Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Ματσάρες την επόμενη Τετάρτη (8/1): Το πρόγραμμα της ΕΠΣΜ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 08.01.2020

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ (5η αγωνιστική)

———————————

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ Κουφαλίων – Αγροτικός Αστέρας

Γήπεδο:Κουφαλίων (παλιό) – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

Καμπανιακός – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:14.30

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΚ Σταυρού – Ιάσων Αυγής

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:14.30

Παρατηρητής:Αλβανός Απόστολος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μακεδονικός

Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα:14.30

Παρατηρητής:Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Θερμαϊκός Θέρμης

Γήπεδο:Μηχανιώνας – ώρα:14.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

Αετός Βασιλικών – ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:14.30

Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Μέντεκας Καλαμαριάς – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:14.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος του Χριστοφόρου – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

 

Νίκη Ευκαρπίας – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:14.30

Παρατηρητής:Σεμερτζής Σωτήριος – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

——————————————————

Δόξα Ρετζικίου – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο:Πεύκων – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

——————————————————

Μακεδονικός Λητής – Διγενής Κρυονερίου

Γήπεδο:Λητής – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Ζυγομήτρος Δημήτριος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

 

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Λημνιός, Βότσαρης, Φασούλας, Αναστασιάδης

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Χατζησταυρίδης, Μπάνης, Πολυπαθέλη, Ανδρικόπουλος, Ζησόπουλος

 

Περισσότερα Άρθρα