Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Κύπελλο ΕΠΣΜ: Όλοι οι σκόρερ του θεσμού

Το Epsm24 σας παρουσιάζει αναλυτικά τους σκόρερ του Κυπέλλου της ΕΠΣ Μακεδονίας

9 γκολ:
Ταχάτος (Δάφνη Ακροποτάμου)

8 γκολ
Παπαποστόλου (ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360)

7 γκολ:
Τσακιρίδης (ΑΕ Πυλαίας)
Τσάνι (Οδυσσέας Κορδελιού)

6 γκολ:
Παναγιωτόπουλος (Ιάσων Αυγής)
Παπαγιάννης (ΑΕ Χαριλάου)

5 γκολ:
Αργυρίου (Ιταλική Ακαδημία)
Πέππας (Αστέρας Ραιδεστού)
Μπάλιος (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Σαξόνης (Ρουβίκωνας)
Ντολέγκα (ΑΜΣ Νικόπολης)

4 γκολ:
Λευθερούδης (Κεραυνός Αγγελοχωρίου)
Κουτσιούδης (ΠΑΟΚ Ερασιτέχνες)
Παυλίδης (Ακαδημία Ζάχου)
Μιχαλάς ( Θύελλα Περιστερώνα)
Ζαλακώστας (Θύελλα Περιστερώνα)
Τουμπόγλου (Φοίνικας Τούμπας)
Χατζαρίδης (Χαρίλαος Επαμεινώνδας)
Κτιστόπουλος (Αετός Βασιλικών)
Γουρουτζάς (Δάφνη Ακροποτάμου)
Ιωαννίδης (Μ. Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου)

3 γκολ:
Κόντος (Κεραυνός Αγ. Παύλου)
Καρατζιώτης (ΠΑΟΝΕ)
Μαυροματίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Κοπάτσι Άλντι (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Ταβανίδης (Μαραθώνας Υποδομή)
Σαρηγιάννης (Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου)
Ιβάνοφ (ΑΟΚ Αγίου ΑΘανασίου)
Καλαϊτζίδης (ΑΣ Νεάπολης)
Ατζαμιδάκης (Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου)
Τσακιρίδης (ΑΕ Πυλαίας)
Χαϊδευτός (Θυέλλα Περιστερώνα)
Παρασκευόπουλος (Κανονιέρηδες)
Δαλκίδης (Κανονιέρηδες)
Ευθυμιάδης (ΠΑΟ Ξυλούπολης)
Τσότρας (ΑΕ Φιλύρου)

Ταβανίδης (Μαραθώνας Υποδομή)
Νίτσης (ΑΟ Σούτερς)
Τσίτσελας (Κεραυνός Αγ. Παύλου)
Τσουλχάι (Ατρόμητος Φιλαδέλφειας)
Χαλούλι Ντρ. (Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης)
Βριόνης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Κούκρας (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Παυλάκης (Οδυσσέας Κορδελιού)
Φρεγκίδης (Αναγέννηση Καλοχωρίου)
Αϊβαζίδης (Μ.Αλεξ. Μελισσοχωρίου)

2 γκολ:
Τσαβδάρης (Αξιός Ανατολικού)
Μαρίγκος (Ακρίτες Συκεών)
Ζλατίνσης (Φοίνικας Πολίχνης)
Μυλωνάς (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Nιολάκης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Κύρκος (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Τσέσμα (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Πότση (Ομόνοια Σίνδου)
Σταματάκης (ΑΣ Νεάπολης)
Γκρίτζαλης (ΠΑΟΝΕ)
Μαυροτέλης (ΠΑΟΝΕ)
Πολυκράτης (ΠΑΟΝΕ)

Αβράμης (Νίκη Ευκαρπίας)
Ιγνατίδης (Αετός Βασιλικών)
Παπαδόπουλος (Παύλος Μελάς)
Δούκας (Παύλος Μελάς)
Βέργης (Ρουβίκωνας)
Κωνσταντινίδης (Ρουβίκωνας)
Άγγο (Ιταλική Ακαδημία)
Χαραλαμπίδης (Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου)
Γεωργούλας (Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου)
Μπρέιν (Πυρσός Θεσσαλονίκης)
Ιβανάι (ΜΑΣ Αγχιάλου)
Κυριακίδης (Αστέρας Αμπελοκήπων)
Τσακαλίδης (ΑΕ Καλλιθέας)
Καρακίτσιος (Αστραπή Νεάπολης)
Αντωνιάδης (Νέα Πολιτεία)
Κωστάνογλου (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Τοπαλίδης (Κανονιέρηδες)
Κυφωνίδης (Κεραυνός Αγ. Παύλου)

