Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣ Μακεδονίας – Υποδομών: Τα σημερινά αποτελέσματα αγώνων (Σάββατο 13/11)

Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Π.Α.Σ. ΑΡΣΑΚΛΗ – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ : –
Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ – ΟΜΑΔΑ Α : –
Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ : –
Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 : –
Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : –
Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 1 – 12
Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) : 0 – 3
Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ : 5 – 0
Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΟΜΑΔΑ Α : –
Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ : –
Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ : 0 – 3
Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ : 4 – 2
Κ13 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 3 – 1
Κ13 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ : 6 – 3
Κ13 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : –
Κ13 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ : 2 – 6
Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ : –
Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ : 3 – 0
Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ : 0 – 7
Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ : 3 – 0
Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) : 0 – 6
Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : –
Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ : 0 – 3
Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΕΡΡΩΝ : 0 – 7
Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ : 0 – 9
Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ : 3 – 3
Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ : 0 – 3
Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ : –
Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΙΟΝΙΑΣ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 2 – 3
Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ : –
Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 3 – 5
Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ : –
Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 0 – 10
Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ : 0 – 3
Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ : 1 – 3
Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ : –
Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ : –
Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) : –
Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ : –
Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) : 4 – 4
Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ : 3 – 2
Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) – ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ : 3 – 0
Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ : 3 – 3
Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : –
Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο : –
Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : –
Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (2) – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ : 3 – 1
Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ : 0 – 3
Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ : –
Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 13 – 0
Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ : 6 – 0
Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ – ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 3 – 0
Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ : 4 – 1
Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 5 – 4
Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ : –
Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ – ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : –
Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 6 – 2
Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ : –
Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ Ν. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ : –
Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ : 3 – 0
Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : –
Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ. ΑΡΕΝΑ : 2 – 2
Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 11 – 2
Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ : 3 – 2
Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ (1) – ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ : –
Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) : 0 – 4
Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ : 3 – 0
Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. – Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 : 2 – 2
Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1) – ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ : 0 – 1
Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ : 4 – 3
Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΤΑΥΡΟΙ : 6 – 1
Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ : 3 – 0
Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) : 2 – 0
Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ – ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ : 8 – 2
Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. : 4 – 1
Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 : 0 – 8
Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ : 7 – 2
Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ : 6 – 0
Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 2 – 0
Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ : 3 – 3
Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ : 1 – 4
Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ : 1 – 3
Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ – Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 : 1 – 3
Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ : –
Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΙΟΝΙΑΣ – ΟΜΑΔΑ Α : –
Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ : 0 – 3
Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 8 – 0
Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΜΑΔΑ Α : –
Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : –
Κ16 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ : –
Κ16 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΜΑΔΑ Α – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ : –
Κ16 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ : 3 – 0
Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ : –
Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. : 4 – 2
Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ : –
Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΑΔΑ Α – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : –
Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ : 4 – 4
Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ : 3 – 0
Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ : –
Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 1 – 3
Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 1 – 2
Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΑΔΑ Α – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : –
Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ – ΑΣΤΕΡΙΑ : 1 – 4
Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ – ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ : –
Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ : 3 – 1
Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ – ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ : –
Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ : 2 – 3
Κ17 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Α : –
Κ17 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : –
Κ17 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ : 5 – 3
Κ17 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 3 – 0
Κ17 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 2 – 0
Κ17 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ : –
Κ17 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΟΜΑΔΑ Α : –
Κ17 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 4 – 2
Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : –
Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ : 2 – 1
Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 : 0 – 3
Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ : 2 – 0

Aγώνες που έγιναν σε αθλητικά κέντρα

Περισσότερα Άρθρα