Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΝΕΟ πρόγραμμα αγώνων υποδομών Σαββατοκύριακου 20 & 21 Μαϊου

Πρόγραμμα αγώνων υποδομών (ορθή επανάληψη)


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 20 ΜΑΪΟΥ 2017

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ 2002 (20η αγωνιστική) ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Ντίνος Κούης (2) – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΕΚΟ ( Αγροτικού) ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ
Σάντος – ΠΑΟΚ Θες/νίκης 2003
Γήπεδο Τριανδρίας ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΑΧΑΡ ΧΕΜΣΙ
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 2002 – Ντίνος Κούης (1)
Γήπεδο ΕΚΟ (Οδυσσέα ) πλαστικό ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡ
Ολυμπιακός Θες/νίκης – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΕΚΟ (Οδυσσέα ) πλαστικό ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡ

ΠΑΙΔΩΝ 2003 (22η αγωνιστική)

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2003
Γήπεδο ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ ώρα :15.30
Α΄ Βοήθειες: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) – Ντίνος Κούης -ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΕΚΟ (Αγροτικού) ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2003 (2) – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο Μίκρας ΕΠΣΜ ώρα :14.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Σάντος
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :12.00
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ

ΡΕΠΟ : ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

— // —
— 2–

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – (ΦΑΣΗ 4 ομάδων) ( πρώτοι αγώνες)

ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ (1) —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΜΠΤΗ 18-05-2017
Γήπεδο Λεόντων ώρα :16.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ
ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2004 – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (Θέσεις 5 – 8 ) – (1η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2005 – Πρωταθλητές Πεύκων ——— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 24-05-2017
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα :17.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡ
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μακεδονικός
Γήπεδο Πυλαίας (πλαστικό) ώρα :09.30
Α΄ Βοήθειες :ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (Θέσεις 9 – 16 ) – (δεύτεροι αγώνες)

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – ΑΡΗΣ 2004 -ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο Νικόπολης ώρα :10.30
Α΄ Βοήθειες : ΒΑΛΑΝΙΚΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

Ντίνος Κούης – Πρωτέας Ευόσμου 3 – 0 α/α

ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ – ΣΑΝΤΟΣ 2004 3 – 0 α/α

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (17 – 20 Ομάδων) – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

Μακεδών Ευόσμου – Αστέρια
Γήπεδο Δημ.Ευόσμου (πλαστικό) ώρα : 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ ΣΟΦΙΑ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2004 – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ (2)
Γήπεδο ΕΚΟ (Αγροτικού) ώρα : 13.30

Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ

— // —
— 3–

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (21 – 24 Ομάδων) – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο Ηλιούπολης (πλαστικό) ώρα :09.00
Α΄ Βοήθειες : ΒΑΛΑΝΙΚΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΘλητική Ακαδημία Γιαννιτσών (2) 3 – 0 α/α

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (25 – 28 Ομάδων) – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

Αστέρας Αμπελοκήπων – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο Αμπελοκήπων (Αστρεινίδη) ώρα :12.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗ ΣΟΦΙΑ
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο Μίκρας (ΕΠΣΜ) ώρα :17.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (29 – 32 Ομάδων) – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

ΑΤΕΡΜΩΝ – Εθνικός Πυλαίας 3 – 0 α/α

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 0 – 3 α/α

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11Χ11 – Β΄ΦΑΣΗ (33 – 36 Ομάδων) – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

Εθνικός Ευόσμου – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 0 – 3 α/α

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005
Γήπεδο Καλαμαριάς (πλαστικό) ώρα :11.30
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

— // —
— 4–

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – (ΦΑΣΗ 8 ομάδων) ( knock out)

ΑΕ Φαλήρου – Ολυμπιακός Θες/νίκης 2006
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα :10.00

Κεραυνός Κολχικού – ΣΑΝΤΟΣ
Γήπεδο ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ ώρα :14.45