Συμεωνίδης (ΙΕΚ Δέλτα 360 FC)
Τάσσιος (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Χαψάς ( Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Πάγιος (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Γιουλδούρης (ΑΟ Καρδίας)
Παπαθανασίου (ΑΣ Πέρα)
Ταχματζίδης (Νίκη Νεοχωρούδας)
Πανιτσίδης (Αναγγένηση Επανομής)
Ζαφειριάδης (Μακεδονία Ευκαρπίας)
Σαλτσίδης (ΑΣ Άτλας Μενεμένης)
Κατεμίδης (Δόξα Αγ.Παύλου)
Χαριζάνης Π. (Θρίαμβος Παρθενίου)
Τρικαλόπουλος (Δόξα Ασσήρου)
Μίλκας (Ελλήσποντος Κριθιάς)
Βειδαμενίδης (Ιάσων Αυγής)
Χατζηιορδάνης (ΑΟ Θράκης)
Φωτιάδης (Ιταλική Ακαδημία)
Εμμανουηλίδης (Δάφνη Ακροποτάμου)

Μωυσιάδης Λ. του Κ (Ελπίδες Συκεών)
Μακρής (Ένωση Συκεών)
Καρακώτας (Ένωση Συκεών)
Σταματάς (Ένωση Συκεών)
Παναγιωτίδης (Μ. Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου)
Ορφανίδης (ΔΑΣ Ωραιοκάστρου)
Κακαβέλας (ΔΑΣ Ωραιοκάστρου)
Μαυροβουνιώτης (Φοίνικας Τούμπας)
Πολυμερούδης (Δόξα Περιβολακίου)
Μαμουλίδης (Δόξα Περιβολακίου)
Μάσκας (Ατρόμητος Φιλαδέλφειας)
Νέκος (Ατρόμητος Φιλαδέλφειας)

Ντούτσι (ΑΕ Χαριλάου)
Κουτζουρίδης (ΑΕ Πυλαίας)
Παρασκευόπουλος (Εθνικός Αστέρας)
Προτσέκο (Ακαδημία Ζάχου)
Καμπάς (Αετοί)
Κότζλι (ΑΜΣ Νικόπολη)
Φαιτατζόγλου (Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης)
Χαϊτούντης (Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου)
Κιοσέ (Θρίαμβος Παρθενίου)
Μπεκιράι (ΔΑΣ Ωραιοκάστρου)
Μπόμπορας (Ακαδημία Νεάπολης)
Ιατρούδης (Εθνικός Μετεώρων)
Καραγιάννης (Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής)

1 γκολ:
Σπυριάδης (Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου)
Τσιμπέρης (Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου)
Διαμαντάκης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Κούτσιανος (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Ιορδανίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας)

Μπουλάρι (Αναγέννηση Επανομής)
Μπόικα (Αναγέννηση Επανομής)
Δούμας (Αναγέννηση Επανομής)
Αλεξόπουλος (Αναγέννηση Επανομής)
Νταντάμης (Αναγέννηση Επανομής)

Δίμτσης (Αξιός Ανατολικού)
Ανδρεάδης (Αξιός Ανατολικού)
Κεφαλίδης (Αστέρας Αμπελοκήπων)
Χατζηαγοράκης (Αστέρας Αμπελοκήπων)
Αναστασιάδης (Αστέρας Αμπελοκήπων)

Βασαϊτης (Ακρίτες Συκεών)
Γκάκιος (Ακρίτες Συκεών)
Κασαπίδης (Ακρίτες Συκεών)
Γαμβρέλης (Ακρίτες Συκεών)
Χατζηαλεξιάδης (Ακρίτες Συκεών)

Κιλιγκαρίδης (Αίας Ευόσμου)
Ζότο (Ακαδημία Νεάπολης)
Πολίτης (Καμπανιακός)
Μαντζιούνης (Καμπανιακός)
Ξανθόπουλος (Καμπανιακός)
Αλέξης (Εθνικός Μαλγάρων)

