Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Κύπελλο ΕΠΣΜ: Τα ζευγάρια της 3ης φάσης (Α1+Α) και της 2ης φάσης (Β+Γ κατηγορία)

Τα ζευγάρια της Γ’ φάσης του κυπέλλου της ΕΠΣΜ «Σταύρος Ρεπανάς» με ομάδες Α1 και Α κατηγορίας.

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Καμπανιακός -Κεραυνό Ωραιοκάστρου

Ομόνοια Σίνδου- Ολυμπιακός Κυμίνων

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ: 

Ακρίτες Συκεών-Κανονιέρηδες

Αστέρας Αμπελοκήπων-Π. Μελάς

Χωρίς αγώνα περνάει η Ακαδ. Νεάπολης

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ:

Κεραυνός Κολχικού-Ιάσων Αυγής

ΠΑΟΚ Σταυρού-Θύελλα Περιστερώνας

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ Πυλαίας- Αχιλλέας Τριανδρίας

ΙΕΚ Δέλτα 360 -Ποσειδώνας Καλαμαριάς

 

5ος ΟΜΙΛΟΣ:

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου-Αετός Βασιλικών

ΠΑΟΝΕ-Αναγέννηση Επανομής


Οι αγώνες κυπέλλου της ΕΠΣΜ με ομάδες Β και Γ κατηγορίας
 

6ος ΟΜΙΛΟΣ – Β ΦΑΣΗ
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας-Αναγέννηση Καλοχωρίου
Νέα Πολιτεία-Εθνικός Μετεώρων
Ρουβίκωνας-Θρίαμβος Παρθενίου
Δάφνη Ακροποτάμου-Νικόπολη
 

Γ ΦΑΣΗ
Νικητής Ατρόμητου Φιλαδέλφειας-Αναγέννηση Καλοχωρίου με νικητή Ρουβίκωνας-Θρίαμβος Παρθενίου
Νικητής Νέα Πολιτεία-Εθνικός Μετεώρων με νική Δάφνη Ακροποτάμου-Νικόπολη

7ος ΟΜΙΛΟΣ – Β ΦΑΣΗ
Δόξα Ελπίδας-ΔΑΣΩ
Ελλήσποντος Κριθιάς-Μ. Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Οδυσσέας Κορδελιού-Ελπίδες Συκεών
Δόξα Περιβολακίου-ΑΟ Θράκης

Γ ΦΑΣΗ
Νικητής Δόξα Ελπίδας-ΔΑΣΩ με νικητή ΟΔυσσέας-Ελπίδες Συκεών
Νικητής Ελλήσποντος Κριθιάς-Μελισσοχώρι με νικητή Δόξα Περιβολακίου-ΑΟ Θράκης

8ος ΟΜΙΛΟΣ – Β ΦΑΣΗ
Αετοί Θ.-ΑΕ Χαριλάου
Εθνικός Αστέρας-Ιωάννης Παπάφης
Χαρίλαος Επαμεινώνδας-Ενωση Συκεών

Χωρίς αγώνα προκρίνεται η Αστραπή Νεάπολης

Γ ΦΑΣΗ
Νικητής Αετοί-ΑΕ Χαριλάου με νικητή Χαρίλαος Επαμεινώνδας-Ενωση Συκεών
Νικητής Εθνικός Αστέρας -Ιωάννης Παπάφης με την Αστραπή Νεάπολης

9ος ΟΜΙΛΟΣ – Β ΦΑΣΗ
Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής-Αχιλλέας Περαίας
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Ολυμπιακός
Φοίνικας Τούμπας-Μαραθώνας υποδομή
Χωρίς αγώνα πέρασε η Ιταλική Ακαδημία

Γ ΦΑΣΗ
Νικητής Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής-Αχιλλέας Περαίας με νικητής Φοίνικας Τούμπας-Μαραθώνας υποδομή
Νικητής Κεραυνός Αγ. Παύλου-Ολυμπιακός με Ιταλική Ακαδημία

Περισσότερα Άρθρα