Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Κύπελλο ΕΠΣΜ: Όλοι οι σκόρερ (4η φάση)

Το Epsm24 σας παρουσιάζει παρακάτω τους σκόρερ των ομάδων της 4ης φάσης του κυπέλλου (εκκρεμεί ο αγώνας Σοχός-Αυγή).

8 γκολ
Μεγαλοοικονόμου (Αετός Βασιλικών)

6 γκολ
Γιώργος Αλέξης (Εθνικός Μαλγάρων)

4 γκολ
Κουκούρης (Μέντεκας)
Μάσκας (Δόξα Πενταλόφου)
Καλλιάκης (ΠΟ Μαλακοπής)
Βραμπάκης (Ακ. Κούδα)

3 γκολ
Κεχαγιάς (Ακ. Κούδα)
Κακαράκης (ΑΕ Πυλαίας)
Καλαϊτζόγλου (Ελπίδες Σταυρούπολης)
Τσιόντσης (Ομόνοια Σταυρούπολης)
Φοινικόπουλος (Αετός Βασιλικών)
Μπαλασάς Β. (Επανομή)

2 γκολ
Κοσμούδης Π. (Μακεδονικός Λητής)
Τσεκερίδης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Αβραμίδης (Αγροτικός Αστέρας)
Βασαϊτης (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Λάμι (ΑΕ Ευόσμου)
Σουχασβίλι (Διγενής Κρυονερίου)
Ιωαννίδης (ΠΑΟΚ Σταυρού)
Ντολέγκα (Κολχικό)
Ζουρτουμίδης (Εθνικός Πυλαίας)
Ζιγγιρίδης (Οδυσσέας Κορδελιού)
Μάριο Τόπι (Εθνικός Μαλγάρων)
Μιχαηλίδης (Ακ. Κούδα)
Λ. Μωυσίαδης του Ι. (Ελπίδες Συκεών)
Ρούντος (ΕΑ Καρατάσου)
Συμεωνίδης Χρ. (ΑΕ Φαλήρου)
Κανδυλάπτης (Κριθιά)
Γκιάτα (Καλοχώρι)
Γεωργίου (Περαία)
Καρταλιανάκης (ΠΑΟΔ)
Δούμας Η. (Επανομή)
Μήτσικας  (Επανομή)
Κούσας (Αετός Βασιλικών)
Αναστασιάδης (Μαλακοπή)
Μπετσάκος (Αετός Βασιλικών)
Πιπινίκας (Αετός Βασιλικών)
Καρατζάς (Αετός Βασιλικών)
Σιδέρης (Ορφέας Σουρωτής)
Τάσιος (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Λαζαρίδης (Δόξα Ρετζικίου)
Ισσόπουλος (Μαραθώνας)
Ζλάκκιος (Ελπίδες Μακεδονικού)
Καλογιάννης Κ. (ΑΕ Πυλαίας)
Σαρηγιαννίδης (Ομόνοια Σταυρούπολης)
Χατζηγεωργίου (Άρης Καβαλαρίου)
Καραμανλής (Νίκη Ευκαρπίας)

