Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Κύπελλο ΕΠΣ Μακεδονίας: Όλοι οι σκόρερ του θεσμού

Έπειτα από την ολοκλήρωση της 3ης αγωνιστικής του Κυπέλλου, το Epsm24 σας παρουσιάζει αναλυτικά τους σκόρερ

5 γκολ:
Τσακιρίδης (ΑΕ Πυλαίας)
Αργυρίου (Ιταλική Ακαδημία)
Ταχάτος (Δάφνη Ακροποτάμου)

4 γκολ:
Λευθερούδης (Κεραυνός Αγγελοχωρίου)
Κουτσιούδης (ΠΑΟΚ Ερασιτέχνες)
Παπαγιάννης (ΑΕ Χαριλάου)

3 γκολ:
Κόντος (Κεραυνός Αγ. Παύλου)
Ταβανίδης (Μαραθώνας Υποδομή)
Μιχαλάς ( Θύελλα Περιστερώνα)
Παπαποστόλου (ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360)
Ζαλακώστας (Θύελλα Περιστερώνα)
Σαρηγιάννης (Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου)
Ιβάνοφ (ΑΟΚ Αγίου ΑΘανασίου)
Καλαϊτζίδης (ΑΣ Νεάπολης)
Ατζαμιδάκης (Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου)
Τσακιρίδης (ΑΕ Πυλαίας)
Χαϊδευτός (Θυέλλα Περιστερώνα)
Ευθυμιάδης (ΠΑΟ Ξυλούπολης)

2 γκολ:
Τσαβδάρης (Αξιός Ανατολικού)
Ζλατίνσης (Φοίνικας Πολίχνης)
Nιολάκης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Γκρίτζαλης (ΠΑΟΝΕ)
Καρατζιώτης (ΠΑΟΝΕ),
Μαυροτέλης (ΠΑΟΝΕ)
Πολυκράτης (ΠΑΟΝΕ)
Αβράμης (Νίκη Ευκαρπίας)
Βέργης (Ρουβίκωνας)
Αϊβαζίδης (Μ.Αλεξ. Μελισσοχωρίου)
Αγγο (Ιταλική Ακαδημία)
Χαραλαμπίδης (Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου)
Γεωργούλας (Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου)
Μπρέιν (Πυρσός Θεσσαλονίκης)
Ιβανάι (ΜΑΣ Αγχιάλου)
Τσακαλίδης (ΑΕ Καλλιθέας)
Παναγιωτόπουλος (Ιάσων Αυγής)
Τσέσμα (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Κωστάνογλου (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Βρυώνης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Γιουλδούρης (ΑΟ Καρδίας)
Πανιτσίδης (Αναγγένηση Επανομής)

Ζαφειριάδης (Μακεδονία Ευκαρπίας)
Σαλτσίδης (ΑΣ Άτλας Μενεμένης)
Χαλούλι Ντρ. (Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης)
Μπάλιος (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Κατεμίδης (Δόξα Αγ.Παύλου)
Πέπας (Αστέρας Ραιδεστού)
Ταχάτος (Δάφνη Ακροποτάμου)
Γουρουτζάς (Δάφνη Ακροποτάμου)
Χαριζάνης Π. (Θρίαμβος Παρθενίου)
Φωτιάδης (Ιταλική Ακαδημία)
Παυλάκης (Οδυσσέας Κορδελιού)
Τσάνι (Οδυσσέας Κορδελιού)
Μακρής (Ένωση Συκεών)
Καρακώτας (Ένωση Συκεών)
Νίτσης (ΑΟ Σούτερς)
Ιωαννίδης (Μ. Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου)
Σουλχάι (Ατρόμητος Φιλαδέλφειας)

