Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το ενημερωμένο πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19.01.2019

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

——————————————

ΑΟ Καρδίας – Ιάσων Αυγής

Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Αφθονίδης Νεκ. Λάμ.

 

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Balousha Mohammed

 

Αξιός Ανατολικού – Ελευθεριακός

Γήπεδο:Ανατολικού – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Ρακόπουλος Νικόλαος – Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟ Δορκάδας – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

 

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

 

ΑΕ Φιλύρου – Μακεδονικός Ασκού                        ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Διβίδης Γεώργιος

 

ΑΕ Κρήνης – Πανόραμα

Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

 

Αναγέννηση Ρυσίου – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

Εθνικός Μαλγάρων – Δόξα Ελπίδας

Γήπεδο:Μαλγάρων – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

 

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

 

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

 

Εθνικός Ευόσμου – Ελπίδες Χαλάστρας

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00

Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Αμπελοκήπων – Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Elmoghrabi Marwan

 

Εθνικός Μετεώρων – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Αλεξόγλου Σταύρος – Γιατρός:Alokshi Mohammed

 

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεήμων

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Κοντός Διαμαντής – Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

 

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Ενωση Συκεών

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

Εθνικός Λαγυνών – Δράση Αρδαμερίου

Γήπεδο:Λαγυνών – ώρα:15.00

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

Ιωάννης Παπάφης – Αίολος

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

 

Ατρόμητος Τριαδίου – ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο:Τριαδίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

Πυρσός Αγίας Τριάδας  – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Αγίας Τριάδας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδημητρίου Στέργιος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

 

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – ΑΣ Παπάδες    3-0 α.α.

 

Αριστοτέλης – Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο: Αγίου Γεώργιου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

ΑΕ Μαρτίου – Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΟ Μεσήμβριας – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας                    ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Κυψέλη Νεάπολης – ΠΑΟΚ Πολίχνης

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:17.00

Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Ερμής Μηχανιώνας – Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο:Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα:15.00

Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Βορράς Αμπελοκήπων – Σάντος Πανοράματος

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:17.00

Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

Δόξα Γερακαρούς – Φοίνικας Σχολαρίου

Γήπεδο:Γερακαρούς – ώρα:15.00

Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

 

 

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αναστασιάδης, Κόλτσος, Ξυδόπουλος, Μελενηκιώτης Πέτρος, Τουμπουλίδης, Χατζηγεωργίου Γεώργιος.

 

 

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Λαζάρου, Μαυρόπετρος, Μπάνης, Παπαδήμος, Σαλβαρίδης Ηλ., Σαριδάκης.

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20.01.2019

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

 

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΠΕ Λαγκαδά

Γήπεδο:Κουφαλίων (παλαιό) – ώρα:15.00

 

Ολυμπιακός Κυμίνων – Νίκη Αγκαθιάς

Γήπεδο:Κυμίνων – ώρα:15.00                           – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Εδεσσαϊκός

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα – ώρα:15.00

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

 

Αρης Θεσσαλονίκης – ΑΕ Πανσερραϊκή

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

——————————————

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεήμων

 

Θερμαϊκός Θέρμης – Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

Φοίνικας Πολίχνης – Μαραθώνας

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

 

Εθνικός Σοχού – Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο:Σοχού – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Τουμπουλιδης Νικόλαος – Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

 

Ομόνοια Σίνδου – Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

 

Καμπανιακός – Μελιτέας

Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Κανονιέρηδες – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Αλεξόγλου Σταύρος – Γιατρός:Usore Blessing Knowledge

 

Δόξα Αγ.Παύλου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:13.00

Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Alokshi Mohammed

 

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

 

ΓΣ Ηλιούπολης – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

 

Δόξα Ρετζικίου – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο:Πεύκων – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

 

Ιωνικός – Αστραπή Δενδροποτάμου

Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πέτρος – Γιατρός:Balousha Mohammed

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Ελλήσποντος Μαδύτου – Ελλήσποντος Κριθιάς            ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

 

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Κοντός Διαμαντής – Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

 

ΠΑΟ Ξυλούπολης – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Κόλτσος Βασίλειος – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

 

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Παύλος Μελάς

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Σαλβαρίδης Δημήτριος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Αναγέννηση Επανομής – Νίκη Κερασιάς

Γήπεδο:Επανομής – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

 

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Ματιάκη  Φωτεινή

 

Ορφέας Σουρωτής – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο:Σουρωτής – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

 

ΠΑΟΝ Επιβατών – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Στρατής Μιχαήλ

 

Αετός Βασιλικών – Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

Ορφέας Αγίας Τριάδας – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:13.00

Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

ΠΟ Ξηροκρήνης – Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Τσαουσίδης Φώτιος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

 

ΑΜΣ Νικόπολη – Μακεδονικός Μοναστηρίου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πέτρος  – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

 

Μαγνησιακός – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος

Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Τόλης Δημήτριος – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

 

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

Νίκη Ηρακλείου – Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο:Ηρακλείου – ώρα:15.00

Γιατρός:Σαλβαρίδης Δημήτριος

 

Εθνικός Αστέρας – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

 

Αστραπή Μεσαίου – Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο:Μεσαίου – ώρα:15.00

Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

 

Νίκη Ευκαρπίας – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

 

Δόξα Δρυμού – Αισχύλος Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Λητής – ώρα:11.30

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

Ηρακλής Μοδίου – Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο:Βρασνών – ώρα:15.00

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

Αρης Ξηροποτάμου – Εθνικός Προφήτη              ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

 

Αρης Καβαλαρίου – Διγενής Κρυονερίου

Γήπεδο:Καβαλαρίου – ώρα:11.30

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Δόξα Ασσήρου – Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο:Ασσήρου – ώρα:15.00

Γιατρός:Elmoghrabi Marwan

 

Δάφνη Ευαγγελισμού – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς

Γήπεδο:Ευαγγελισμού – ώρα:15.00

Γιατρός:Balousha Mohammed

 

ΑΕ Αγ.Γεωργίου – Βρασίδας Βρασνών

Γήπεδο:Ασπροβάλτας – ώρα:15.00

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

Πέρα – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.00

Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

 

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:11.00

Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

 

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

 

Προοδευτική – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

Φοίνικας Καλαμαριάς – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

Κανάρης – Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Νικολαϊδου  Αναστασία

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Αναγέννηση Προχώματος – Αναγέννηση Καλοχωρίου                          ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

 

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Δάφνη Ακροποτάμου           ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΣ Αγ. Παύλος – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.

Γήπεδο:Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:15.00

Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

 

Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος – Μ.Αλέξ. Ελλήνων

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:13.00

Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Νίκη Νεοχωρούδας

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:13.15

Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Καπετάν Αγρας – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:11.00

Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

Μαραθών Υποδομή 1926 – Αναγέννηση Επταπυργίου

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00

Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

 

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Λιονταράκια Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα:15.00

Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Μακεδών Ευόσμου – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00

Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

 

ΠΑΟ Καρτερών – Αετός Ανω Σταυρού

Γήπεδο:Λευκοχωρίου – ώρα:15.00

Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

 

 

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Καφαδάρης, Ξυδόπουλος, Ναζίρης, Παπατζίκος, Χατζόπουλος.

 

 

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

 

11.00 – 13.00: Ζησόπουλος, Κεχαγιά, Λάλλας, Ματιάκη, Πουλιάσης, Σίσκος, Τσιόμπανου Φ.

 

 

15.00 – 15.30: Μωϋσιάδης, Τάτσης, Ιωαννίδης Παντ., Λαζάρου, Λιόλιος, Λουκοβίτης.

 

Περισσότερα Άρθρα