Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Η εξέλιξη των Σαββατιάτικων αγώνων σε Β-Γ εθνική και ΕΠΣΜ

Δείτε την εξέλιξη των Σαββατιάτικων αγώνων από το πρωτάθλημα του 2ου ομίλου της Γ εθνικής και των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΜ.

Football League (22η αγωνιστική, 15.00)

ΤΕΛΙΚΟ ΑΟΧ Κισσαμικός – Άρης 2-3 (17′-62′ Λέο / 25′-43′ Διαμαντόπουλος, 85′ Πασάς)

ΤΕΛΙΚΟ Αναγέννηση Καρδίτσας – ΑΕ Καραϊσκάκης 1-0 (52′ Τζέκος πεν)

ΤΕΛΙΚΟ Παναιγιάλειος – Καλλιθέα 0-0

ΤΕΛΙΚΟ Αιγινιακός – Απόλλων Λάρισας 1-2 (36′ Γιατζιτζόγλου πεν / 45+2′ Λίταινας, 75′ Κανούλας)

ΤΕΛΙΚΟ Απόλλων Πόντου – Τρίκαλα 1-1 (49′ Χασομέρης / 60′ Χιντζίδης)

(17.00) ΟΦΗ – Εργοτέλης 2-2 (5′ Κουτσιανικούλης / 2′ Κάιπερς, 4′ Σταματάκος)

Γ Εθνική

2ος όμιλος (29η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΠΕ Λαγκαδά 0-2

ΤΕΛΙΚΟ ΑΕ Καρίτσας – ΦΑΣ Νάουσα 1-4

ΤΕΛΙΚΟ ΑΟ Καρδίας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 4-1 (17′-73′ Χότζα, 34′ Ξανθόπουλος, 79′ αυτογκόλ / 33′ Κίτσας Γ.)

ΤΕΛΙΚΟ Εδεσσαϊκός – Καμπανιακός 2-0 (27′ Γολιδόπουλος, 66′ Ντόγος)

ΤΕΛΙΚΟ Κιλκισιακός – Αλμωπός Αριδαίας 2-0 (86′ Προβατίδης, 90′ )

ΤΕΛΙΚΟ Μακεδονικός – Αγροτικός Αστέρας 1-3 (61′ Ζαγναφέρης / 4′ Ιωαννίδης, 45′ Μήτογλου, 53′ Ματζίρης)

ΤΕΛΙΚΟ Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Ηρακλής 0-7 (7′-16′-46′-87′ πεν-90′ Ρόβας, 12′ Πτηνόπουλος, 26′ Παπαδόπουλος)

 

Ο καλύτερος καφές της πόλης βρίσκεται δυτικά

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
TEΛΙΚΟ 
Εθνικός Μετεώρων – Ελπίδες Χαλάστρας 2-1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟΚ Σταυρού – Ελλήσποντος Κριθιάς 1-0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
ΤΕΛΙΚΟ
Ορφέας Σουρωτής – Αχιλλέας Περαίας 0-0
TEΛΙΚΟ Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΑΕ Φαλήρου 3-0
TEΛΙΚΟ Ατρόμητος Τριαδίου – ΠΑΟΝ Επιβατών 0-3
TEΛΙΚΟ Μελιτέας – Νίκη Κερασιάς 4-0
TEΛΙΚΟ ΑΕ Κρήνης – Αετός Βασιλικών 3-1
TEΛΙΚΟ Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Μαραθώνας 1-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
ΤΕΛΙΚΟ 4 
Φίλιππος Ελεούσας – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή 2-1
TEΛΙΚΟ Ολυμπος Δενδροποτάμου – Ορφέας Αγίας Τριάδας 1-3
Θρίαμβος Παρθενίου – Μακεδονικός Μοναστηρίου
TEΛΙΚΟ Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – ΑΕ Μαρτίου 5-1
TEΛΙΚΟ ΜΑΣ Αγχιάλου – Νίκη Νεοχωρούδας 3-0
TEΛΙΚΟ ΑΣ Μενεμένης – Εθνικός Μαλγάρων 1-1
ΤΕΛΙΚΟ Δόξα Ελπίδας – Μαγνησιακός 2-2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
TEΛΙΚΟ 
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Βρασίδας Βρασνών 1-0
TEΛΙΚΟ Διγενής Κρυονερίου – Ηρακλής Μοδίου 1-0
TEΛΙΚΟ Δόξα Δρυμού – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 1-2
ΤΕΛΙΚΟ ΠΑΟ Ξυλούπολης – Δάφνη Ευαγγελισμού 3-0
ΤΕΛΙΚΟ Νέστωρ Οσσας – Απόλλων Ζαγκλιβερίου 0-1

Περισσότερα Άρθρα