1 γκολ:
Σπυριάδης (Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου)
Τσιμπέρης (Ελπίδςε ΑΕ Ευόσμου)
Δίμτσης (Αξιός Ανατολικού)
Ανδρεάδης (Αξιός Ανατολικού)
Κεφαλίδης (Αστέρας Αμπελοκήπων)
Αλέξης (Εθνικός Μαλγάρων)
Σταυρόπουλος (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Μυλωνάς (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Καρατζάογλου (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Τζίμας (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Ζήγκας (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Πόπτση (Ομόνοια Σίνδου)
Γκαμπέσης (Ομόνοια Σίνδου)
Σακόγλου (Ομόνοια Σίνδου)
Ζαφειριάδης (ΑΣ Νεάπολης)
Γκοντζάρι (ΠΟ Ξηροκρήνης)
Σούμπλης (Ακαδημία Κούδα)
Μιχαηλίδης (Ακαδημία Κούδα)
Μανώλης (ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου)
Σταματάκης (ΑΣ Νεάπολης)
Βραμπάκης (Ακαδημία Γ.Κούδας)
Τσαλκιτζής (Ακαδημία Νεάπολης)
Μέτσι (Νίκη Ευκαρπίας)
Λιόλιος (Νίκη Ευκαρπίας)
Ανδρεάκος (Νίκη Ευκαρπίας)
Μάντζιος (Νίκη Ευκαρπίας)
Μακρής (Νίκη Ευκαρπίας)
Καζέλης (Ακαδημία Νεάπολης)
Γιαννιώτης (ΑΕ Αμπελοκήπων)
Καμενίδης (Φοίνικας Πολίχνης)
Ζανίκος (Φοίνικας Πολίχνης)
Παπαδόπουλος (Φοίνικας Πολίχνης)
Αγκοτάκης (ΠΑΟΚ Σταυρού)
Ιωαννίδης Π. (ΠΑΟΚ Σταυρού)
Κρεμασμένος (ΑΕ Φιλύρου)
Τσαπικούνης (Ατρόμητος Τριαδίου)
Ματθαιόπουλος Μ. (Αστέρας Ραιδεστού)
Ασημακόπουλος Τ. (Αστέρας Ραιδεστού)
Μπαγιόπουλος (ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου)
Ανδρόνικος ( Αγ.Γεώργιος)
Χατζόπουλος (Κεραυνός Αγγελοχωρίου)
Μπρόσκα (Κεραυνός Αγγελοχωρίου)
Χατζηαναγνώστου (Δόξα Αδένδρου)
Τσιτσανάκης (Φίλιππος Ελεούσας)
Μήντσιος (Φίλιππος Ελεούσας)
Σωτηριάδης  (Φίλιππος Ελεούσας)
Γεωργιάδης (Αστραπής Νεάπολης)
Καρακίτσος (Αστραπή Νεάπολης)
Παπατζιλάκης (Ρουβίκωνας)
Κωνσταντινίδης (Ρουβίκωνας)
Σαξόνης (Ρουβίκωνας)
Γκαιζβίλι (Ρουβίκωνας)
Ορφανίδης (ΔΑΣ. Ωραιοκάστρου)
Κακαβέλας (ΔΑΣ. Ωραιοκάστρου)
Ικιούζης (Λύκοι Δ.Π. Μελά)
Φωστηρόπουλος (Λύκοι Δ.Π. Μελά)
Κυφωνίδης (Κεραυνός Αγ. Παύλου)
Τσίτσελας (Κεραυνός Αγ. Παύλου)
Καλαϊτζής (Κεραυνός Αγ. Παύλου)
Μωυσιάδης Λ. του Κ (Ελπίδες Συκεών)
Μωυσιάδης Λ. του Ι. (Ελπίδες Συκεών)
Μπουλσάι (Ατρόμητος Φιλαδέλφειας)
Ταχματζίδης (Νίκη Νεοχωρούδας)
Μπίσκος (Νίκη Νεοχωρούδας)
Μάσκας (Νίκη Νεοχωρούδας)
Σκέμπης (Ατρόμητος Φιλαδέλφειας)
Τσιάνας Ν. (Αστραπή Μεσαίου)
Ιωαννίδης (Μ.Αλεξ. Μελισσοχωρίου)
Εζανίδης (Μ.Αλεξ. Μελισσοχωρίου)
Γιάζμπεκ (Μ. Αλέξανδρος)
Γασπαράτος (Ιταλική Ακαδημία)
Ταλιαδούρος (Μαραθώνας Υποδομή)
Καταραχιάς (Μαραθώνας Υποδομή)
