Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Νέα νίκη του Αγροτικού Αστέρα και βάσιμες ελπίδες παραμονής – Η βαθμολογία του 2ου ομίλου

Με το «χρυσό» γκολ του Φούσκα από το 40′, ο Αγροτικός Αστέρας έκαμψε την αντίσταση και του Θερμαϊκού Θέρμης, πατώντας στους 29 βαθμούς, έχοντας μπροστά του μετά από δύο εβδομάδες τον «τελικό» με την Καλλικράτεια.

Σιαμάτρας Α.Ε. | Γυψοσανίδες, Ξηρά Δόμηση, Θερμοπρόσοψη, Ελαστικές οροφές

Η ομάδα του Δημήτρη Κάλφα την ίδια ώρα γνώριζε ήττα «σοκ» από τον ΠΑΣ Φλώρινα με 0-2 και πλέον μπαίνει και επίσημα σε περιπέτειες σχετικά με τη παραμονή της στην κατηγορία.

Στο ντέρμπι της Θεσσαλονίκης, Μακεδονικός και Ποσειδώνας Μηχανιώνας έμειναν στο 0-0, ενώ ισόπαλες έληξαν επίσης οι αναμετρήσεις Εδεσσαϊκός-Νίκη Αγκαθιάς και Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Αναγέννηση Γιαννιτσών.

2ος ΟΜΙΛΟΣ (23η αγωνιστική, 15:00)

ΑΟ Σειρήνα – Αρης Παλαιοχωρίου ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

Θύελλα Σαρακηνών – Αστραπή Μεσοποταμίας 3-0

Αγροτικός Αστέρας – Θερμαϊκός Θέρμης 1-0 (Φούσκας)

Εδεσσαϊκός – Νίκη Αγκαθιάς 0-0

ΝΠΟ Νέας Καλλικράτειας – ΠΑΣ Φλώρινα 0-2 (Ρωμαίος 54′, Ποντίκης 84′)

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Αναγέννηση Γιαννιτσών 0-0

Μακεδονικός – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-0

Petshop88: Πάνω από 5.000 προϊόντα για το κατοικίδιο σου

Αναλυτικά η βαθμολογία

1. Αλμωπος Αριδαίας  52
2. Αναγέννηση Γιαννιτσών  42
3. Μακεδονικός  40
4. Θερμαϊκός Θέρμης  37
5. Θύελλα Σαρακηνών  36 
6.  Εδεσσαϊκός   35 
7.Ποσειδώνας Μηχανιώνας   34
8. Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  34
9. Ν. Π. Ο. Ν. Καλλικράτειας  32
————————————————–
10. Νίκη Αγκαθιάς 32
11. Αγροτικός Αστέρας 29
12. Π. Α. Σ. Φλώρινα 27
13. Αστραπή Μεσοποταμίας 13
14. Α. Ο. Σειρήνα 3
15. Άρης Παλαιοχωρίου 0

Times Cafe Bar – Aγν. Στρατιώτη 25 – Πολίχνη

24η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
16/2/2015:00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ – : – ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ
16/2/2015:00 ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – : – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
16/2/2015:00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – : – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
16/2/2015:00 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – : – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
16/2/2015:00 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ – : – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
16/2/2015:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – : – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
16/2/2015:00 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – : – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
25η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
23/2/2015:00 ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – : – ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
23/2/2015:00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – : – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
23/2/2015:00 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – : – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
23/2/2015:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – : – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
23/2/2015:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – : – ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
23/2/2015:00 ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ – : – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
23/2/2015:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – : – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
26η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
29/2/2015:00 ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – : – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
29/2/2015:00 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – : – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
29/2/2015:00 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – : – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
29/2/2015:00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ – : – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
29/2/2015:00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – : – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
29/2/2015:00 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – : – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
29/2/2015:00 ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – : – ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ
27η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
8/3/2015:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – : – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
8/3/2015:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – : – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
8/3/2015:00 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – : – ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
8/3/2015:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – : – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
8/3/2015:00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – : – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
8/3/2015:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – : – ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
8/3/2015:00 ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ – : – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
28η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
15/3/2015:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – : – ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ
15/3/2015:00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – : – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
15/3/2015:00 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – : – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
15/3/2015:00 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ – : – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
15/3/2015:00 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – : – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
15/3/2015:00 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – : – ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
15/3/2015:00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ – : – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
29η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
22/3/2015:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – : – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
22/3/2015:00 ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ – : – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
22/3/2015:00 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – : – ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
22/3/2015:00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – : – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
22/3/2015:00 ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – : – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
22/3/2015:00 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – : – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
22/3/2015:00 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – : – ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
30η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
29/3/2015:00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – : – ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
29/3/2015:00 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – : – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
29/3/2015:00 ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – : – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
29/3/2015:00 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – : – ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
29/3/2015:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – : – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
29/3/2015:00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ – : – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
29/3/2015:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – : – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

Περισσότερα Άρθρα