1 γκολ
Καραμουκίδης (Ομόνοια Σίνδου)
Παντελίδης (Ομόνοια Σίνδου)
Ζαγναφέρης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Μπέσας (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Ν. Δουσδαμπάνης (Ομόνοια Σίνδου)
Κωνσταντινίδης (Αγροτικός Αστέρας)
Μάρτος (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Aνδρεάκος (Θερμαϊκός Θέρμης)
Αγγελίδης (Θερμαϊκός Θέρμης)
Χαραλαμπίδης (Θερμαϊκός Θέρμης)
Μπικιάρης Ν. (Θερμαϊκός Θέρμης)
Φιλιππίδης (ΑΕ Ευόσμου)
Νικολαϊδης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Τσακίρης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Ξανθόπουλος (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Χαριζάνης (Αν. Χαλκηδόνας)
Ταρταμπούκας (Αν. Χαλκηδόνας)
Σαλπιγγίδης (Καμπανιακός)
Πότσι (Καμπανιακός)
Τάνγκου (Καμπανιακός)
Κωνσταντάγκας (Εθνικός Σοχού)
Ξανθόπουλος (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Γιουλδούρης (ΠΑΟΝΕ)
Τσεβρεντζής Τ. (ΠΑΟΞ)
Φουρκιώτης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Μέτσι (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Προβατίδης (ΑΣ Νεάπολης)
Πουρσανίδης (ΑΣ Νεάπολης)
Δήμου (ΑΣ Νεάπολης)
Αλημπαρούτης (Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου)
Ανδρονίδης (Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου)
Ζωσιμίδης (Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου)
Κεφαλάς (Δόξα Ρετζικίου)
Γεμενετζής (Δόξα Ρετζικίου)
Σβήγκος (Δόξα Ρετζικίου)
Ιωαννίδης (Δόξα Ρετζικίου)
Μαλαμής (Δόξα Ρετζικίου)
Μάρτος (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Μότσανος (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Μπεζιάνης (Μακεδονικός Λητής)
Γίλης (Μακεδονικός Λητής)
Βοσνάκης (Κρυονέρι)
Σταμπουλής Δ. (Κολχικό)
Μιχαλάς (Κολχικό)
Καραπατσακίδης (Μαλακοπή)
Παναγιωτίδης (Μαλακοπή)
Τσιμεκίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Κιλιγκαρίδης (Αίας Ευόσμου)
Αρκουτζίδης (Αίας Ευόσμου)
Χατζηαγοράκης (Αστέρας Αμπελοκήπων)
Χατζηπαρασκευάς Στ. (Ασβεστοχώρι)
Μουρόπουλος (Μάδυτος)
Θεολόγου (Μάδυτος)
Στεργιανάς (Δορκάδα)
Γκαμπέσης (Δορκάδα)

Σαραγιώτης (Επανομή)
Πανιτσίδης (Επανομή)
Κουτζιάρης (Αετός Βασιλικών)
Σπανός (Αετός Βασιλικών)
Λόλας (Αετός Βασιλικών)
Τρόκας (Αετός Βασιλικών)

Τραχανάς (Αγγελοχώρι)
Σερέτης (Αγγελοχώρι)
Κατσαρός (Δόξα Αγ. Παύλου)
Μουρατίδης (Δόξα Αγ. Παύλου)
Τάκης (Δόξα Πενταλόφου)
Χατζηαγοράκης (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Γιάννος (Καλοχώρι)
Χιούσα (Καλοχώρι)
Τσούλε (Καλοχώρι)
Σταματάκης (Καλοχώρι)
Γρούτκας (Κανονιέρηδες)
Σαχπαζίδης (Κανονιέρηδες)
Παρασκευόπουλος (Κανονιέρηδες)
Κολιός (Θύελλα Περιστερώνα)
Ελληνίδης (Θύελλα Περιστερώνα)
Ρωσίδης (Θύελλα Περιστερώνα)
Μακρίδης (Θύελλα Περιστερώνα)
Παπαδόπουλος Κ. (Θύελλα Περιστερώνα)
Σαλέπης (ΠΑΟΚ Σταυρού)
Ασλανασβίλι (ΠΑΟΚ Σταυρού)
Καρακίτσος (ΠΑΟΚ Σταυρού)
Ζαλακώστας (Μακεδονικός Ασκού)
Σιδέρης (Ορφέας Σουρωτής)
Αϊναλής (ΑΕ Κρήνης)
Τάπος (ΑΕ Κρήνης)
Μπρέντας (Μελιτέας)
Ντάμζι (Μαραθώνας)
Καρατζιώτης (Μαραθώνας)
Σουκάντος (Φίλυρο)
Κασιξίδης (Φίλυρο)
Μωυσιδης (Άγιος Βασίλειος)
Σερκένης (Άγιος Βασίλειος)
Καπετάνογλου (Άγιος Βασίλειος)
Ραφτόπουλος (Άγιος Βασίλειος)
Τατσόγλου (Εθνικός Πυλαίας)
Δετσιράπης (Εθνικός Πυλαίας)
Στεργιάδης (Εθνικός Πυλαίας)
Γιάντσιος (Εθνικός Πυλαίας)
Λέρα (Εθνικός Πυλαίας)
Πίτης (Εθνικός Μαλγάρων)
Θεοδοσίου (Εθνικός Μαλγάρων)
Σεμερτζίδης (Εθνικός Μαλγάρων)
Τζίκος (Εθνικός Μαλγάρων)
Παπαδόπουλος Π. (Ελπίδες Σταυρούπολης)

