Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Κύπελλο ΕΠΣΜ: Όλοι οι σκόρερ (1η μέρα – 3ης φάσης)

Το Epsm24 σας παρουσιάζει παρακάτω τους σκόρερ των ομάδων μετά την ολοκλήρωση της 1ης ημέρας αγώνων της 3ης φάσης του κυπέλλου.

4 γκολ
Κουκούρης (Μέντεκας)
Γιώργος Αλέξης (Εθνικός Μαλγάρων)
Μάσκας (Δόξα Πενταλόφου)
Καλλιάκης (ΠΟ Μαλακοπής)

3 γκολ
Κεχαγιάς (Ακ. Κούδα)
Μεγαλοοικονόμου (Αετός Βασιλικών)
Κακαράκης (ΑΕ Πυλαίας)
Καλαϊτζόγλου (Ελπίδες Σταυρούπολης)

2 γκολ
Κοσμούδης Π. (Μακεδονικός Λητής)
Σουχασβίλι (Διγενής Κρυονερίου)
Ντολέγκα (Κολχικό)
Ζουρτουμίδης (Εθνικός Πυλαίας)
Τσιόντσης (Ομόνοια Σταυρούπολης)
Ζιγγιρίδης (Οδυσσέας Κορδελιού)
Μιχαηλίδης (Ακ. Κούδα)
Βραμπάκης (Ακ. Κούδα)
Λ. Μωυσίαδης του Ι. (Ελπίδες Συκεών)
Ρούντος (ΕΑ Καρατάσου)
Συμεωνίδης Χρ. (ΑΕ Φαλήρου)
Κανδυλάπτης (Κριθιά)
Γκιάτα (Καλοχώρι)
Γεωργίου (Περαία)
Καρταλιανάκης (ΠΑΟΔ)
Μπαλασάς Β. (Επανομή)
Δούμας Η. (Επανομή)
Μήτσικας  (Επανομή)
Αναστασιάδης (Μαλακοπή)
Φοινικόπουλος (Αετός Βασιλικών)
Μπετσάκος (Αετός Βασιλικών)
Σιδέρης (Ορφέας Σουρωτής)
Τάσιος (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Λαζαρίδης (Δόξα Ρετζικίου)
Ισσόπουλος (Μαραθώνας)
Ζλάκκιος (Ελπίδες Μακεδονικού)
Καλογιάννης Κ. (ΑΕ Πυλαίας)

1 γκολ
Καραμουκίδης (Ομόνοια Σίνδου)
Παντελίδης (Ομόνοια Σίνδου)
Φουρκιώτης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Μέτσι (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Προβατίδης (ΑΣ Νεάπολης)
Πουρσανίδης (ΑΣ Νεάπολης)
Δήμου (ΑΣ Νεάπολης)
Αλημπαρούτης (Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου)
Ανδρονίδης (Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου)
Ζωσιμίδης (Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου)
Κεφαλάς (Δόξα Ρετζικίου)
Γεμενετζής (Δόξα Ρετζικίου)
Σβήγκος (Δόξα Ρετζικίου)
Ιωαννίδης (Δόξα Ρετζικίου)
Μαλαμής (Δόξα Ρετζικίου)
Μάρτος (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Μότσανος (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Μπεζιάνης (Μακεδονικός Λητής)
Γίλης (Μακεδονικός Λητής)
Βοσνάκης (Κρυονέρι)
Σταμπουλής Δ. (Κολχικό)
Μιχαλάς (Κολχικό)
Καραπατσακίδης (Μαλακοπή)
Παναγιωτίδης (Μαλακοπή)
Τσιμεκίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Κιλιγκαρίδης (Αίας Ευόσμου)
Αρκουτζίδης (Αίας Ευόσμου)
Χατζηαγοράκης (Αστέρας Αμπελοκήπων)
Χατζηπαρασκευάς Στ. (Ασβεστοχώρι)
Μουρόπουλος (Μάδυτος)
Θεολόγου (Μάδυτος)
Στεργιανάς (Δορκάδα)
Γκαμπέσης (Δορκάδα)

