Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Η εξέλιξη των Κυριακάτικων αγώνων σε ΕΠΣΜ και Γ εθνική (Συνεχής Ροή)

Δείτε την εξέλιξη των Κυριακάτικων αγώνων σε ΕΣΠΜ και 2ο όμιλο της Γ εθνικής, μέσα από την ενημέρωση του EPSM24. (Πατάτε F5 για ανανέωση).



Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
15.00 ΠΑΟ Κουφαλίων – Ολυμπιακός Κυμίνων 2-0 ΤΕΛΙΚΟ (Ζαγναφέρης 6′, Χατζής 40′)
15.00 Αγροτικός Αστέρας – Αρης Παλαιοχωρίου 2-2 ΤΕΛΙΚΟ (Σιμόνι 10′, Βουτσιάς 24′)
15.00 Μακεδονικός – Ερμής Αμυνταίου  1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Τσολάκης 45′, Kαρλόπουλος 53′ πεν.)
15.00 Εδεσσαϊκός – Αλμωπός Αριδαίας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Τούφας 39′)
15.00 Νίκη Αγκαθιάς – ΠΟ Τρίγλιας  3-0 ΤΕΛΙΚΟ
15.00 Μελιτέας – Βέροια  0-4 ΤΕΛΙΚΟ (Tσικόπουλος 14′, Μουρατίδης 23′, Κανούλας 83′ πεν., Σκαθαρούδης 90′)
15.00 ΑΣ Γιαννιτσά – ΑΠΕΛ 3-0 ΤΕΛΙΚΟ (Μουρίκι 8′, Θεοδωρίδης 23′ πεν., Παντελίδης 41′)

Έχεις κατοικίδιο; Τότε βρίσκεσαι στο κατάλληλο μέρος

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
——————————————
11.30 ΑΟ Καρδίας – Εθνικός Σοχού  1-0 (Εμμανουηλίδης 42′)
15.30 Ιάσων Αυγής – ΑΕ Ευόσμου 3-1 (Στασινόπουλος 2, Ουρδούδης 9′, Σαμπιασβίλι 61′, Παπαποστόλου 85′ πεν.)
15.30 Θύελλα Περιστερώνα – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 1-0 (Ατζαμιδάκης 83′)
15.30 Μαραθώνας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-1 (Κουκουρώνας 79′)
15.30 Κεραυνός Κολχικού – Καμπανιακός 1-3
15.30 Αχιλλέας Τριανδρίας – Μελιτέας 3-1 (Mεντεσίδης 9′, Καζάκος 16′, Καρολίδης 39′)
15.30 Θερμαϊκός Θέρμης – Ομόνοια Σίνδου 1-1 (Παντελίδης 32′)
Times Cafe Bar – Αγν. Στρατιώτη 25 Πολίχνη

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————————
10.30 ΓΣ Ηλιούπολης – Αξιός Ανατολικού 1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Μαρμαρίδης 34′ πεν.) *Προσωρινή διακοπή λόγω σοβαρού τραυματισμού
11.00 ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου  1-2 ΤΕΛΙΚΟ
11.00 Δόξα Ρετζικίου – Κανονιέρηδες  1-2 ΤΕΛΙΚΟ (Κουκούλης Π. 6′, Κιουρτσίδης 74′, Σταμπουλίδης 92′ πεν.)
11.30 Ιωνικός – Δόξα Αγ.Παύλου  0-1 ΤΕΛΙΚΟ
11.30 Μακεδονικός Γέφυρας – Δόξα Πενταλόφου 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
15.38 Αίας Ευόσμου* – Αστέρας Αμπελοκήπων 0-1 ΤΕΛΙΚΟ (Καραντασιάδης 69′)
15.30 Αστραπή Δενδροποτάμου – Ελευθεριακός 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Βιομηχανία επεξεργασίας νωπής πατάτας «Χατζηγεωργίου» – 16ο χιλ. Θεσσαλονίκης-Βέροιας

