –

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – Εθνικός Ευόσμου: –

Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Ιωνικός – ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΙΟΝΙΑΣ: –

ΟΜΑΔΑ Α – ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ: –

Ομόνοια Σίνδου – Αξιός Ανατολικού: –

Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ: –

2η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Α – Ιωνικός: –

ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΙΟΝΙΑΣ – Ομόνοια Σίνδου: –

ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ – Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019: –

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ – Αξιός Ανατολικού: –

3η αγωνιστική
Ιωνικός – Ομόνοια Σίνδου: –

Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 – ΟΜΑΔΑ Α: –

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΙΟΝΙΑΣ: –

Αξιός Ανατολικού – ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ: –

4η αγωνιστική
Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 – Ιωνικός: –

Ομόνοια Σίνδου – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ: –

ΟΜΑΔΑ Α – Αξιός Ανατολικού: –

ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΙΟΝΙΑΣ – ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ: –

5η αγωνιστική
Ιωνικός – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ: –

Αξιός Ανατολικού – Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019: –

ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ – Ομόνοια Σίνδου: –

ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΙΟΝΙΑΣ – ΟΜΑΔΑ Α: –

6η αγωνιστική
Αξιός Ανατολικού – Ιωνικός: –

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ: –

Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 – ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΙΟΝΙΑΣ: –

Ομόνοια Σίνδου – ΟΜΑΔΑ Α: –

7η αγωνιστική
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ – Ιωνικός: –

ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΙΟΝΙΑΣ – Αξιός Ανατολικού: –

ΟΜΑΔΑ Α – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ: –

Ομόνοια Σίνδου – Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019: –

Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Εθνικός Λαγυνών – Κεραυνός Ωραιοκάστρου: –

ΑΕ Ρετζικίου – Ομόνοια Σταυρούπολης: –

ΟΜΑΔΑ Α – Πρωτέας Ευόσμου: –

Ακρίτες Συκεών – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

2η αγωνιστική
ΑΕ Ρετζικίου – Εθνικός Λαγυνών: –

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΟΜΑΔΑ Α: –

Ομόνοια Σταυρούπολης – Ακρίτες Συκεών: –

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Πρωτέας Ευόσμου: –

3η αγωνιστική
Εθνικός Λαγυνών – ΟΜΑΔΑ Α: –

Ακρίτες Συκεών – ΑΕ Ρετζικίου: –

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Κεραυνός Ωραιοκάστρου: –

Πρωτέας Ευόσμου – Ομόνοια Σταυρούπολης: –

4η αγωνιστική
Ακρίτες Συκεών – Εθνικός Λαγυνών: –

ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

ΑΕ Ρετζικίου – Πρωτέας Ευόσμου: –

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ομόνοια Σταυρούπολης: –

5η αγωνιστική
Εθνικός Λαγυνών – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

Πρωτέας Ευόσμου – Ακρίτες Συκεών: –

Ομόνοια Σταυρούπολης – ΟΜΑΔΑ Α: –

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΑΕ Ρετζικίου: –

6η αγωνιστική
Πρωτέας Ευόσμου – Εθνικός Λαγυνών: –

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Ομόνοια Σταυρούπολης: –

Ακρίτες Συκεών – Κεραυνός Ωραιοκάστρου: –

ΟΜΑΔΑ Α – ΑΕ Ρετζικίου: –

7η αγωνιστική
Ομόνοια Σταυρούπολης – Εθνικός Λαγυνών: –

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Πρωτέας Ευόσμου: –

ΑΕ Ρετζικίου – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

ΟΜΑΔΑ Α – Ακρίτες Συκεών: –

Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΟ Καρδίας: –

ΟΜΑΔΑ Α – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ: –

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. – Αγιος Νικόλαος: –

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Δόξα Τριλόφου: –

2η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Α – Θερμαϊκός Θέρμης: –

ΑΟ Καρδίας – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –

Δόξα Τριλόφου – Αγιος Νικόλαος: –

3η αγωνιστική
Θερμαϊκός Θέρμης – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.: –

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΟΜΑΔΑ Α: –

Δόξα Τριλόφου – ΑΟ Καρδίας: –

Αγιος Νικόλαος – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ: –

4η αγωνιστική
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Θερμαϊκός Θέρμης: –

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. – Δόξα Τριλόφου: –

ΟΜΑΔΑ Α – Αγιος Νικόλαος: –

ΑΟ Καρδίας – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ: –

5η αγωνιστική
Θερμαϊκός Θέρμης – Δόξα Τριλόφου: –

Αγιος Νικόλαος – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.: –

ΑΟ Καρδίας – ΟΜΑΔΑ Α: –

6η αγωνιστική
Αγιος Νικόλαος – Θερμαϊκός Θέρμης: –

Δόξα Τριλόφου – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ: –

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΑΟ Καρδίας: –

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. – ΟΜΑΔΑ Α: –

7η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ – Θερμαϊκός Θέρμης: –

ΑΟ Καρδίας – Αγιος Νικόλαος: –

ΟΜΑΔΑ Α – Δόξα Τριλόφου: –

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –

Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ: –

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Απόλλων Καλαμαριάς: –

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ – ΟΜΑΔΑ Α: –

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: –

2η αγωνιστική
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Αχιλλέας Τριανδρίας: –

ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ: –

Απόλλων Καλαμαριάς – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ: –

ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΟΜΑΔΑ Α: –

3η αγωνιστική
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ: –

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ: –

ΟΜΑΔΑ Α – Απόλλων Καλαμαριάς: –

4η αγωνιστική
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – Αχιλλέας Τριανδρίας: –

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: –

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΟΜΑΔΑ Α: –

ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ – Απόλλων Καλαμαριάς: –

5η αγωνιστική
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: –

ΟΜΑΔΑ Α – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ: –

Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ: –

ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

6η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Α – Αχιλλέας Τριανδρίας: –

ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – Απόλλων Καλαμαριάς: –

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ: –

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

7η αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς – Αχιλλέας Τριανδρίας: –

ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ – ΟΜΑΔΑ Α: –

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: –

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ: –

Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Κισσός Χορτιάτη – ΟΜΑΔΑ Α: –

Εθνικός Πυλαίας – Μακεδόνες: –

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ: –

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΣΤΕΡΙΑ: –

2η αγωνιστική
Εθνικός Πυλαίας – Κισσός Χορτιάτη: –

ΟΜΑΔΑ Α – Ποσειδώνας Καλαμαριάς: –

Μακεδόνες – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –

ΑΣΤΕΡΙΑ – ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ: –

3η αγωνιστική
Κισσός Χορτιάτη – Ποσειδώνας Καλαμαριάς: –

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Εθνικός Πυλαίας: –

ΑΣΤΕΡΙΑ – ΟΜΑΔΑ Α: –

ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – Μακεδόνες: –

4η αγωνιστική
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Κισσός Χορτιάτη: –

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΣΤΕΡΙΑ: –

Εθνικός Πυλαίας – ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ: –

ΟΜΑΔΑ Α – Μακεδόνες: –

5η αγωνιστική
Κισσός Χορτιάτη – ΑΣΤΕΡΙΑ: –

ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –

Μακεδόνες – Ποσειδώνας Καλαμαριάς: –

ΟΜΑΔΑ Α – Εθνικός Πυλαίας: –

6η αγωνιστική
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – Κισσός Χορτιάτη: –

ΑΣΤΕΡΙΑ – Μακεδόνες: –

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΟΜΑΔΑ Α: –

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Εθνικός Πυλαίας: –

7η αγωνιστική
Μακεδόνες – Κισσός Χορτιάτη: –

ΟΜΑΔΑ Α – ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ: –

Εθνικός Πυλαίας – ΑΣΤΕΡΙΑ: –

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: –

Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΠΟ Ξηροκρήνης – ΑΣ Ουράνιοι: –

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ: –

ΠΑΟΚ Σταυρού – ΑΣ Νεάπολης: –

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ: –

2η αγωνιστική
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ – ΠΟ Ξηροκρήνης: –

ΑΣ Ουράνιοι – ΠΑΟΚ Σταυρού: –

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ – Νέα Πολιτεία Ευόσμου: –

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΑΣ Νεάπολης: –

3η αγωνιστική
ΠΟ Ξηροκρήνης – ΠΑΟΚ Σταυρού: –

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ: –

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΑΣ Ουράνιοι: –

ΑΣ Νεάπολης – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ: –

4η αγωνιστική
Νέα Πολιτεία Ευόσμου – ΠΟ Ξηροκρήνης: –

ΠΑΟΚ Σταυρού – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ: –

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ – ΑΣ Νεάπολης: –

ΑΣ Ουράνιοι – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ: –

5η αγωνιστική
ΠΟ Ξηροκρήνης – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ: –

ΑΣ Νεάπολης – Νέα Πολιτεία Ευόσμου: –

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ – ΠΑΟΚ Σταυρού: –

ΑΣ Ουράνιοι – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ: –

6η αγωνιστική
ΑΣ Νεάπολης – ΠΟ Ξηροκρήνης: –

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ: –

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – ΑΣ Ουράνιοι: –

ΠΑΟΚ Σταυρού – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ: –

7η αγωνιστική
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ – ΠΟ Ξηροκρήνης: –

ΑΣ Ουράνιοι – ΑΣ Νεάπολης: –

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ: –

ΠΑΟΚ Σταυρού – Νέα Πολιτεία Ευόσμου: –

Κ17 5ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Καμπανιακός – Οδυσσέας Κορδελιού: –

