Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣ Μακεδονίας | H συγκρότηση των ομίλων K 17, Κ 16, Κ 15 και Κ 14

Από την Επιτροπή Πρωταθλημάτων Υποδομών και Ανάπτυξης της ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται η συγκρότηση των ομίλων στις κατηγορίες Κ 17, Κ 16, Κ 15 και Κ 14 της αγων. περιόδου 2019 – 2020:

Κ 17 – 1os OΜΙΛΟΣ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
2. ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
3. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
4. ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
5. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
6. ΠΑΟΚ
7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)
8. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ

Κ 17 – 2os OΜΙΛΟΣ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1)
3. ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ
4. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
5. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
6. ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
8. ΟΜΑΔΑ Α

Κ 17 – 3os OΜΙΛΟΣ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
2. ΜΕΛΙΤΕΑΣ
3. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
4. ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
5. ΑΡΗΣ
6. ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
8. ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

Κ 17 – 4os OΜΙΛΟΣ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
2. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
3. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
4. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
5. ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
6. ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
7. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
8. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

Κ 17 – 5os OΜΙΛΟΣ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΑΚΑΔ. ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
2. ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
3. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2)
4. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
5. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
6. ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
7. ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
8. ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ

Κ 17 – 6os OΜΙΛΟΣ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
2. ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ
3. ΙΩΝΙΚΟΣ
4. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1)
5. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
6. ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ
7. ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
8. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

Κ 16 – 1os OΜΙΛΟΣ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
2. ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
3. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)
4. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
5. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
6. ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 2015
7. ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
8. ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)

Κ 16 – 2os OΜΙΛΟΣ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
3. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1)
4. ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
5. ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
6. ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
7. ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
8. ΟΜΑΔΑ Α

Κ 16 – 3os OΜΙΛΟΣ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
2. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
3. ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΙΣ
4. ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΙΛΚΙΣ
5. ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ
6. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
7. ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
8. ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

Κ 16 – 4os OΜΙΛΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
2. ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
3. ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ
4. ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
5. ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
6. ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
7. ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
8. ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ

Κ 16 – 5os OΜΙΛΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
2. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
3. ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ (FOUL TRAINING)
4. ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
5. ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ. ΑΡΕΝΑ
6. ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7. ΑΤΕΡΜΩΝ
8. ΟΜΑΔΑ Α

Κ 15 – 1os OΜΙΛΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
2. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
3. ΑΓΣ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (JOGA BONITO)
4. ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
5. ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2)
6. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
7. ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
8. ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

Κ 15 – 2os OΜΙΛΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
3. ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (1)
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
5. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
6. ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
7. ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
8. ΠΑΟΚ
9. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
10. ΟΜΑΔΑ Α

Κ 15 – 3os OΜΙΛΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
2. ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
3. ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
4. ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
5. ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
6. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
7. ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
8. ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Κ 15 – 4os OΜΙΛΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
2. ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
3. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
4. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
5. ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
6. ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ
7. ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
8. ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
9. ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
10. ΟΜΑΔΑ Α

Κ 15 – 5os OΜΙΛΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
2. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1)
3. ΛΥΚΟΙ ΔΗΜ. Π. ΜΕΛΑ
4. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1)
5. ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
6. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
7. ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
8. ΠΡΩΤΕΑΣ (1)

Κ 15 – 6os OΜΙΛΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
2. ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4. ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007
5. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)
6. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)
7. ΠΡΩΤΕΑΣ (2)
8. ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1)

Κ 14 – 1os OΜΙΛΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ
2. ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
3. ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
4. ΑΓΣ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5. ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
7. ΑΡΗΣ (1)
8. ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ

Κ 14 – 2os OΜΙΛΟΣ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
3. ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
4. ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ
5. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
6. ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
7. ΑΡΗΣ (2)
8. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
9. ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
10. ΟΜΑΔΑ Α

Κ 14 – 3os OΜΙΛΟΣ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
2. ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
3. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
4. ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2)
5. ΠΑΟΚ
6. ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
7. ΒΑΟ
8. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

Κ 14 – 4os OΜΙΛΟΣ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
2. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
3. ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
4. ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
5. ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΙΣ
6. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
7. ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1)
8. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
9. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
10. ΟΜΑΔΑ Α

Κ 14 – 5os OΜΙΛΟΣ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΑΚΑΔ. ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
2. ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007
3. ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
4. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
5. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
6. ΑΤΕΡΜΩΝ
7. ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)
8. ΠΡΩΤΕΑΣ

Κ 14 – 6oς OΜΙΛΟΣ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
2. ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
3. ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. «ΟΙ ΑΕΤΟΙ»
4. ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ (FOUL TRAINING)
5. ΙΩΝΙΚΟΣ
6. ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
7. ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
8. ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Περισσότερα Άρθρα

Συγχαρητήρια και πάλι Πραξιτέλη Ζαχαριάδη

Είναι αρκετές οι έμπρακτες συμπεριφορές αλληλεγγύης αυτό το διάστημα, αφού καθημερινά βλέπουμε επιχειρήσεις αλλά και μεμονωμένα άτομα, να συμπαραστέκονται με τον έναν