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————————
12.00 ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Απόλλων Ζαγκλιβερίου 3-3 TEΛΙΚΟ
15.30 Μακεδονικός Λητής – Κεραυνός Ωραιοκάστρου 0-0 TEΛΙΚΟ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————————
11.06 Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αστέρας Ραιδεστού 4-1 ΤΕΛΙΚΟ (Σακαλής 18′, Μαρίγκος 37′, Σαββαϊδης 50′ πεν., Νόικος 79′, Χατζής 85′)
11.30 Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Νίκη Κερασιάς  0-1 ΤΕΛΙΚΟ (Σαλούκας 90+) (Κόκκινη ο Σαλούκας – 2η κίτρινη στον πανηγυρισμό λόγω φανέλας)
15.30 Αναγέννηση Επανομής – ΠΑΟΝ Επιβατών 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
15.30 Αετός Βασιλικών – Ορφέας Σουρωτής 2-1 ΤΕΛΙΚΟ (Σιδέρης 43′, Δούμας 45′, Σερέτης 67′ πεν.)
15.30 ΑΕ Κρήνης – Κεραυνός Αγγελοχωρίου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ (Μαυρίδης 1′)
15.30 Αναγέννηση Ρυσίου – ΠΑΟ Διοικητηρίου 1-3 ΤΕΛΙΚΟ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
11.00 Ολυμπος Δενδροποτάμου – ΠΟ Ξηροκρήνης   0-0 ΤΕΛΙΚΟ
12.30 Ομόνοια Σταυρούπολης – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 1-2  ΤΕΛΙΚΟ (Καϊσίδης 3′, Ιβανάι 20′, Τσούλε 60′)
15.30 Ορφέας Αγίας Τριάδας – Εθνικός Ευόσμου 0-6 ΤΕΛΙΚΟ (Λιωνάκης 9′, 29′, Ζλατίντσης 36′, 65′, 75′, Φανούλης 86′)

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
11.00 Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – ΜΑΣ Αγχιάλου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ (Πατελάκης 47′, Τσαμπαλάκης 60′)
11.00 Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
11.00 ΑΕ Αμπελοκήπων – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή  5-0 ΤΕΛΙΚΟ
11.30 Εθνικός Μετεώρων – ΑΜΣ Νικόπολη  1-2 ΤΕΛΙΚΟ (Μπαμπικέρ 8′, Νίτσης 45′, Τσάκαλος 75′)

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
11.38 Νίκη Ηρακλείου* – Νίκη Ευκαρπίας  1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Χαμ. πεναλτι για Ηράκλειο στο 69′, Κόκκινη για Ηράκλειο στο 71′ – Γκολ: Μόσχος 96′)
15.00 Κεραυνός Αγίου Παύλου – Αστραπή Νεάπολης 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
15.30 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
15.30 Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Δόξα Δρυμού 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
11.30 Αρης Ξηροποτάμου – Δάφνη Ευαγγελισμού  1-2 ΤΕΛΙΚΟ (Γαβριηλίδης 62’/ Αδαμίδης 90′, Ζερβαλάκης 94′)
11.30 Αρης Καβαλαρίου – Δόξα Ασσήρου  0-0 ΤΕΛΙΚΟ
11.30 Ποντιακός Πολυδενδρίου – Βρασίδας Βρασνών 3-2 ΤΕΛΙΚΟ (Πετρόφ 31′, 40′, Στράντζαλης 72′, Πετρετζίκης 80′, 93′)
11.30 Διγενής Κρυονερίου – Δράση Αρδαμερίου 1-0 TEΛΙΚΟ
15.30 ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Νέστωρ Οσσας 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
15.30 Εθνικός Προφήτη – Εθνικός Λαγυνών 1-6 ΤΕΛΙΚΟ
15.30 Ηρακλής Μοδίου – ΑΕ Αγ.Γεωργίου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
11.00 ΑΕ Φαλήρου – Ατρόμητος Τριαδίου 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
11.00 Ελπίδες Θερ.Θέρμης – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
11.30 Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής  0-2 ΤΕΛΙΚΟ
13.00 Αίολος – Κισσός Χορτιάτη 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
15.30 Πέρα – Προοδευτική 2-4 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
11.00 Φοίνικας Καλαμαριάς – Αριστοτέλης  0-1 ΤΕΛΙΚΟ
15.00 Αχιλλέας Περαίας – Δόξα Τριλόφου 4-2 ΤΕΛΙΚΟ
15.30 Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – ΑΕ Μαρτίου 2-3 ΤΕΛΙΚΟ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
11.30 Δάφνη Ακροποτάμου – Αναγέννηση Καλοχωρίου 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
09.00 Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΠΑΟΚ Πολίχνης  7-0 ΤΕΛΙΚΟ
13.00 Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος – ΑΣ Αγ. Παύλος  0-0 ΤΕΛΙΚΟ
17.00 ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. – Νίκη Νεοχωρούδας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
09.00 Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Λιονταράκια Θεσσαλονίκης 5-0 ΤΕΛΙΚΟ
13.00 Μαραθών Υποδομή 1926 – Ελπίδες Φοίνικα 2011  4-1 ΤΕΛΙΚΟ
15.30 Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Αναγέννηση Επταπυργίου 7-1 ΤΕΛΙΚΟ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
12.00 Δόξα Γερακαρούς – Σάντος Πανοράματος 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
15.30 ΠΑΟ Καρτερών – Φοίνικας Σχολαρίου 1-2 ΤΕΛΙΚΟ



Περισσότερα Άρθρα