Σαββαϊδης (Ακ. Κούδα)
Κεχαγιάς (Ακ. Κούδα)

Ζηρίδης (Νίκη Ευκαρπίας)
Μίλκογλου (Νίκη Ευκαρπίας)
Λεονταρίδης (Νίκη Ευκαρπίας)
Καμαριώτης (Νίκη Ευκαρπίας)
Κοϊμτζίδης (Ομόνοια Σταυρούπολης)
Μελίδης (Ομόνοια Σταυρούπολης)
Αλμπάντης (Ομόνοια Σταυρούπολης)
Κούτκας (Ομόνοια Σταυρούπολης)
Βωβός (Ομόνοια  Σταυρούπολης)
Καλτσάς (Ομόνοια Σταυρούπολης)
Αντωνιάδης (Ομόνοια Σταυρούπολης)
Τσιτιρίδης (Οδυσσέας Κορδελιού)
Γκάνι (Οδυσσέας Κορδελιού)
Αποστολίδης (Ελπίδες Μακεδονικού)
Φαϊτατζόγλου (Ελπιδες Μακεδονικού)
Οργιανέλης (Ελπίδες Μακεδονικού)
Μπαλοματής (Ελπίδες Μακεδονικού)
Ιατρούδης (Εθνικός Μετεώρων)
Τσαναξής (Ελπίδες Συκεών)
Λ. Μωυσίαδης του Κ. (Ελπίδες Συκεών)
Παπαδόπουλος (Ελπίδες Συκεών)
Παπαδημητρόπουλος (Ελπίδες Συκεών)
Ρέππας (ΑΕ Φαλήρου)
Παπαρίζος (ΑΕ Φαλήρου)
Φιλίτατζης (Άρης Καβαλαρίου)
Ισαγκουλιάν (Άρης Καβαλαρίου)
Μαρίγκος (Κριθιά)
Κανδυλάπτης (Κριθιά)
Καλογιάννης (ΑΕ Πυλαίας)
Καρτσακλής (ΠΑΟΔ)
Φαρμάκης (ΠΟ Μαλακοπής)
Γιαννακόπουλος (Μέντεκας)
Γραμματικόπουλος (Μέντεκας)
Τσακαλίδης (Μέντεκας)
Ρούπος (Μέντεκας)
Ραδίσης (Μέντεκας)
Ελευθεροχωρινός (Μέντεκας)
Κουμπατίδης (Αχιλλέας Περαίας)
Φιτσιώρης (Αχιλλέας Περαίας)
Αναστασίου (Αχιλλέας Περαίας)
Γεωργίου (Αχιλέας Περαίας)
Δεληστεφανής (Ατρόμητος Τριαδίου)
Καράταντσης (Ατρόμητος Τριαδίου)

Μερτσιμέκης (Ρουβίκωνας)
Καραγκιοζίδης (ΑΕΑ)
Ντουλελάρι (ΑΕΑ)
Ιωαννίδης (ΑΕΑ)
Πανόπουλος (Ακρίτες Συκεών)
Ικιούζης (Λύκοι Δ. Παύλου Μελά)
Καναρτζής (ΕΑ Καρατάσου)
Χρηματόπουλος (ΕΑ Καρατάσου)
Γεωργάκαινας (Δόξα Περιβολακίου)
Πάπρι (Μ. Αλεξ. Ν. Απολλωνίας)
Χαλούλι (Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης)
Οφθαλμίδης (Κισσός Χορτιάτη)
Κουτενάκης (Πυρσός)
Λάτο (Πυρσός)
Τριανταφύλλου (Μ. Αλέξ. Ελλήνων)

Πασχαλίδης Γ. (ΓΣ Ηλιούπολης)
Νικολόπουλος (ΓΣ Ηλιούπολης)
Λαδέας (ΓΣ Ηλιούπολης)
Μπαρτσιώκας (ΓΣ Ηλιούπολης)

Σαββόπουλος (Ορφέας Σουρωτής)
Ανέμου (Ορφέας Σουρωτής)
Παπαχρήστου (Προοδευτική)
Σφηντσιώτης (ΑΕ Πυλαίας)
Φράγκος (Απόλλων Καλαμαριάς Κ21)

Περισσότερα Άρθρα