Σταυρόπουλος (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Καρατζάογλου(Ολυμπιακός Κυμίνων)
Σαπάνης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Τζίμας (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Ζήγκας (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Γκαμπέσης (Ομόνοια Σίνδου)
Σακόγλου (Ομόνοια Σίνδου)

Ζαφειριάδης (ΑΣ Νεάπολης)
Γκοντζάρι (ΠΟ Ξηροκρήνης)
Σούμπλης (Ακαδημία Κούδα)
Μιχαηλίδης (Ακαδημία Κούδα)
Μανώλης (ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου)
Μπαγιόπουλος (ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου)
Βραμπάκης (Ακαδημία Γ.Κούδας)
Τσαλκιτζής (Ακαδημία Νεάπολης)
Κυριακίδης (Ακαδημία Νεάπολης)
Αιχμαλωτίδης (Ακαδημία Νεάπολης)
Ζώτος (Ακαδημία Νεάπολης)

Μέτσι (Νίκη Ευκαρπίας)
Λιόλιος (Νίκη Ευκαρπίας)
Ανδρεάκος (Νίκη Ευκαρπίας)
Μάντζιος (Νίκη Ευκαρπίας)
Μακρής (Νίκη Ευκαρπίας)
Καζέλης (Ακαδημία Νεάπολης)
Γιαννιώτης (ΑΕ Αμπελοκήπων)
Καμενίδης (Φοίνικας Πολίχνης)
Ζανίκος (Φοίνικας Πολίχνης)
Παπαδόπουλος (Φοίνικας Πολίχνης)
Τσεβρεντζής (Φοίνικας Πολίχνης)

Αγκοτάκης (ΠΑΟΚ Σταυρού)
Ιωαννίδης Π. (ΠΑΟΚ Σταυρού)
Χάβος (ΠΑΟΚ Σταυρού)
Κρεμασμένος (ΑΕ Φιλύρου)
Τσαπικούνης (Ατρόμητος Τριαδίου)
Σιάνας (Αστραπή Μεσαίου)
Ματθαιόπουλος Μ. (Αστέρας Ραιδεστού)
Ασημακόπουλος Τ. (Αστέρας Ραιδεστού)

Κουτζιαρής (Αετός Βασιλικών)
Τριανταφυλλίδης (Αετός Βασιλικών)
Τζαφέρι (Αετός Βασιλικών)
Γκαμπέρης (Αετός Βασιλικών)
Φιλιπίδης (IEK Δέλτα 360 FC)
Σιάκας (ΙΕΚ Δέλτα 360 FC)
Σάκτσοφ (ΑΣ Πέρα)
Μαυρόπουλος (ΑΣ Πέρα)
Πρίφτης (Αργονάυτης Καλ.)
Μπαγιόπουλος (ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου)
Ανδρόνικος (Αγ.Γεώργιος)
Χατζόπουλος (Κεραυνός Αγγελοχωρίου)
Μπρόσκα (Κεραυνός Αγγελοχωρίου)
Τσόλης (Κεραυνός Αγγελοχωρίου)

Σωτηριάδης Δόξα Αδένδρου)
Μπεκίρι (Δόξα Αδένδρου)
Τσιτσανάκης (Φίλιππος Ελεούσας)
Μήντσιος (Φίλιππος Ελεούσας)
Σωτηριάδης  (Φίλιππος Ελεούσας)
Γεωργιάδης (Αστραπής Νεάπολης)

Ουσταμπασίδης (ΔΑΣ Ωραιοκάστρου)
Ικιούζης (Λύκοι Δ.Π. Μελά)
Φωστηρόπουλος (Λύκοι Δ.Π. Μελά)
Στηλίδης (Κεραυνός Αγ. Παύλου)
Καλαϊτζής (Κεραυνός Αγ. Παύλου)
Παυλίδης (Κεραυνός Αγ. Πάυλου)
Μωυσιάδης Λ. του Ι. (Ελπίδες Συκεών)
Καμήλαλης (Ελπίδες Συκεών)
Παπαδημητρόπουλος (Ελπίδες Συκεών)
Μπουλσάι (Ατρόμητος Φιλαδέλφειας)
Μπίσκος (Νίκη Νεοχωρούδας)
Σκέμπης (Ατρόμητος Φιλαδέλφειας)

