Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Η εξέλιξη των αγώνων στην ΕΠΣ Μακεδονίας (20/2)

Γ Εθνική (15.00)

1ος όμιλος (16η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ Μ.Αλεξ.Ορφανίου – Θερμαϊκός Θέρμης [] 0-1 (65′ Κυριακίδης)

ΤΕΛΙΚΟ Αλεξανδρούπολη – Άρης Αβάτου 3-1 (6′-18′ Καρακασίδης, 26′ Ματζίρης / 90+2′ )

ΤΕΛΙΚΟ Νέστος Χρυσ/πολης – Απόλλων Παραλιμνίου 1-0 (25′ Μπάμπουρας)

ΤΕΛΙΚΟ Δόξα Δράμας – Πανδραμαϊκός 1-1 (66′ Μουδούρογλου / 22′ Τζελίδης)

ΤΕΛΙΚΟ Αναγέννηση Πλαγιάς – Εθνικός Σοχού 0-2 (32′ Παντζαράς, 39′ Ταχματζίδης)

ΤΕΛΙΚΟ Ορφέας Ξάνθης – Αγροτικός Αστέρας 0-1 (4′ Μπουλγκουρίδης)

 

2ος όμιλος (16η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ Ηρακλής Αμπελοκήπων [] – Μ.Αλεξ.Τρικάλων 0-2 (45+2′ Αβραμόπουλος, 71′ Πέικος)

ΤΕΛΙΚΟ Ποσειδών Μηχανιώνας – Κτην.Αστ.Καληράχης 1-0 (87′ Φούσκας)

Κοζάνη – ΑΕΠ Κοζάνης 0-0

ΤΕΛΙΚΟ Εδεσσαϊκός – ΑΕ Λευκίμμης 2-0 (23′ Κυζιρίδης, 38′ Μεληκιώτης)

ΤΕΛΙΚΟ ΟΦ Αγίου Ματθαίου – ΑΣ Γιαννιτσά 1-1 (72′ Χαρδαλιάς / 52′ Μυλωνάς)

(19/2) Μακεδονικός – Θύελλα Σαρακηνών 3-0 (15′ Ζαννάκης, 47΄Θεοδωρίδης, 55′ αυτογκόλ)

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

——————————————

11.30 Δόξα Πενταλόφου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας 0-2 

11.30 ΠΑΟ Ξυλούπολης – Καμπανιακός 1-3 

11.30 Ιωνικός – Κεραυνός Ωραιοκάστρου 2-1 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

—————————————–

15.30 Ελευθεριακός – ΑΕ Αμπελοκήπων5-0

11.30 Μακεδονικός Γέφυρας – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 2-2

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

—————————————–

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Κανονιέρηδες  2-1 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

—————————————–

15.30 Εθνικός Πυλαίας – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης 0-2

15.30 Κισσός Χορτιάτη – ΑΕ Φιλύρου αναβολή

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

15.30 Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Αρης Καβαλαρίου 3-2

11.30 Μακεδονικός Ασκού – Νίκη Ηρακλείου 3-3 

15.30 Νέστωρ Οσσας – ΠΑΟΚ Σταυρού 3-4

 

Kάθε Σάββατο και Κυριακή 11.00-13.00 η ραδιοφωνική εκπομπή του Epsm24 στον City Of Primo 106.1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

—————————————–

15.30 Δόξα Αγ.Παύλου – Μέντεκας Καλαμαριάς 2-1

11.00 Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΠΑΟΔ  2-0

11.00 Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – ΑΕ Κρήνης  3-1 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

—————————————–

15.30 Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ατρόμητος Τριαδίου  2-1 (Zάγκας 10′, Μπρόσκα 20′)

15.30 Αναγέννηση Ρυσίου – Αστέρας Ραιδεστού 2-2

15.30 Δόξα Τριλόφου – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 0-4

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

—————————————–

11.30 Οδυσσέας Κορδελιού – Δόξα Αδένδρου 2-0 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

—————————————–

11.00 Ελπίδες Αμπελοκήπων – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 2-6

15.30 Αστραπή Δενδροποτάμου – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου  1-0

15.30 ΑΜΣ Νικόπολη – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 1-1

12.00 Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Ρουβίκωνας 2-3

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

15.30 Ελπίδες Συκεών – Εθνικός Αστέρας

15.30 Ατλας Μενεμένης – Κεραυνός Αγίου Παύλου 0-1

Εθνικός Μετεώρων – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 2-0

Ενωση Συκεών – Αετοί Θεσ/νίκης 2015  4-0

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

—————————————–

15.30 Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Δόξα Περιβολακίου 0-5

15.30 Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών – Ποντιακός Πολυδενδρίου  2-4

15.30 Αστραπή Μεσαίου – Εθνικός Λαγυνών 1-0

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Μαρτίου – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ   0-5

15.30 Πυρσός Θεσσαλονίκης – Πέρα 3-2

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

—————————————–

11.30 Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Ελπίδες Θερ.Θέρμης  6-1

16.00 Αριστοτέλης – Αργοναύτης Καλαμαριάς

13.30 Απόλλων Καλαμαριάς – Ατρόμητος Πλαγιαρίου  4-0

 

Kάθε Σάββατο και Κυριακή 11.00-13.00 η ραδιοφωνική εκπομπή του Epsm24 στον City Of Primo 106.1

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

15.30 Αναγέννηση Προχώματος – Νίκη Νεοχωρούδας 0-2

15.30 Μακεδονία Ευκαρπίας – ΑΟ Μεσήμβριας  1-0

Μακεδών Ευόσμου – Σταυραετός Ευξεινούπολης  1-3

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ – Αστραπή Νεάπολης   0-5 

Φοίνικας Τούμπας – ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ    7-0

Δράση Αρδαμερίου – Κυψέλη Νεάπολης αναβολή

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

15.00 Αναγέννηση Επταπυργίου – ΑΣΤΕΡΙΑ  3-1

Κεραυνός Μονοπηγάδου – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926    3-1

15.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 0-1

15.30  Δόξα Τούμπας – Κανάρης  1-1

 

Περισσότερα Άρθρα