Σαραγιώτης (Επανομή)
Τραχανάς (Αγγελοχώρι)
Σερέτης (Αγγελοχώρι)
Κατσαρός (Δόξα Αγ. Παύλου)
Μουρατίδης (Δόξα Αγ. Παύλου)
Τάκης (Δόξα Πενταλόφου)
Χατζηαγοράκης (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Γιάννος (Καλοχώρι)
Χιούσα (Καλοχώρι)
Τσούλε (Καλοχώρι)
Σταματάκης (Καλοχώρι)
Γρούτκας (Κανονιέρηδες)
Σαχπαζίδης (Κανονιέρηδες)
Παρασκευόπουλος (Κανονιέρηδες)
Κολιός (Θύελλα Περιστερώνα)
Ελληνίδης (Θύελλα Περιστερώνα)
Ρωσίδης (Θύελλα Περιστερώνα)
Μακρίδης (Θύελλα Περιστερώνα)
Παπαδόπουλος Κ. (Θύελλα Περιστερώνα)
Σαλέπης (ΠΑΟΚ Σταυρού)
Ζαλακώστας (Μακεδονικός Ασκού)
Σιδέρης (Ορφέας Σουρωτής)
Αϊναλής (ΑΕ Κρήνης)
Τάπος (ΑΕ Κρήνης)
Μπρέντας (Μελιτέας)
Ντάμζι (Μαραθώνας)
Καρατζιώτης (Μαραθώνας)
Σουκάντος (Φίλυρο)
Κασιξίδης (Φίλυρο)
Μωυσιδης (Άγιος Βασίλειος)
Σερκένης (Άγιος Βασίλειος)
Καπετάνογλου (Άγιος Βασίλειος)
Ραφτόπουλος (Άγιος Βασίλειος)
Τατσόγλου (Εθνικός Πυλαίας)
Δετσιράπης (Εθνικός Πυλαίας)
Στεργιάδης (Εθνικός Πυλαίας)
Γιάντσιος (Εθνικός Πυλαίας)
Λέρα (Εθνικός Πυλαίας)
Πίτης (Εθνικός Μαλγάρων)
Μάριο Τόπι (Εθνικός Μαλγάρων)
Σεμερτζίδης (Εθνικός Μαλγάρων)
Τζίκος (Εθνικός Μαλγάρων)

Κοϊμτζίδης (Ομόνοια Σταυρούπολης)
Μελίδης (Ομόνοια Σταυρούπολης)
Αλμπάντης (Ομόνοια Σταυρούπολης)
Τσιτιρίδης (Οδυσσέας Κορδελιού)
Γκάνι (Οδυσσέας Κορδελιού)
Αποστολίδης (Ελπίδες Μακεδονικού)
Φαϊτατζόγλου (Ελπιδες Μακεδονικού)
Οργιανέλης (Ελπίδες Μακεδονικού)
Μπαλοματής (Ελπίδες Μακεδονικού)
Ιατρούδης (Εθνικός Μετεώρων)
Τσαναξής (Ελπίδες Συκεών)
Λ. Μωυσίαδης του Κ. (Ελπίδες Συκεών)
Παπαδόπουλος (Ελπίδες Συκεών)
Παπαδημητρόπουλος (Ελπίδες Συκεών)
Ρέππας (ΑΕ Φαλήρου)
Παπαρίζος (ΑΕ Φαλήρου)
Φιλίτατζης (Άρης Καβαλαρίου)
Ισαγκουλιάν (Άρης Καβαλαρίου)
Χατζηγεωργίου (Άρης Καβαλαρίου)
Μαρίγκος (Κριθιά)
Κανδυλάπτης (Κριθιά)
Καλογιάννης (ΑΕ Πυλαίας)
Καρτσακλής (ΠΑΟΔ)
Φαρμάκης (ΠΟ Μαλακοπής)
Γιαννακόπουλος (Μέντεκας)
Γραμματικόπουλος (Μέντεκας)
Τσακαλίδης (Μέντεκας)
Ρούπος (Μέντεκας)
Ραδίσης (Μέντεκας)
Κουμπατίδης (Αχιλλέας Περαίας)
Φιτσιώρης (Αχιλλέας Περαίας)
Αναστασίου (Αχιλλέας Περαίας)
Γεωργίου (Αχιλέας Περαίας)
Δεληστεφανής (Ατρόμητος Τριαδίου)
Καράταντσης (Ατρόμητος Τριαδίου)

Μερτσιμέκης (Ρουβίκωνας)
Καραγκιοζίδης (ΑΕΑ)
Ντουλελάρι (ΑΕΑ)
Ιωαννίδης (ΑΕΑ)
Πανόπουλος (Ακρίτες Συκεών)
Ικιούζης (Λύκοι Δ. Παύλου Μελά)
Καναρτζής (ΕΑ Καρατάσου)
Χρηματόπουλος (ΕΑ Καρατάσου)
Γεωργάκαινας (Δόξα Περιβολακίου)
Πάπρι (Μ. Αλεξ. Ν. Απολλωνίας)
Χαλούλι (Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης)
Οφθαλμίδης (Κισσός Χορτιάτη)
Κουτενάκης (Πυρσός)
Λάτο (Πυρσός)
Τριανταφύλλου (Μ. Αλέξ. Ελλήνων)

Πασχαλίδης Γ. (ΓΣ Ηλιούπολης)
Νικολόπουλος (ΓΣ Ηλιούπολης)
Λαδέας (ΓΣ Ηλιούπολης)
Μπαρτσιώκας (ΓΣ Ηλιούπολης)

Σαββόπουλος (Ορφέας Σουρωτής)
Ανέμου (Ορφέας Σουρωτής)
Παπαχρήστου (Προοδευτική)
Σφηντσιώτης (ΑΕ Πυλαίας)
Φράγκος (Απόλλων Καλαμαριάς Κ21)

Περισσότερα Άρθρα