Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣM: Νέο πρόγραμμα αγώνων υποδομών 23-24/10/2021

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 23 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(2η αγωνιστική)
————————————
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 13.30
Γιατρός:
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ – ώρα: 12.30

Μακεδονικός – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 11.00
Γιατρός:

Ντίνος Κούης – Μπέμπηδες 2000 ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-10-21
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.00
Γιατρός:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2005 και νεότεροι)
Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
Αστέρας Ραιδεστού – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 11.30
Γιατρός:
ΑΟ Καρδίας – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. / ART SOCCER SCHOOL
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 14.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 11.30
Γιατρός:
Δόξα Τριλόφου – Αγιος Νικόλαος / JOGA BONITO
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 09.30
Γιατρός:

Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Αχιλλέας Τριανδρίας —– 0 – 3 α/α

ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-10-21
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 11.00
Γιατρός:
Απόλλων Καλαμαριάς – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-10-21
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 16.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
Εθνικός Πυλαίας – Κισσός Χορτιάτη ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-10-21
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Μακεδόνες – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΣΤΕΡΙΑ – ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ – ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 09.00

ΑΣ Ουράνιοι/ CELESTE – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 10.00
Γιατρός:
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ – Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΛΑΣΤΙΚΟ- ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ / ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΑΣ Νεάπολης /ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:

Κ17 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
Αστέρας Αμπελοκήπων – Καμπανιακός ——— 0 – 3 α/α

Οδυσσέας Κορδελιού – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 10.00
Γιατρός:

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 13.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: Ελευθεριακός

Κ17 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 10.00
Γιατρός:
Ελπίδες Συκεών – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΜΣ Νικόπολη – Φίλιππος Παλαιοκάστρου
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 10.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: Νίκη Ηρακλείου
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 (2006 και νεότεροι)
Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός:
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΤΑΥΡΟΙ – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.00
Γιατρός:

Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
Αναγέννηση Ρυσίου – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1)
Γήπεδο: ΡΥΣΙΟΥ – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 15.00
Γιατρός:
ΑΟ Σούτερς – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ώρα: 14.30
Γιατρός:
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.00
Γιατρός:
Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – Μακεδονικός
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Δόξα Ελπίδας – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-10-21
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός:
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-10-21
Γήπεδο: Μ. Αλεξάνδρου – ώρα: 10.00
Γιατρός:

Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΙΟΝΙΑΣ – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ. Ιωνίας) – ώρα: 11.30
Γιατρός:
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ – Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 11.00
Γιατρός:
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: Ιωνικός

Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
ΑΕ Ρετζικίου – Εθνικός Λαγυνών —– 3 – 0 α/α

Ομόνοια Σταυρούπολης – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Πρωτέας Ευόσμου ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-10-21
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 10.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: Κεραυνός Ωραιοκάστρου

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(2η αγωνιστική)
————————————
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Μακεδονικός
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 13.00
Γιατρός:
ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 13.00
Γιατρός:
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) – Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00
Γιατρός:
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1) – Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. ΠΡΟ (1) – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. / ART SOCCER SCHOOL
Γήπεδο: ΛΕΟΝΤΩΝ – ώρα: 10.30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 (2007 και νεότεροι)
Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.30
Γιατρός:
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 – Ακαδημίες Μίκρας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 13.00
Γιατρός:
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – Αετός Βασιλικών —– 3 – 0 α/α

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2)
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 10.00
Γιατρός:

Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 11.00
Γιατρός:
ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ——- 0 – 3 α/α

ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (2) – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 11.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)

Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
ΑΕ Πυλαίας – Κισσός Χορτιάτη ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-10-21
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός:

ΑΕ Φιλύρου – ΑΟ Σούτερς
Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 18.45
Γιατρός:
Δόξα Ρετζικίου – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1)
Γήπεδο: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΕΟ) – ώρα: 13.00
Γιατρός:

Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 17.00
Γιατρός:
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 13.30
Γιατρός:
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ (2)
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 09.30
Γιατρός:
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – ΑΣ Ουράνιοι / CELESTE
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 10.00
Γιατρός:

Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – Καμπανιακός
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Γιατρός:
ΑΟ Ν. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 09.00
Γιατρός:
Εθνικός Μετεώρων – ΑΣ Νεάπολης / ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 10.00
Γιατρός:

Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ιωνικός
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Οδυσσέας Κορδελιού – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ. ΑΡΕΝΑ
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 12.00
Γιατρός:

ΑΕ Ευόσμου – Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00
Γιατρός:
Αθλητική Εκπαίδευση – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: FOUL TRAINING CENTER (ΜΑΓΝΗΣΙΑ) – ώρα: 10.00
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(2η αγωνιστική)
————————————
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) – Μακεδονικός ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-10-21
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 12.00
Γιατρός:

ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός:
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. / ART SOCCER SCHOOL
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ – ώρα: 09.00

ΡΕΠΟ: ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 (2008 και νεότεροι)
Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ——– 0 – 3 α/α

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Ακαδημίες Μίκρας
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ – ώρα: 10.30

Αστέρας Ραιδεστού – Φίλιππος Θέρμης
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 13.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ

Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
Απόλλων Καλαμαριάς – Χ.Α.Ν.Θ.
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.30
Γιατρός:
Μακεδόνες – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.00
Γιατρός:

ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – Αγιος Νικόλαος —- 3 – 0 α/α

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης – ώρα: 15.00
Γιατρός:

Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-10-21
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Γιατρός:
Ελπίδες Συκεών – Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.00
Γιατρός:
ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΕΡΡΩΝ – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 13.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: ΑΟ Σούτερς

Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – Αίολος Ευόσμου 2014 / ACADEMICA
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός:
ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΙΟΝΙΑΣ – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ. Ιωνίας) – ώρα: 13.00
Γιατρός:
ΑΕ Ευόσμου – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Γιατρός:
Μπέμπηδες Ιωνίας – Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ. Ιωνίας) – ώρα: 10.00
Γιατρός:

Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
Πρωτέας Ευόσμου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.00
Γιατρός:
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 11.30
Γιατρός:
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 13.00
Γιατρός:
ΑΜΣ Νικόπολη – ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 14.00
Γιατρός:

Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 12.00
Γιατρός:

Φίλιππος Παλαιοκάστρου – ΑΣ Ουράνιοι / CELESTE
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
Ομόνοια Σταυρούπολης – ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
Γήπεδο: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 11.00
Γιατρός:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (2009 και νεότεροι)
Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
Μπέμπηδες 2000 – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 13.00
Γιατρός:
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας ——— 0 – 3 α/α

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Απόλλων Καλαμαριάς ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-10-21
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.30
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ

Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.00
Γιατρός:
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ – ώρα: 10.30

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. / ART SOCCER SCHOOL – ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-10-21
Γήπεδο: Μ. Αλεξάνδρου- ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: Αστέρας Αμπελοκήπων

Κ13 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————-
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ – Αίολος Ευόσμου 2014 / ACADEMICA
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 13.30
Γιατρός:
Μακεδονικός – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα: 12.30
Γιατρός:
ΑΜΣ Νικόπολη – Πρωτέας Ευόσμου
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 12.00
Γιατρός:

ΡΕΠΟ: Εθνικός Σοχού

Περισσότερα Άρθρα

Η κορυφή… του ανήκει ξανά!

Ο Μακεδονικός ήταν ο μεγάλος νικητής (2-0) του ντέρμπι με τον Εδεσσαϊκό, το οποίο θα έκρινε την πρωτιά στον 2ο όμιλο της Γ’ Εθνικής μετά το πέρας