Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Κύπελλο ΕΠΣΜ: Οι όμιλοι και το πρόγραμμα όλων των αγωνιστικών

1ος όμιλος

Καμπανιακός- Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου

Ελευθεριακός- Εθνικός Μαλγάρων

2ος όμιλος

Αναγέννηση Χαλκηδόνας -ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Μακεδονικός Γέφυρας -Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

3ος όμιλος

Αστέρας Αμπελοκήπων -ΑΕ Αμπελοκήπων

Ιωνικός- ΜΑΣ Αχγιάλου

4ος όμιλος

Δόξα Πενταλόφου- Ακαδημία Νεάπολης

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης -Νίκη  Ευκαρπίας

5ος όμιλος

Δόξα Ρετζικίου- Κεραυνός  Ωραιοκάστρου

Ακρίτες Συκεών- ΑΕ Καλλιθέας Π.Φ

6ος όμιλος

Αίας Ευόσμου -ΑΕ Ευόσμου

Κανονιέρηδες -ΠΟ Ξηροκρήνης

7ος όμιλος

Γ.Σ  Ηλιούπολης  -Ακαδημία Κούδας

Ομόνοια Σταυρούπολης  -Παύλος Μελάς

8ος όμιλος

ΑΣ Νεάπολης -ΑΕ Φιλύρου

Ν. Γενεά Ασβεστοχωρίου- Φοίνικας Πολίχνης

9ος όμιλος

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Δόξα Ασσήρου

Μακεδονικός Λητής

10ος  όμιλος

Νίκη Ηρακλείου -Άρης Καβαλαρίου

Νέστωρ Όσσας

11ος όμιλος

ΠΑΟΚ Σταυρού -Θύελλα Περιστερώνας

Μακεδονικός Αγίου Βασιλείου

12ος όμιλος

ΙΕΚ Δέλτα -Αχιλλέας Τριανδρίας

Δόξα Αγίου Παύλου -Μελιτέας

13ος όμιλος

Εθνικός Πυλαίας -ΑΕ Πυλαίας

Κισσός Χορτιάτη -Πανόραμα

14ος όμιλος

Μέντεκας Καλαμαριάς -Μαραθώνας

ΠΑΟ Διοικητηρίου -ΠΟ Μαλακοπής

15ος όμιλος

Άγιος Γεώργιος Μ. Κρήνης -ΑΕ Κρήνης

Αναγέννηση Αγίου Ιωάννη -Ποσειδώνας Καλαμαριάς

16ος όμιλος

Αναγέννηση Ρυσίου -ΑΟ Καρδίας

Ατρόμητος Τριαδίου  -Κεραυνός Αγγελοχωρίου

17ος όμιλος

Αστέρας Ραιδεστού – Αετός Βασιλικών

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Ορφέας Σουρωτής

18ος όμιλος

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου -Αναγέννηση Επανομής

Δόξα Τριλόφου -Νίκη Μεσημερίου

19ος όμιλος

Δάφνη Ακροποτάμου-ΑΟ Μεσήμβριας

Θρίαμβος Παρθενίου -Μαγνησιακός

20ος όμιλος

Μακεδών Ευόσμου -Αστραπή Δεντροποτάμου

Οδυσσέας Κορδελιού – Ρουβίκωνας

21ος όμιλος

ΑΟ Θράκης -Νικόπολη

Ακαδημία Ζάχου -Ελπίδες Αμπελοκήπων

22ο όμιλος

Αισχύλος Ωραιοκάστρου- ΑΟ Νέας Ευκαρπίας

Μακεδονία Ευκαρπίας- Σταυραετός Ευξεινούπολης

23ος όμιλος

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας -Αστραπή Μεσαίου

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου -Νίκη Νεοχωρούδας

24ος όμιλος

Εθνικός Λαγυνών -Δόξα Περιβολακίου

Ποντιακός Πολυδενδρίου- Φοίνικας Σχολαρίου

25ος όμιλος

Αστραπή Νεάπολης -ΑΣ Αγίου Παύλου

Εθνικός Μετεώρων- Μ. Αλεξ. Μελισσοχωρίου

26ος όμιλος

Ένωση Συκεών – Ελπίδες Συκεών

Κεραυνός Αγίου Παύλου -ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

27ος όμιλος

Προοδευτική -Ιωάννης Παπάφη

Πυρσός Θεσσαλονίκης -Φοίνικας Τούμπας

28ος όμιλος

ΑΕ Χαριλάου -ΑΕ Ελπίδας Τούμπας

Μ. Αλέξ. Θεσσαλονίκης -ΠΑΕ ΠΑΟΚ

29ος όμιλος

Αστέρια -ΑΟ Σούτερς

Αριστοτέλης – Μαραθώνας Υποδομή 1926

30ος όμιλος

Λιονταράκια -Πέρα

Δόξα Τούμπας

31ος όμιλος

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης -Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Ελπίδες Θερμαϊκού Θέρμης

Περισσότερα Άρθρα

Γαλτσίδης: “Πίστη στο ρόστερ του Αγροτικού, έμφαση σε φυσική κατάσταση και τακτική προσαρμογή”

Φυσιολογικά θεωρεί τα σκαμπανεβάσματα στην απόδοση του Αγροτικού Αστέρα (ήττες στα τελευταία φιλικά με Ηρακλή και Μέγα Αλέξανδρο Τρικάλων και ενδιάμεσα στο