Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Με το ένα πόδι… στην νέα Γ εθνική Θέρμη, Μακεδονικό και Μηχανιώνα

Νίκη παραμονής πήρε στην Ευκαρπία ο Θερμαϊκός Θέρμης, κερδίζοντας με 0-1 τον Μακεδονικό ενώ ακόμα μια σπουδαίας σημασίας νίκη για τη παραμονή του πήρε και ο Ποσειδώνας Μηχανιώνας, νικώντας με 3-0 την Αναγέννηση Γιαννιτσών.

Petshop88: Πάνω από 5.000 προϊόντα για το κατοικίδιο σου

Γ ΕΘΝΙΚΗ (2ος όμιλος)

Μακεδονικός – Θερμαϊκός Θέρμης 0-1 

Εδεσσαϊκός – Θύελλα Σαρακηνών  1-0  

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αναγέννηση Γιαννιτσών  3-0 

Αλμωπός Αριδαίας – ΠΑΣ Φλώρινα 5-0  

Μ. Αλεξ. Τρικάλων – Αστραπή Μεσοποταμίας 2-1  

ΑΟ Σειρήνα – Αγροτικός Αστέρας 0-3 α.α

Καλλικράτεια – Παλαιοχώρι 3-0  α.α

Times Cafe Bar: Αγν. Στρατιώτη 25 – Πολίχνη

Αναλυτικά η βαθμολογία

1. Αλμωπος Αριδαίας  55
2. Θερμαϊκός Θέρμης  43 
3. Αναγέννηση Γιαννιτσών  42
4.  Μακεδονικός  41
5. Εδεσσαϊκός   41 
6.  Ποσειδώνας Μηχανιώνας   40
7. Θύελλα Σαρακηνών  39
8. Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  38
9.  Ν. Π. Ο. Ν. Καλλικράτειας  35 
————————————————–
10. Αγροτικός Αστέρας 35
11. Νίκη Αγκαθιάς 33 
12. Π. Α. Σ. Φλώρινα 28
13. Αστραπή Μεσοποταμίας 13
14. Α. Ο. Σειρήνα 3
15. Άρης Παλαιοχωρίου 0

Σιαμάτρας Α.Ε. | Γυψοσανίδες, Ξηρά Δόμηση, Θερμοπρόσοψη, Ελαστικές οροφές

Το πρόγραμμα των 8 ομάδων μέχρι και την 30η αγωνιστική :

Θύελλα Σαρακηνών : Τρίκαλα (εντός), ΡΕΠΟ, Μηχανιώνα (εντός), Φλώρινα (εκτός), Θερμαϊκός (εντός)

Εδεσσαϊκός  : Σειρήνα, Τρίκαλα (εκτός), ΡΕΠΟ, Μηχανιώνα (εκτός), Φλώρινα (εντός)

Ποσειδών Μηχανιώνας  :  Αγκαθιά (εκτός), Αστραπή (εντός), Σαρακηνοί (εκτός), Εδεσσαϊκός (εντός), Τρίκαλα (εκτός)

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  :  Σαρακηνοί (εκτός), Εδεσσαϊκός (εντός), Σειρήνα, ΡΕΠΟ, Μηχανιώνα (εντός)

Νίκη Αγκαθιάς: Μηχανιώνα (εντός), Φλώρινα (εκτός), Θερμαϊκός (εκτός), Παλαιοχώρι, Αγροτικός (εκτός)

ΠΟ Ν.Καλλικράτειας  :  Αγροτικός (εκτός), Σειρήνα, Μακεδονικός (εντός), Αλμωπός (εκτός), Γιαννιτσά (εντός)

Αγροτικός Αστέρας : Καλλικράτεια (εντός), Μακεδονικός (εκτός), Αλμωπός (εντός), Γιαννιτσά (εκτός), Αγκαθιά (εντός)

ΠΑΣ Φλώρινα :  Γιαννιτσά (εντός), Αγκαθιά (εντός), Αστραπή (εκτός), Σαρακηνοί (εκτός), Εδεσσαϊκός (εκτός)

*Υποβιβάστηκαν Αστραπή Μεσοποταμίας, ΑΟ Σειρήνα και Άρης Παλαιοχωρίου

Περισσότερα Άρθρα