Μουλαράς (Ατρόμητος Φιλαδέλφιας)
Καραβασίλης (Ατρόμητος Φιλαδέλφιας)
Τσιάνας Ν. (Αστραπή Μεσαίου)
Ιωαννίδης (Μ.Αλεξ. Μελισσοχωρίου)
Εζανίδης (Μ.Αλεξ. Μελισσοχωρίου)
Αγγελάκης (Μ. Αλεξ. Μελισσοχωρίου)
Γιάζμπεκ (Μ. Αλέξανδρος)
Γασπαράτος (Ιταλική Ακαδημία)
Ταλιαδούρος (Μαραθώνας Υποδομή)
Καταραχιάς (Μαραθώνας Υποδομή)
Μάτκας (Πυρσός Θεσσαλονίκης)
Τσακμάκης (Καμπανιακός)
Σαΐντ (Αναγέννηση Χαληδόνας)
Μαχαιρίδης (Ελευθεριακός)
Ντίνας (Κανονιέρηδες)
Μπαντής (Κανονιέρηδες)
Καλουντάρι (Κανονιέρηδες)
Τσιπλακίδης (Κανονιέρηδες)
Καλουδάσι (Κανονιέρηδες)
Καρδαμήλας (ΠΑΟΝΕ)
Λημνιός (ΠΑΟΝΕ)
Μητσίκας (Ιωνικός)
Κουτσιώρας (Ιωνικός)
Σαράντης Δ. του Απ. (ΜΑΣ Αγχιάλου)
Στερνιώτης (ΑΕ Καλλιθέας)
Μουρατίδης (Δόξα Αγ. Παύλου)
Κοπάτσι Αλεξ. (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Ζιγκόλης (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Γαμβρέλης (Ακρίτες Συκεών)
Κιτσούκης (Παύλος Μελάς)
Σεμερτζίδης (Παύλος Μελάς)
Φειδάκης (Παύλος Μελάς)
Τσαλουχίδης (Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης)
Σταυρακάκης (Ιάσων Αυγής)
Σανγκόλι (Ιάσων Αυγής)
Σταυρακάκης (Ιάσων Αυγής)
Αμπαδιωτάκης (Ιάσων Αυγής)
Αντωνιάδης (Ιάσων Αυγής)
Κόκολας (Δόξα Ασσήρου)
Τρόκας (Δόξα Ασσήρου)
Παραλίκης (Δόξα Ασσήρου)
Αστεριάδης (Δόξα Ασσήρου)
Σταμπουλής (Δόξα Ασσήρου)
Γκαγκάνης (Ελλήσποντος Μαδύτου)
Λουκοβίτης (Κεραυνός Κολχικού)
Γουδάκης (Άρης Καβαλαρίου)
Γεωργούλας (Κισσός Χορτιάτη)
Αθανασιάδης (ΠΟ Μαλακοπής)
Κρημανιώτης (Μαραθώνας)
Βλαχούδης (Δόξα Περιβολακίου)
Φωτογλίδης (Εθνικός Λαγυνών)

Πιπεριάς (ΠΑΟ Διοικητηρίου)
Γεωργιάδης (ΠΑΟ Διοικητηρίου)
Ιστίκογλου (ΠΑΟ Διοικητηρίου)
Ευθαλίδης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Κούκρας (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Κωνσταντίνου (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Μπουλγουρίδης (Εθνικός Πυλαίας)
Κουμπαρόπουλος (Εθνικός Πυλαίας)
Δετσιράπης (Εθνικός Πυλαίας)
Κακαράκης (ΑΕ Πυλαίας)
Ματζαρλής (ΑΕ Πυλαίας)

Ζωγράφος Ρ. (Αναγέννηση Ρυσίου)
Κεφαλάς (Ατρόμητος Αγ. Αντωνίου)

Παπατζιλάκης (Ρουβίκωνας)
Γκαιζβίλι (Ρουβίκωνας)
Μπάκας (Ρουβίκωνας)
Αραμπατζίδης (Ρουβίκωνας)
Τζορτζάκης (Ρουβίκωνας)

