Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: ΝΕΟ πρόγραμμα αγώνων υποδομών

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝΣΑΒΒΑΤΟΥ 29 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ

ΝΕΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ (18η αγωνιστική)

Αρης Θεσσαλονίκης – ΠΑΟΚ 3 – 0 A.A.

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ
ΑΠΕ Λαγκαδά – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΧΑΓΙΑ
Σάντος – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 0 – 3 α/α

Μπέμπηδες 2000 – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΕΩΝ – (ΦΑΣΗ 4 ομάδων) ( Πρώτοι αγώνες)

Ακαδημία Ποδ/ρου Νεάπολης (1) – Ακαδημία Ποδ/ρου Μίκρας
Γήπεδο ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΛΙΑΒΑ
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Άρης Θες/νικης
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ

ΝΕΩΝ – ( ΦΑΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Θέσεις 5 – 8) ( Πρώτοι αγώνες)

ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 ——— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 30-04-2017
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ

— // —

— 2 —

ΝΕΩΝ – ( ΦΑΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Θέσεις 9 – 16) ( Πρώτοι αγώνες)

OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο ΛΗΤΗΣ ώρα : 10.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΧΑΓΙΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ
Κεραυνός Κολχικού – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο ΚΟΛΧΙΚΟΥ ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
TOP TRE TESTE (ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ) – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΑΓ ΤΡΙΑΔΑ ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ

ΝΕΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (17-24 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΣΑΝΤΟΣ (2)
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ώρα :10.30

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΑΤΣΑΛΗΣ

ΝΕΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (17-24 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

Δόξα Ελπίδας – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Κανονιέρηδες
Γήπεδο ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ώρα : 12.30
Α΄ Βοήθειες :ΟΥΡΣΩΦ

ΝΕΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (25-32 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

ΣΑΝΤΟΣ (3) – Αετός Βασιλικών
Γήπεδο ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΤΑΧΑΡ

ΡΕΠΟ : ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΝΕΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (25-32 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ώρα :09.00

Αίας Ευόσμου – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3 – 0 Α.Α.

— // —
— 3 —

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (33-40 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 5η αγωνιστική)

Πανόραμα – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ (ΠΛ) ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΥΡΙΔΗΣ
Πυρσός Αγίας Τριάδας – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1)
Γήπεδο ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :16.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (33-40 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 5η αγωνιστική)

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΡΚΟΥΤΗ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΡΚΟΥΤΗ

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (41 – 48 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 5η αγωνιστική)

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) – Αριστοτέλης
Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΛΙΟΛΙΟΣ
Ήφαιστος – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2001
Γήπεδο ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :15.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (41 – 48 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 5η αγωνιστική)

ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΞΥΛΑΣ
Εθνικός Μετεώρων – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο ΜΕΤΕΩΡΩΝ ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες :ΛΙΑΝΤΖΑΚΗΣ

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (49 – 56 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 5η αγωνιστική)

ΑΕ Πυλαίας – Μαραθώνας 3 – 0 α/α

Απόλλων Καλαμαριάς – Νικόπολη ΑΜΣ 3 – 0 α/α

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (49 – 56 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 5η αγωνιστική)

Αναγέννηση Καλοχωρίου – Ιωνικός
Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (ΠΑΛΙΟ) ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) – Μακεδόνες Γέφυρας 0 – 3 α/α

— // —
— 4 —

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (57- 64 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 5η αγωνιστική)

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΔΡΟΥΓΟΥ

ΡΕΠΟ : ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (57 – 64 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 5η αγωνιστική)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ) ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΟΓΙΑΣ
Νίκη Ευκαρπίας – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (65- 70 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 5η αγωνιστική)

Ακρίτες Συκεών – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΙΟ) ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες :ΒΑΛΑΝΙΚΑΣ

ΡΕΠΟ : ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ

ΝΕΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (65 – 70 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 5η αγωνιστική)

Νίκη Νεοχωρούδας – FC ΤΟΥΜΠΑΣ
Γήπεδο ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ

ΡΕΠΟ : ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

— // —
— 5 —

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ 2002 (9η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Απόλλων Καλαμαριάς – Άρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα : 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΑΡΥΔΑ

ΠΑΙΔΩΝ 2002 (13η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Παοκ Θεσσαλονίκης 2003
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ) ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΟΓΙΑΣ

ΠΑΙΔΩΝ 2002 (16η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Μπέμπηδες 2000 – Σάντος —— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 02-05-2017
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :16.00
Α΄ Βοήθειες :ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ 2002 (18η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 2002 – Αγροτικός Αστέρας Υποδομή
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (14η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΑΟ Κουλούρας – ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης 2003
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΔΡΟΥΓΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (17η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Μπέμπηδες 2000 – ΑΕΠ Ηρακλής 1908
Γήπεδο ΜΙΚΡΑ ΕΠΣΜ ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης (2) – Άρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ) ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΟΓΙΑΣ

— // —
— 6 —

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (19η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιου 2003 – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ

ΠΑΙΔΩΝ – (ΦΑΣΗ 4 ομάδων) ( Πρώτοι αγώνες)

ΠΑΕ Ποντίων Κατερίνης – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (ΠΑΛΙΟ) ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης 2004 – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ – ( ΦΑΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Θέσεις 5 – 8) ( Πρώτοι αγώνες)

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΜΙΚΡΑΣ – ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΠΑΛΙΚΟΣ
ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΔΡΟΥΓΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ – ( ΦΑΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Θέσεις 9 – 16) ( Πρώτοι αγώνες)

Κεραυνός Κολχικού – ΑΕ Ρετζικίου ———– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 30-04-2017
Γήπεδο ΚΟΛΧΙΚΟΥ ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Κανονιέρηδες
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΧΟΡΤΟ) ώρα :12.30
Α΄ Βοήθειες :ΛΙΑΝΤΖΑΚΗΣ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜ.Π.ΜΕΛΑ – ΒΑΟ
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΞΥΛΑΣ

Μακεδονικός – ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ —————– ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΑΙΔΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (17-24 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1)
Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ (ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ)
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα : 15.00
Α΄ Βοήθειες :ΔΡΟΥΓΟΥ

— // —
— 7 —

ΠΑΙΔΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (17-24 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

Εθνικός Ευόσμου – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα :11.00
Α΄ Βοήθειες :ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – Παύλος Μελάς
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΛΙΑΒΑ

ΠΑΙΔΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (25-32 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

BARCELONICA – Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΑΤΣΑΛΗΣ
Ακρίτες Συκεών – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΙΟ) ώρα : 11.00
Α΄ Βοήθειες :ΒΑΛΑΝΙΚΑΣ

ΠΑΙΔΩΝ – Γ΄ΦΑΣΗ (25-32 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 3η αγωνιστική)

Έσπερος Τερψιθέας – Μπέμπηδες Ιωνίας
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΞΥΛΑΣ

ΑΕ Νέων Σίνδου – Φοίνικας Πολίχνης —— ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (33-40 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 4η αγωνιστική)

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
Γήπεδο ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΛΙΟΛΙΟΣ
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΡΚΟΥΤΗ

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (33-40 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 4η αγωνιστική)

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο ΚΥΜΙΝΩΝ ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΚΡΙΔΗΣ
ΑΕ Φιλύρου – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο ΦΙΛΥΡΟΥ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (41-48 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 4η αγωνιστική)

Μαραθώνας – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΑΡΥΔΑ

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Αχιλλέας Τριανδρίας 0 – 3 Α.Α.

— // —
— 8 –

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (41-48 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 4η αγωνιστική)

Καμπανιακός – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΜΥΓΔΩΝΕΙΟ ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες :ΟΥΡΣΩΦ
Κισσός Χορτιάτη – Δόξα Ελπίδας ———— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 30-04-217
Γήπεδο ΧΟΡΤΙΑΤΗ ώρα :10.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (48-56 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 4η αγωνιστική)

Απόλλων Καλαμαριάς – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΑΡΥΔΑ
Πανόραμα – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ (ΠΛ) ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΥΡΙΔΗΣ

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (48-56 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 4η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΜΑΛΓΑΡΩΝ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΜΑΚΡΙΔΗΣ

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ιωνικός 3 – 0 α/α

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (57-64 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 4η αγωνιστική)

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΕΛ ΑΜΙΝ

ΡΕΠΟ : ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (57-64 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 4η αγωνιστική)