Μάτκας (Πυρσός Θεσσαλονίκης)
Τσακμάκης (Καμπανιακός)
Σαΐντ (Αναγέννηση Χαληδόνας)
Μαχαιρίδης (Ελευθεριακός)
Ντίνας (Κανονιέρηδες)
Μπαντής (Κανονιέρηδες)
Παρασκευόπουλος (Κανονιέρηδες)
Καλουντάρι (Κανονιέρηδες)
Μητσίκας (Ιωνικός)
Κουτσιώρας (Ιωνικός)
Σαράντης Δ. του Απ. (ΜΑΣ Αγχιάλου)
Στερνιώτης (ΑΕ Καλλιθέας)
Μουρατίδης (Δόξα Αγ. Παύλου)
Χαψάς ( Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Κοπάτσι Αλεξ. (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Κοπάτσι Άλντι (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Τάσσιος (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Γαμβρέλης (Ακρίτες Συκεών)
Κιτσούκης (Παύλος Μελάς)
Παπαδόπουλος (Παύλος Μελάς)
Δούκας (Παύλος Μελάς)
Τσαλουχίδης (Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης)
Στεφανίδης (Ιάσων Αυγής)
Βειδαμενίδης (Ιάσων Αυγής)
Αμπαδιωτάκης (Ιάσων Αυγής)
Αντωνιάδης (Ιάσων Αυγής)
Κόκολας (Δόξα Ασσήρου)
Τρόκας (Δόξα Ασσήρου)
Παραλίκης (Δόξα Ασσήρου)
Αστεριάδης (Δόξα Ασσήρου)
Σταμπουλής (Δόξα Ασσήρου)
Γκαγκάνης (Ελλήσποντος Μαδύτου)
Λουκοβίτης (Κεραυνός Κολχικού)
Γουδάκης (Άρης Καβαλαρίου)
Γεωργούλας (Κισσός Χωρτιάτη)
Αθανασιάδης (ΠΟ Μαλακοπής)
Νιολάκης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Μαυροματίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Κύρκος (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Κρημανιώτης (Μαραθώνας)
Πιπεριάς (ΠΑΟ Διοικητηρίου)
Γεωργιάδης (ΠΑΟ Διοικητηρίου)
Ιστίκογλου (ΠΑΟ Διοικητηρίου)
Ευθαλίδης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Μπουλγουρίδης (Εθνικός Πυλαίας)
Κουμπαρόπουλος (Εθνικός Πυλαίας)
Γκουτζουρίδης (ΑΕ Πυλαίας)
Ζωγράφος Ρ. (Αναγέννηση Ρυσίου)
Κεφαλάς (Ατρόμητος Αγ. Αντωνίου)
Μπουλάρι (Αναγέννηση Επανομής)
Αθανασιάδης (Νίκη Μεσημερίου)
Τσάβος (Δόξα Τριλόφου)
Μιχαλάκης (Δόξα Τριλόφου)
Τσιπιρτίμης (Δόξα Τριλόφου)
Καφές (Απόλλων Κ. Σχολαρίου)
Χαριζάνης Π. (Θρίαμβος Παρθενίου)
Κιοσέ (Θρίαμβος Παρθενίου)
Θεοχαρίδης (Εθνικός Ευόσμου)
Παπαδόπουλος (Νέα Πολιτεία)
Χατζηιωαννίδης (Νέα Πολιτεία)
Παπαδημητρίου (Δόξα Ελπίδας)
Γουματζίδης (Δόξα Ελπίδας)
Μαυρόπουλος (Δόξα Ελπίδας)
Κυζερίδης (Δόξα Ελπίδας)
Γκάτσος (Μακεδονία Ευκαρπίας)
Τυροβούζης (Οδυσσέας Κορδελιού)
Ντολέγκα (ΑΜΣ Νικόπολης)
Κότσλι (ΑΜΣ Νικόπολης)
Γκουράι (ΑΜΣ Νικόπολης)
Παυλίδης (Ακαδ. Ζάχου)
Καλαϊτζόγλου (Ακαδ. Ζάχου)
Χατζηιορδάνης (ΑΟ Θράκης)
Μέζαρης (ΑΟ Θράκης)
Ανδριανόπουλος (ΑΣ Άτλας Μενεμένης)
Βιλανάκης (Άτλας Μενεμένης)
Σοκολάκης (Ελπίδες Αμπελοκήπων)
Παναγιωτόπουλος (Εθνικός Μετεώρων)