Αθανασιάδης (Νίκη Μεσημερίου)
Τσάβος (Δόξα Τριλόφου)
Μιχαλάκης (Δόξα Τριλόφου)
Τσιπιρτίμης (Δόξα Τριλόφου)
Καφές (Απόλλων Κ. Σχολαρίου)
Χαριζάνης Π. (Θρίαμβος Παρθενίου)
Θεοχαρίδης (Εθνικός Ευόσμου)
Παπαδόπουλος (Νέα Πολιτεία)
Χατζηιωαννίδης (Νέα Πολιτεία)
Μουραπετζής (Νέα Πολιτεία)
Παπαδημητρίου (Δόξα Ελπίδας)
Γουματζίδης (Δόξα Ελπίδας)
Μαυρόπουλος (Δόξα Ελπίδας)
Κυζερίδης (Δόξα Ελπίδας)
Τυροβούζης (Οδυσσέας Κορδελιού)
Παρθένης (Οδυσσέας Κορδελιού)
Σμαρλαμάκης (Oδυσσέας Κορδελιού)
Καλαϊτζίδης (Οδυσσέας Κορδελιού)
Χρόνης (Οδυσσεάς Κορδελιού)

Νικολάου (Σταυραετός Ευξεινούπολης)
Γαβριηλίδης (ΑΜΣ Νικόπολης)
Γκουράι (ΑΜΣ Νικόπολης)
Αλέκου (ΑΜΣ Νικόπολης)
Παυλίδης (Ακαδ. Ζάχου)
Καλαϊτζόγλου (Ακαδ. Ζάχου)
Μέζαρης (ΑΟ Θράκης)
Χασάνογλου (ΑΟ Θράκης)
Ανδριανόπουλος (ΑΣ Άτλας Μενεμένης)
Βιλανάκης (Άτλας Μενεμένης)
Σοκολάκης (Ελπίδες Αμπελοκήπων)
Μιχαηλίδης (Ελπίδες Αμπελοκήπων)
Παναγιωτόπουλος (Εθνικός Μετεώρων)
Τζιτζήκας (Εθνικός Μετεώρων)
Συμεωνίδης (Εθνικός Μετεώρων)

Αθανασιάδης (Ατρόμητος Αγ. Αντωνίου)
Βέντζος (Ατρόμητος Αγ. Αντωνίου)
Χατζηπαγώνης (Ατρόμητος Αγ. Αντωνίου)

Καραγιαννίδης (Εθνικός Αστέρας)
Μπαλατσός (Εθνικός Αστέρας)
Καρολίδης (Εθνικός Αστέρας)
Γλεντής (Εθνικός Αστέρας)
Χατζίκος (Αγ. Παύλος)
Ικιούζης (Λύκοι)
Πηλιανίδης (Αστέρια)
Σύρπης (Αστέρια)
Κλιμής (Αστέρια)
Κόμνος (Αστέρια)
Καμπάκης (ΑΟ Σούτερς)
Μακρής (Ένωση Συκεών)
Φανουργάκης (Ένωση Συκεών)
Κεμπόρα (Ένωση Συκεών)
Αδαμίδης (Ένωση Συκεών)
Γιόφκας (Ελλήσποντος Κριθιάς)
Παπαδόπουλος (Ελλήσποντος Κριθιάς)
Χατζηλασκαράκης (Ελλήσποντος Κριθιάς)
Καραμούτσος (Ελλήσποντος Κριθιάς)
Κουτσόπουλος (Ελλήσποντος Κριθιάς)
Παπάζογλου (ΑΕΕ Τούμπας)
Αλπουτασβίλι (Δόξα Τούμπας)
Τσελέπης (Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης)
Χαλούλι Αντ. (Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης)
Σαββαΐδης (Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης)
Κουτσιούκης (Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης)
Δημητριάδης (Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης)
Τριανταφυλλίδης (Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης)
Στερνιώτης ( ΑΕ Καλλιθέας)
Τσάτσας (ΕΘνικός Ευόσμου)
Πόζογλου (Δόξα Αγ.Παύλου)
Γκρομπάι (Δόξα Αγ. Παύλου)
Ιβανάι (ΜΑΣ Αγχιάλου)
Δαλκίδης ( ΜΑΣ Αγχιάλου)
Σαράντης Δ. (ΜΑΣ Αγχιάλου)
Παναγιωτίδης (Δόξα Πενταλόφου)
Γκαγκάνης (Ελλήσποντος Μαδύτου)
Λαζαρίδης (Δόξα Γερακαρούς)
Λαζαρίδης Ν. (Δόξα Γερακαρούς)
Κατσαρός (Θύελλα Περιστερώνα)
Παπαδόπουλος (Θύελλα Περιστερώνα)
Γιαλαμίδης (Θύελλα Περιστερώνα)
Νικολίτσης (Θύελλα Περιστερώνα)