Αξιός Ανατολικού – ΠΑΟΚ (ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ)
Γήπεδο ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ώρα :13.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
Ελλήσποντος Μαδύτου – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο ΜΟΔΙΟΥ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (65-70 ομάδων) 1ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 4η αγωνιστική)

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΑΤΣΑΛΗΣ
ΡΕΠΟ : ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

ΠΑΙΔΩΝ – Β΄ΦΑΣΗ (65-70 ομάδων) 2ος ΟΜΙΛΟΣ – ( 4η αγωνιστική)

Αίας Ευόσμου – Νικόπολη ΑΜΣ 3 – 0 α/α

ΡΕΠΟ : ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ

— // —
— 9 –

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ – (ΦΑΣΗ 8 ομάδων) ( Πρώτοι αγώνες)

ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης 2004 – ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης 2005 —- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 3-5-2017
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα : 17.00
Α΄ Βοήθειες :ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ώρα :12.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΤΡΙΟΥ
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ (1) – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Γήπεδο ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ώρα : 13.30

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (17 – 20 Ομάδων) – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2004 – Αστέρια
Γήπεδο ΕΚΟ (ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑ) ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΟΓΙΑΣ
Μακεδών Ευόσμου – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ (2)
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (21 – 24 Ομάδων) – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

Απόλλων Καλαμαριάς – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα :13.30
Α΄ Βοήθειες :ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) 3 – 0 Α.Α.

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (25 – 28 Ομάδων) – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο ΧΟΡΤΑΤΖΗΔΩΝ ώρα :12.30
Α΄ Βοήθειες :ΕΛ ΑΜΙΝ
Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΕΡΙΝΙΔΗ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ

— // —
— 10 –

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (29 – 32 Ομάδων) – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – Εθνικός Πυλαίας 0 – 3 α/α

ΑΤΕΡΜΩΝ – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο ΑΤΕΡΜΩΝ (ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ) ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (33 – 36 Ομάδων) – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ώρα :15.00
Α΄ Βοήθειες :ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

Εθνικός Ευόσμου – ΑΓΟΡΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005 0 – 3 α/α

— // —
— 11 –

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 Β ΦΑΣΗ (32 ΟΜΑΔΩΝ)

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ώρα: 08.55
Αξιός Ανατολικού – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ – ώρα: 10.00

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – ΑΟ Μεσήμβριας – ώρα: 13.00
Σάντος – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 – ώρα: 16.30

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ

Ντίνος Κούης – Μπέμπηδες 2000 – ώρα: 09.00

Μπέμπηδες Ιωνίας – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ (ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ) 0 – 3 Α.Α.

Α΄ Βοήθειες :ΚΙΒΩΤΙΔΟΥ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

ΜΑΣ Αγχιάλου – Αίας Ευόσμου – ώρα: 14.10
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 – ΠΑΟΔ – ώρα: 15.20

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Εθνικός Λαγυνών – ώρα: 12.10
Ελπίδες Ηλιούπολης – ΑΕ Ευόσμου – ώρα: 11.05

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ

Κεραυνός Κολχικού – Ακρίτες Συκεών – ώρα: 08.55
ΜΥΓΔΟΝΑΣ ΛΗΤΗΣ – ΑΕ Ρετζικίου – ώρα: 10.00

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ

ΑΕ Φαλήρου – ΠΑΟΚ 2006 – ώρα: 10.15
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2005 – ώρα: 11.30

Α΄ Βοήθειες :ΚΙΒΩΤΙΔΟΥ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2004 – ΑΕ Νέων Σίνδου – ώρα: 12.10
Δόξα Αδένδρου – ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (2) – 0 – 3 α/α

— // —
— 12 –

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

Κανονιέρηδες – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ώρα: 10.00
ΒΑΟ – Νίκη Ευκαρπίας – ώρα: 11.10

ΡΕΠΟ: ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΑΜΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

Μακεδονικός Λητής – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ώρα: 13.20
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – Εθνικός Μετεώρων – ώρα: 12.10
Ιωνικός – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ώρα: 11.00

Α΄ Βοήθειες :ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

Μακεδονικός Γέφυρας – Καμπανιακός – ώρα: 11.00
Αναγέννηση Προχώματος – Ελπίδες Χαλάστρας – ώρα: 12.10

ΡΕΠΟ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΣΑΠΗΣ

Περισσότερα Άρθρα