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: –

ΠΑΟ Κουφαλίων – Ελευθεριακός: –

ΑΕ Ευόσμου – ΟΜΑΔΑ Α: –

2η αγωνιστική
Αστέρας Αμπελοκήπων – Καμπανιακός: –

Οδυσσέας Κορδελιού – ΠΑΟ Κουφαλίων: –

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΕ Ευόσμου: –

ΟΜΑΔΑ Α – Ελευθεριακός: –

3η αγωνιστική
Καμπανιακός – ΠΑΟ Κουφαλίων: –

ΑΕ Ευόσμου – Αστέρας Αμπελοκήπων: –

ΟΜΑΔΑ Α – Οδυσσέας Κορδελιού: –

Ελευθεριακός – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: –

4η αγωνιστική
ΑΕ Ευόσμου – Καμπανιακός: –

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΟΜΑΔΑ Α: –

Αστέρας Αμπελοκήπων – Ελευθεριακός: –

Οδυσσέας Κορδελιού – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: –

5η αγωνιστική
Καμπανιακός – ΟΜΑΔΑ Α: –

Ελευθεριακός – ΑΕ Ευόσμου: –

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΑΟ Κουφαλίων: –

Οδυσσέας Κορδελιού – Αστέρας Αμπελοκήπων: –

6η αγωνιστική
Ελευθεριακός – Καμπανιακός: –

ΟΜΑΔΑ Α – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: –

ΑΕ Ευόσμου – Οδυσσέας Κορδελιού: –

ΠΑΟ Κουφαλίων – Αστέρας Αμπελοκήπων: –

7η αγωνιστική
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – Καμπανιακός: –

Οδυσσέας Κορδελιού – Ελευθεριακός: –

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΟΜΑΔΑ Α: –

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΕ Ευόσμου: –

Κ17 6ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Μακεδονικός Λητής – Νίκη Ηρακλείου: –

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ελπίδες Συκεών: –

ΟΜΑΔΑ Α – Φίλιππος Παλαιοκάστρου: –

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΜΣ Νικόπολη: –

2η αγωνιστική
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μακεδονικός Λητής: –

Νίκη Ηρακλείου – ΟΜΑΔΑ Α: –

Ελπίδες Συκεών – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: –

ΑΜΣ Νικόπολη – Φίλιππος Παλαιοκάστρου: –

3η αγωνιστική
Μακεδονικός Λητής – ΟΜΑΔΑ Α: –

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –

ΑΜΣ Νικόπολη – Νίκη Ηρακλείου: –

Φίλιππος Παλαιοκάστρου – Ελπίδες Συκεών: –

4η αγωνιστική
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Μακεδονικός Λητής: –

ΟΜΑΔΑ Α – ΑΜΣ Νικόπολη: –

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Φίλιππος Παλαιοκάστρου: –

Νίκη Ηρακλείου – Ελπίδες Συκεών: –

5η αγωνιστική
Μακεδονικός Λητής – ΑΜΣ Νικόπολη: –

Φίλιππος Παλαιοκάστρου – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: –

Ελπίδες Συκεών – ΟΜΑΔΑ Α: –

Νίκη Ηρακλείου – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –

6η αγωνιστική
Φίλιππος Παλαιοκάστρου – Μακεδονικός Λητής: –

ΑΜΣ Νικόπολη – Ελπίδες Συκεών: –

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Νίκη Ηρακλείου: –

ΟΜΑΔΑ Α – Ηρακλής Αμπελοκήπων: –

7η αγωνιστική
Ελπίδες Συκεών – Μακεδονικός Λητής: –

Νίκη Ηρακλείου – Φίλιππος Παλαιοκάστρου: –

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΜΣ Νικόπολη: –

ΟΜΑΔΑ Α – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: –

Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

1η αγωνιστική
ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Μακεδονικός: –

ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – Μπέμπηδες 2000: –

Αγροτικός Αστέρας – ΟΜΑΔΑ Α: –

2η αγωνιστική
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: –

Μακεδονικός – Αγροτικός Αστέρας: –

ΟΜΑΔΑ Α – Μπέμπηδες 2000: –

3η αγωνιστική
ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: –

Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

ΟΜΑΔΑ Α – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

Μπέμπηδες 2000 – Μακεδονικός: –

4η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας – ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –

ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – ΟΜΑΔΑ Α: –

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Μπέμπηδες 2000: –

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Μακεδονικός: –

5η αγωνιστική
ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΟΜΑΔΑ Α: –

Μπέμπηδες 2000 – Αγροτικός Αστέρας: –

Μακεδονικός – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: –

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

6η αγωνιστική
Μπέμπηδες 2000 – ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –

ΟΜΑΔΑ Α – Μακεδονικός: –

Αγροτικός Αστέρας – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: –

7η αγωνιστική
Μακεδονικός – ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Μπέμπηδες 2000: –

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΟΜΑΔΑ Α: –

ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – Αγροτικός Αστέρας: –

Περισσότερα Άρθρα

ΠΑΟΚ – Ορφέας Σουρωτής 1-1 (video)

Σκόρερ: Μαλιώτας (42’ πεν), Πανικίδης (49’) ΠΑΟΚ: Τσιντσόλης, Κούπενος, Πολυκράτης, Τσίτσκας. Πανικίδης, Σαπάνης, Τομπάνης, Κεσίδης, Κατσίδης, Καραϊωάννου, Πολιτάκης. ΟΡΦΕΑΣ: Μπαξεβάνης, Ματέο, Καρμίρης,