Πλατάκης (Νέστωρ Όσσας)
Θεοδοσιάδης (ΠΑΟΚ Ερασιτέχνες)
Γανόπουλος (ΠΑΟΚ Ερασιτέχνες)
Μαύρης (ΠΑΟΚ Ερασιτέχνες)
Φεσατίδης (ΠΑΟ Διοικητηρίου)
Ασημακόπουλος Θ. (Αστέρας Ραιδεστού)
Μακρής (Αναγέννηση Αγ.Ιωάννη)
Κέρος (Αναγέννηση Αγ.Ιωάννη)
Μπουλγουρίδης ( Εθνικός Πυλαίας)
Κουμπαρόπουλος (Εθνικός Πυλαίας)
Ζουρτουμίδης (Εθνικός Πυλαίας)
Κεντριφύλης (Αναγέννηση Καλοχωρίου)
Δανδίκας (Αναγέννηση Καλοχωρίου)
Κουκουτζέλης (Μακεδονία Ευκαρπίας)
Γκάτσος (Μακεδονία Ευκαρπίας)
Μποντόλας (ΑΟ Καρδίας)
Τσαβδαρίδης (Φοίνικας Τούμπας)
Τσατσαρώνης (Φοίνικας Τούμπας)
Κόντρα (Κεραυνός Κολχικού)
Τσότρας (Κεραυνός Κολχικού)
Σταμουλής (Κεραυνός Κολχικού)
Καπετάνογλου (Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου)

Γερασίμου (Νίκη Μεσημερίου)
Τσιτανάκης (Φίλιππος Ελεούσας)
Παπαδόπουλος (Φίλιππος Ελεούσας)
Δελιανίδης (Δάφνη Ακροποτάμου)
Μεταξάς (Δάφνη Ακροποτάμου)
Μεταξάς (Δάφνη Ακροποτάμου)
Μουρατίδης (Δάφνη Ακροποτάμου)
Τσολερίδης (Δάφνη Ακροποτάμου)
Μαρκούλης (Θρίαμβος Παρθενίου)
Τυροβούζης (Οδυσσέας Κορδελιού)
Ντάβες (Οδυσσέας Κορδελιού)
Κωνσταντινίδης (Ακαδημία Ζάχου)
Σέρηφ (Μ. Αλέξανδρος Ελλήνων)
Τάσιος (Μ. Αλέξανδρος Ελλήνων)
Γεωργής (Μ. Αλέξανδρος Ελλήνων)
Μέζαρης (ΑΟ Θράκης)

Σημαιοφορίδης (Αισχύλος Ωραιοκάστρου)
Πορουτσίδης (Αισχύλος Ωραιοκάστρου)
Μάνιος (Εθνικός Μετεώρων)
Γραμμένος (ΔΑΣ Ωραιοκάστρου)
Ζαρκάδας (Μ.Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου)
Παναγιωτίδης (Μ.Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου)
Λιθοξόπουλος (Ατρόμητος Φιλαδέλφειας)
Πατσιαβάς (ΑΕ Χαριλάου)
Φαρδέλας (Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης)
Μπουκουβάλας (Μ.Αλέξανδρος)
Κωνσταντινίδης (Μ.Αλέξανδρος)
Μπουγιουκλής (Χαρίλαος Eπαμεινώνδας)
Κρόκος (Έσπερος Τερθιψέας)
Δελαπόρτας (Ιταλική Ακαδημία)
Αστερίου (Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής)
Λαδάς (Μαραθών Υποδομής)
Παγουλάτος (Ιωάννης Παπάφης)
Παληγιάννης (Ιωάννης Παπάφης)

Περισσότερα Άρθρα

ΓΓΑ | Δεν φτάνουν οι υπάλληλοι για το μητρώο και ο Αυγενάκης προσέλαβε ιδιωτική εταιρία με κόστος 40.000€

«Φούρια» έχει πιάσει τον Γενικό Γραμματέα Αθλητισμού κ.Αυγενάκη σε ότι αφορά το «Μητρώο Αθλητικών Σωματείων». Υπάρχει μάλιστα ιδιαίτερα βιασύνη έτσι ώστε και