Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Κύπελλο ΕΠΣΜ: Όλοι οι σκόρερ (1η αγωνιστική)

Δείτε όλα τα ονόματα των ποδοσφαιριστών που σκόραραν στη 1η αγωνιστική της 1ης φάσης των ομίλων για το κύπελλο της ΕΠΣ Μακεδονίας.

2 ΓΚΟΛ
Κυριακίδης (Αστέρας Αμπελοκήπων)
Ξανθόπουλος (Καμπανιακός)
Ντόκου Ρ. (ΑΕ Ευόσμου)
Παπαδόπουλος Π. (Παύλος Μελάς)
Στουκογιάννης (ΠΟ Μαλακοπής)
Σουκάντος (Άγιος Αντώνιος)
Μαλλιώτας (Ορφέας Σουρωτής)
Boυτσικίδης (ΑΕ Καλλιθέας)
Tρικαλόπουλος (Άσσηρος)

1 ΓΚΟΛ
Κεφαλίδης (Αστέρας Αμπελοκήπων)
Τυροκόμος (Αστέρας Αμπελοκήπων)
Γιαννιώτης (ΑΕ Αμπελοκήπων)
Βαρδαλής (ΑΕ Αμπελοκήπων)
Ντάρτζαλης (ΑΕ Αμπελοκήπων)
Κυριακίδης (Ακαδημία Νεάπολης)
Tσάτσας (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Χατζηαγοράκης (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Χαρίσης (Καμπανιακός)
Καρατζάογλου (Καμπανιακός)
Προσκυνητόπουλος (Καμπανιακός)
Μιμικόπουλος Θ. (ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου)
Μπαγιόπουλος  (ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου)
Μπιτσικόπουλος   (ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου)
Σαλτίρης (Παύλος Μελάς)
Ζλατίντσης (Παύλος Μελάς)
Aλέξης (Εθνικός Μαλγάρων)
Τόπι (Εθνικός Μαλγάρων)
Χατζηπαγώνης (Ελευθεριακός)
Καρασαββίδης (Ελευθεριακός)
Φαρμάκης (Ελευθεριακός)
Σακκόγλου (Ελευθεριακός)
Οδυσσέας (Ελευθεριακός)

Mπάλα (Ακαδημία Κούδα)
Παντελίδης (ΓΣ Ηλιούπολης)
Κένα (ΓΣ Ηλιούπολης)
Μαυρόπουλος (ΓΣ Ηλιούπολης)
Τομπουλίδης (ΓΣ Ηλιούπολης)
Καμπούρης (Φοίνικας Πολίχνης)
Αμανατίδης (Φοίνικας Πολίχνης)
Γουδάκης (Άρης Καβαλαρίου)
Χατζιαντώνίου (Άρης Καβαλαρίου)
Χατζηλασκαράκης (Άρης Καβαλαρίου)
Ζουμπούλης (Νίκη Ηρακλείου)
Δέδας (Δόξα Αγ. Παύλου)

Ζαγναφέρης (Πανόραμα)
Τσαλαγράδας (Πανόραμα)
Τριανταφυλλίδης (Κισσός Χορτιάτη)
Στεργιάδης (Εθνικός Πυλαίας)
Γιαμπολδάκης (ΠΟ Μαλακοπής)
Κωλλέτης (ΠΟ Μαλακοπής)
Ηλιάδης (Μαραθώνας)
Ισόπουλος (Μαραθώνας)
Βραχνός (Μαραθώνας)
Τρακασόπουλος (Άγ. Γεώργιος)
Μεριαλής (Αν. Ρυσίου)
Έντρι (Καρδία)
Ντόι (Καρδία)
Μπουζάκης (Καρδία)
Χρυσοστόμου (Καρδία)
Χατζόπουλος (Άγ. Αντώνιος)
Φάκκας (Σουρωτή)
Κωνσταντίνος (Επανομή)
Τόσκα (Μεσημέρι)

Κατσαμακίδης (Ιωνικός)
Πολίτης (Ιωνικός)
Κολέτσι (Ιωνικός)
Βογιατζής (Ιωνικός)
Μούρια (Ιωνικός)
Αλημπαρούτης (Θερμαϊκός)
Ματακίδης (Ακρίτες Συκεών)
Βασαϊτης (Ακρίτες Συκεών)
Χαρπίδης (ΠΟΞ)
Τσοράι (Κανονιέρηδες)
Παυλίδης (ΑΕ Φιλύρου)
Μπουρνέλης (ΑΕ Φιλύρου)
Ζάπρος (ΑΣ Νεάπολης)

Κοτρώτσος (Περιστερώνας)
Ζευκόπουλος (Αχ. Τριανδρίας)
Βογατσάς (Αν. Αγίου Ιωάννη)
Ευθαλίδης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Παπασωτηρίου (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Γκρίτζαλης (Κεραυνός Αγγελοχωρίου)
Ματθαιόπουλος Π. (Ραιδεστός)
Νταρλαγιάννης (Ραιδεστός)

Περισσότερα Άρθρα