Καραγιαννίδης (Εθνικός Αστέρας)
Πηλιανίδης (Αστέρια)
Σύρπης (Αστέρια)
Κλιμής (Αστέρια)
Μακρής (Ένωση Συκεών)
Φανουργάκης ( Ένωση Συκεών)
Μίλκας (Ελλήσποντος Κριθιάς)
Γιόφκας (Ελλήσποντος Κριθιάς)
Παπαδόπουλος (Ελλήσποντος Κριθιάς)
Χατζηλασκαράκης (Ελλήσποντος Κριθιάς)
Παπάζογλου (ΑΕΕ Τούμπας)
Αλπουτασβίλι (Δόξα Τούμπας)
Τσελέπης (Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης)
Χαλούλι Αντ. (Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης)
Σαββαΐδης (Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης)
Κουτσιούκης (Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης)
Φαιτζόγλου (Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης)
Στερνιώτης ( ΑΕ Καλλιθέας)
Πόζογλου (Δόξα Αγ.Παύλου)
Ιβανάι (ΜΑΣ Αγχιάλου)
Δαλκίδης ( ΜΑΣ Αγχιάλου)
Σαράντης Δ. (ΜΑΣ Αγχιάλου)
Παναγιωτίδης (Δόξα Πενταλόφου)
Γκαγκάνης (Ελλήσποντος Μαδύτου)
Λαζαρίδης (Δόξα Γερακαρούς)
Λαζαρίδης Ν. (Δόξα Γερακαρούς)
Κατσαρός (Θύελλα Περιστερώνα)
Χαϊδευτός (Θύελλα Περιστερώνα)
Νικολίτσης (Θύελλα Περιστερώνα)
Ιορδανίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Μαυροματίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Συμεωνίδης (ΑΕ Φαλήρου)
Θεοδοσιάδης (ΠΑΟΚ Ερασιτέχνες)
Γανόπουλος (ΠΑΟΚ Ερασιτέχνες)
Μαύρης (ΠΑΟΚ Ερασιτέχνες)
Φεσατίδης (ΠΑΟ Διοικητηρίου)
Ασημακόπουλος Θ. (Αστέρας Ραιδεστού)
Μακρής (Αναγέννηση Αγ.Ιωάννη)
Κέρος (Αναγέννηση Αγ.Ιωάννη)
Μπουλγουρίδης ( Εθνικός Πυλαίας)
Κουμπαρόπουλος (Εθνικός Πυλαίας)
Ζουρτουμίδης (Εθνικός Πυλαίας)
Μποντόλας (ΑΟ Καρδίας)
Γκουτζουρίδης (ΑΕ Πυλαίας)
Γερασίμου (Νίκη Μεσημερίου)
Τσιτανάκης (Φίλιππος Ελεούσας)
Παπαδόπουλος (Φίλιππος Ελεούσας)
Εμμανουηλίδης (Δάφνη Ακροποτάμου)
Μεταξάς (Δάφνη Ακροποτάμου)
Τσολερίδης (Δάφνη Ακροποτάμου)
Κιοσέ (Θρίαμβος Παρθενίου)
Μαρκούλης (Θρίαμβος Παρθενίου)
Τυροβούζης (Οδυσσέας Κορδελιού)
Ντάβες (Οδυσσέας Κορδελιού)
Παυλίδης (Ακαδημία Ζάχου)
Μέζαρης (ΑΟ Θράκης)
Σημαιοφορίδης (Αισχύλος Ωραιοκάστρου)
Πορουτσίδης (Αισχύλος Ωραιοκάστρου)
Μάνιος (Εθνικός Μετεώρων)
Γραμμένος (ΔΑΣ Ωραιοκάστρου)
Σταματάς (Ένωση Συκεών)
Κεμπόρα (Ένωση Συκεών)
Ζαρκάδας (Μ.Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου)
Παναγιωτίδης (Μ.Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου)
Λιθοξόπουλος (Ατρόμητος Φιλαδέλφειας)
Πατσιαβάς (ΑΕ Χαριλάου)
Φαρδέλας (Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης)
Μπουκουβάλας (Μ.Αλέξανδρος)
Κωνσταντινίδης (Μ.Αλέξανδρος)
Χατζαρίδης (Χαρίλαος Επαμεινώνδας)
Μπουγιουκλής (Χαρίλαος Eπαμεινώνδας)

Περισσότερα Άρθρα