Ντίνος Κούης – ΑΟ Μεσήμβριας (1)
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα :11.05

ΑΕ Νέων Σίνδου – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ ώρα :13.30

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – (ΦΑΣΗ 9 – 16 ομάδων) ( knock out) ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ολυμπιακός Θες/νίκης 2004 – ώρα :11.05
Ακρίτες Συκεών – Πρωτέας Ευόσμου (2) – 3 – 0 α/α
Εθνικός Λαγυνών – ΠΑΟΚ Θες/νίκης 2006 – ώρα :10.00
Αίας Ευόσμου – ΠΑΟ Διοικητηρίου – ώρα :12.10

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ 1ος όμιλος – (3η αγωνιστική) ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ

ΒΑΟ – Κανονιέρηδες – ώρα :09.00
ΑΠΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ- ώρα :10.15

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ 2ος όμιλος – (3η αγωνιστική) KΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ SPORT CENTER

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ώρα :09.00
Εθνικός Μετεώρων – Μακεδονικός Λητής – ώρα :10.10
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – Ιωνικός – 0 – 3 α/α

Α΄ Βοήθειες :ΠΛΩΜΑΡΙΤΗ

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 – ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ 3ος όμιλος – (3η αγωνιστική) ΚΕΝΤΡΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

Αναγέννηση Προχώματος – Μακεδονικός Γέφυρας – ΑΝΑΒΟΛΗ
Ολυμπιακός Κυμίνων – Καμπανιακός – ΑΝΑΒΟΛΗ

— // —
— 5 –

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΜΑϊΟΥ 2017

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

Εθνικός Μετεώρων – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ- ώρα : 10.00
Ακρίτες Συκεών – Ελπίδες Σταυρούπολης – ώρα : 09.00
ΑΕ Ρετζικίου – ΑΣ ΑΡΗΣ – ώρα :10.00
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ

Α΄ Βοήθειες: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1) – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2) – ώρα :09.00
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΑΤΕΡΜΩΝ – ώρα :10.00
ΑΕ Ευόσμου – Εθνικός Ευόσμου – ώρα : 11.00
Μακεδών Ευόσμου – Ελπίδες Ηλιούπολης – ώρα :12.00

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΓΕΦΥΡΑΣ

Δόξα Αδένδρου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας- ώρα :12.00
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ ΟΙ ΑΕΤΟΙ -ΑΝΑΒΟΛΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου- ώρα :12.00
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – Μακεδονικός Γέφυρας- ώρα : 11.00

Α΄ Βοήθειες: ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΚΥΜΙΝΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ώρα :11.00
Ομόνοια Σίνδου (3) – ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (2) – ώρα : 12.00
ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (1) – Ιωνικός – ώρα :11.00
Μπέμπηδες Ιωνίας – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2007- ώρα :12.00

ΡΕΠΟ : ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2006
Α΄ Βοήθειες: ΜΑΚΡΙΔΗΣ

— // —
— 6 –

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΝΤΡΟ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ SPORT CENTER

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ- ώρα :12.00
ΠΑΟΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (2) – ώρα :12.00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (1) – ώρα :11.00
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ- ώρα :11.00

ΡΕΠΟ : ΔΙΟΝΥΣΣΟΣ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ
Α΄ Βοήθειες : ΚΙΒΩΤΙΔΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ώρα :10.00
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΑΝΑΒΟΛΗ
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ώρα :12.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ– ΑΤΕΡΜΩΝ – ώρα :11.00

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (21η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΣΙΝΔΟΥ

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (1) – ώρα :13.00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ (2) – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ώρα :12.00
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – ώρα :13.00
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2009 – ώρα :12.00
ΜΑΣ Αγχιάλου – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2008 – ώρα : 11.00
ΑΟ Μεσήμβριας – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΑΒΟΛΗ

Α΄ Βοήθειες : ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ

Περισσότερα Άρθρα